OneShot otwiera rekrutacje [Grimmag]

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Tukanxd, Jan 16, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Tukanxd

    Tukanxd Forum Greenhorn

    Znudziło ci się granie samemu? Szukasz zgranej ekipy, która umili Ci długie godziny farmienia? Grasz na serwerze Grimmag? To mamy cos dla ciebie! OиеSнот otwiera rekrutację! Tylko dla ciebie przygotowaliśmy specjalną ofertę bractwa!
    -granie w młodym dynamicznym zespole
    - owocny farm, od rankingów przez kryjówki po areny PvP
    - miła atmosfera na chacie bractwa i discordzie
    Jeśli twoja postać legitymuje się DMG na poziomie 50k (bądź też odrobinę mniejszym, rozważymy każdą propozycję) i masz ukończone 18lat, to czekamy właśnie na ciebie!
    ~ W celu uzyskania jakich kolwiek informacji skontaktuj się z Ciastek, Srebrnystrzelec, Tukanxd, Alcon , Gomez1234 lub zostaw coś po sobie pod tym postem
    Nie czekaj do jutra! Liczba miejsc ograniczona
     
    Last edited: Jan 24, 2020
  2. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Dodałam nazwę serwera w tytule. Powodzenia z rekrutacją ;)
     
    Tukanxd likes this.
  3. Oleandryna

    Oleandryna Forum Apprentice

    Hej, młoda może już nie jestem (18+ dawno ukończone), ale na razie gram solo, szukam polskiego bractwa, które nie wywali, jeśli nie zaloguję się do gry przez tydzień lub dwa, bo życiowe obowiązki wzywają (pracuję). Gram głównie w weekendy, w tygodniu też czasem wpadam na godzinę lub dwie. Jestem dziewczyną (w realu też :D ), moja postać to parowa mechaniczka, obecnie lvl 39, imię w grze Mzimzu. Mam u Was szansę?
     
  4. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    KingsGambit - nie żeby to była moja sprawa, ale nie uważasz, że będąc na tym forum już tyle czasu wypadałoby odnosić się do innych graczy bez szydery? W ramach przypomnienia na przyszłość dorzucam żółtą kartkę, czyli 1 punkt ostrzeżenia.

    Oleandryna - post skasowałam, jako że odpowiadał na usuniętą treść.
     
    Oleandryna likes this.
  5. darosc

    darosc Forum Greenhorn

    Witam
    Czy to bractwo istnieje ?
     
  6. Tukanxd

    Tukanxd Forum Greenhorn

    Tak istnieje

    No niestety oka przymknąć nie moge gdyby był ten 55 lvl chociaz
     
    Last edited by moderator: Jan 20, 2020
  7. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Tukanxd - nie piszemy postu pod postem, używamy opcji Edytuj ;)
     
  8. darosc

    darosc Forum Greenhorn

    ale wbić 55 lvl samemu :( to masakra mam 4 bosów których ubić sam nie moge....
     
  9. DarkHHH

    DarkHHH Forum Greenhorn

    Niestety 50k dmg jeszcze nie mam, dmg obecnie 25-30k, dopiero zaczynam budować łucznika ale może zrobicie wyjątek :p
     
  10. Cedrones

    Cedrones Forum Greenhorn

    Hej, mam troche mniejszy dmg niż jest wymagany ale chciałem sie dowiedzieć czy jest możliwość przyjęcia z takim dmg
     
  11. Waluś

    Waluś Forum Greenhorn

    Witam dolacze pogadamy

    Sory nick prakong prosze o szybka ospowiedz
     
    Last edited by moderator: Feb 25, 2020
  12. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Nie piszemy postu pod postem, na przyszłość używaj proszę opcji Edytuj. Posty połączyłam.