otázka: akoje možné odpovedať na email z podpory hry

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Skuska55, Sep 8, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Skuska55

Skuska55 Active Author

Prajem Vám pekný deň.

Kontaktoval som podporu cez formulár. Prišla mi odpoveď zo .

Odpísal mi Mário, chcel po mne nejaké ďalšie údaje. Napísal som e -mail, pripojil obrázky z hier a odoslal. Prišlo mi že email sa nedá doručiť. Nedoručená pošta vrátená odosielateľovi. By ma zaujímalo na aký email mám poslať moju reakciu.

Riešiť som potreboval dve veci.
    1: Quest tiene minulosti 11/12 - sa nedá dokončiť, neukazuje sa portál.

Keď už mate snahu to zvládnuť, bolo by dobré, aby aj hráč mohol zostať emailom. Kľudne Vám pošlem obrázok z hier. Žiaľ nedá sa doručiť e -mail.

2. Hlásim problém v hre -BUG

Mám truhlicu (dobrodružná truhlica) ktorá ako hráč napreduje z levela vyššie ponúka postupne odmeny.
    Príklad mám 55 úroveň a píše mi, že ďalšiu odmenu dostanem až budem mať úroveň 60.

Lenže stalo sa žiaľ toto:

Postúpil som na úrovni 60 otvoril som dobrodruznu truhlu. Dostal som ako odmenu
    Dobrodruhova truhla rchlosti. Zial podmienka bola ze sa dá otvorit az ked má hračka level 70. Bolo to do 24 hodin myslím. Ked hráč nestihne ísť z levelom hore v krátkom čase, tak žiaľ odmenu nedostane.

Nesúhlasím z takého nastavenia.
    Bolo by vhodné aspoň dať info aby hráči klikali na tu truhlicu napr. až keď majú úroveň 100.
    Zbytočne prídu o odmeny.

Odmeny z truhlice pri leveli 60 majú byť zodpovedajúce pre level 60 aby ich hráč mohol dostať. Podmieňujte odmeny levelom 70 je nešťastné.

Žiadam o prehodnotenie situácie zo straby BP. Nie je to fér ku zákaznikom. Ja som splnil podmienku - z 55 úrovní som sa dostal na 60 úrovní. Otvoril som truhlicu a zo strany BP mi bola kladená prekážka, ktorú nedokážem za 24 hodín splniť.

Last edited by moderator: Sep 8, 2021
  2. Divine

Divine Moderator Team Drakensang Online

je zakazane zverejnovat komunukaciu s podporou!
    zadalsie ako si ti napisal neviem preco sa ti nedalo odpovedat na moj ticket co si isto musel citat.
    napisal si dalsi ticket kde si uviedol herny nick a ja som ti odpisal ze tvoj problem s ulohou bude opraveny a nieje potrebne zakladat dalsi ticket. tak neviem comu presne v tom tickete si nerozumel alebo v com spociva tvoj problem.
    ked ako hrac nenapises nick postavy v jednom tickete bohuzial sa predlzuje aj riesenie problemu kedze na jednom ucte maju hraci viac postav.
    a na problem s truhlicou sa opytam este sa nikto nestazoval.

3. Skuska55

Skuska55 Active Author

Prajem Vám pekný deň,

mal by som zopár otázok. Včera som plnil denné úlohy a nejako mi ich nechcelo uznať.
    1. Mal som zabiť Gorgu na smrtelnej obtiažnosti. 2 x som ju zabil a neuznalo mi to. Na mape sme boli dvaja hráči. BUG?
    2. Mal som nazbierať 10 Phestosových otváračov vajec. Tak isto mi ich nezapočítalo. Už sa mi to stalo tretí krát, keď som mal za úlohu nazbierať nejaké veci. BUG?
    3. Cetky na runy. Od akého levelu sa dajú vylepšiť cetky na runy aby sa tam dalo vložiť 10 run?

Divine, prepáč nevedel som o tom. A neviem o tom žeby som neuverejnil niečo také čo by urazilo/poškodilo moderátorov alebo BP.

Last edited: Sep 24, 2021
  4. Divine

Divine Moderator Team Drakensang Online

odpoviem ti
    1, evidujeme problem s dennymi ulohami, ale bohuzial aj ked napisete na podporu nie sme schopny vam ich okamzite potvrdit skrz velkeho navalu ticketov tiene minulosti.
    2, vieme len odporucit vziat si inu ulohu.
    3,viac ako 10 slotov nevlozis do nicoho.

a k poslednemu je zakazane zverejnovat komunikaciu s podporov. a pokial viem tvoja ziadost bola vybavena k spokojnosti.(okrem truhly)

5. micuna13

micuna13 Advanced

klenotová cetka jde vylepšit od lvl 100 na 10 slotů, mám jednu lvl 94 a ta jde vylepšit jen na devět slotů, u runové to bude stejné

6. Skuska55

Skuska55 Active Author

Ďakujem za info. Tie sloty sa rozšírujú za temné mince, ktorých nikdy nie je dosť. To dosť naštve keby sa to dalo rozšíriť iba na 8-9 slotov a hráč by zbytočne iba tak spláchol do WC temné mince. Mám tam jednu cetku 97 level, tak dropnem niečo z vyšším levelom. Každá informácia poteší. Idem tie čo mám od levelu 100 vyššie rozšíriť, bude sa mi to hrať o trochu ľahšie.

Vrátil by som sa k denným výzvam. Odkiaľ má hráč vedieť ktoré veci sa mu započítajú a ktoré nie? Nevediem si štatistiku.
    By bolo vhodné zo strany BP dať nejakú zoznam predmetov čo nemajú hráči zbierať v denných výzvach.
    Hráči čo to hrajú dlhodobo, tak tí už v tom majú jasno.

7. Asook

Asook Forum Apprentice

Pokud si pamatuju, ty truhly po dosažení 60/65/70/75 lvl byly vždy dvě. Jedna bez časového limitu a druhá s lepšími odměnami ale
    s časovým limitem vždy po otevření vygenerovala truhlu o 5 lvlu výš, ale opět s limitem.
    Teď vůbec neplýtvej temnými mincemi.
    Klenotové a runové cetky rozšiřuj až od lvlu 100. Stejně tak sloty ve výbavě pokud to není top aspoň 140lvl nebo setový 130lvl věci (třeba z portálu Birgavik) který budeš nosit dokud neseženeš stejný v 145 lvl. Nemá cenu rozšiřovat.

8. Skuska55

Skuska55 Active Author

...škoda že som o tom nemal informácie. Truhlu som potom otváral až po dosiahnutí 100 levelu. Mal som už iba po jednej truhle.

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page