Oyun İçi Küfür,Hakaret Ve Irkçılık

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by buzmavi501, Sep 4, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. buzmavi501

buzmavi501 Someday Author

Başlıkta da belirtiğim gibi oyun içinde kaleye hücum modunda ahmak bir gavur ile aynı takımdaydık. Sürekli olarak şahsıma ve Türklere hakarette bulundu.Elimde ekran görüntüsü mevcut, bunu nerden ve nasıl şikayet edebilirim. Gereken cezayı almasını istiyorum.

Laviηia likes this.
  2. erol26

erol26 Active Author

Oyunun ana sayfasını aç ve giriş yap en altta support var oraya gönderebilrsin.Aldığın görüntüyü bir siteye link olarak yükle ve linki gönder.Ekran görüntüsünün full ekran olmasına dikkat et.

Menekşe, Laviηia and buzmavi501 like this.
  3. buzmavi501

Teşekkürler hallettim.

Menekşe and Laviηia like this.
  4. kanlıhançerr

kanlıhançerr Someday Author

müzdarip olduğunuz sıkıntıdan bahsederken siz de karşı tarafa aynı ırkçılık/ayrımcılığı yapıyorsunuz bilmem farkında mısınız?

5. buzmavi501

Bunu başlatan ben değilim bilmem farkında mısınız ? oyun içinde gayet sadık ve iyi olan yabancı arkadaşlarımda var, zaten yazarken genel almadım özellikle o ahmağı kasttettim dikkatli okursan. Ayrıca herhangi bir millete özellikle hakarette de bulunmadım ırkçılığı nerde gördün. O şahıs direk Türk ırkını kastederek küfür ve hakarette bulundu.

6. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

tank oynayan biri ise ben tahmin edebiliyorum o elemanı. her zaman yaptığı şey. zavallının birisi pek kaale alma elin zavallı romenini :)

buzmavi501 likes this.
  7. buzmavi501

Evt muhtemelen aynı kişiden bahsediyoruz :D

8. vesta0o0

vesta0o0 Forum Greenhorn

[​IMG] Azerice Küfür Ediyor Guruba Almak İstemediğimiz İçin Lütfen İlgilenir Ve Bana Geri Dönüş Atarmısınız Teşekkürler. RESİM LİNKİ - https://hizliresim.com/QRJPfy

9. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhabalar,

Küfür ihbarlarınıza forum üzerinden maalesef yardımcı olamıyoruz. Ekran görüntülerinizi güncel sürümde olması ve ekranın tamamını gösterecek biçimde çekip, destek ekibimize atmalısınız.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.