Oyuna Bağlantı Sorunu Yaşıyorum

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by [kofin], Aug 30, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. [kofin]

[kofin] Junior Expert

ttnettenmıs sorun

Last edited: Aug 30, 2020
  2. oceans0917

oceans0917 Forum Greenhorn

clientte girişte böyle bir failed to connect.please check your network connection hata veriyor bu hatanın mevcut bir çözümü varmıdır

3. uurcanarda

uurcanarda Forum Apprentice

Aynı sorunu bende yaşıyorum hatta o kadar ki foruma erişemiyorum ( bu mesajı akıllı telefonumdan yazıyorum) facebook ve youtube hariç dso nun hiç bir platformuna bağlanamıyorum engellendim mi banlandım mı bilmiyorum yardımcı olucak var mı sorun bir tek ben de de değilmiş anladığım kadarıyla bize ne olucak böyle bu oyunun bağımlısıyız bu oyunsuz yapamıyoruz yardım edin ltfn

4. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @oceans0917 ve @uurcanarda,

Mevcut sorunlarınızın destek ekibimize iletilmesini önermekteyim. Lütfen buradan destek hizmetlerine ulaşıp sıkıntılarınız için bilet oluşturunuz.

Saygılarımızla, iyi akşamlar dileriz.

Merhaba [kofin],

Servis sağlayıcınız dışında her hangi bir bağlantı sorunuyla karşılaşırsanız öncelikle foruma sonrasında da destek ekibimize bildirirseniz çözüme çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla, iyi akşamlar dileriz.

Last edited: Aug 31, 2020
  5. mavisis

mavisis Forum Greenhorn

failed to connect. please check your network connection

Bugün Bu Hatayı Alıyorum. Çözümünü Bilen Varmı ?