oyunun sürekli geri yüklenmesi

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by AyyaşBey, Aug 16, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. AyyaşBey

AyyaşBey Someday Author

i oyunda sürekli bu problem var 5-6 aydır oynuyorum bakım yapıldı ama bunun ms ile alakası felan yok oynadıgım süre boyunca ms 75 gecmemiştir hicbir şekilde oyun durduk yere yeni yuklenmiş gibi haritaları tekrar yukluyor sürekli ve hicbirşey görünmüyor oyun gelene kadar ölüyoruz.bakımlardan sonraki tekrar yuklemeler değil durduk yere arka planda yuklenen oyun siliniyor grafikleri tekrar yukleme yapıyor bi cözüm bulun suna artık ya.

2. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Sürekli aynı sorunu yazıyorsun. Biz de aynı cevapları veriyoruz. Yedeğini alacaksın güzel kardeşim bizde de oluyor bu sorun ara ara. Zor bişe değil oyunu tam yükledikten sonra klasörün yedeğini al. Baktın orijinal oyun klasörün boyutu küçülmüş bil ki dosyalar silinmiştir. Yedektekini oraya copy/paste yapmak zor olmasa gerek?

3. AyyaşBey

AyyaşBey Someday Author

tesekkür ederim cevabın için bu konu hakkında post acmamıstım varsada görmedim kusura bakmayın beyefendi.iyi oyunlar.

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  4. 4NormaL

4NormaL Junior Expert

Konuyu hortlatıyorum ama bu konuyu daha önce görmüştüm önceden bende aynı sorunları yaşıyordum bir süredir araştırıyorum bugün oyundayken donma, map yüklenmesi olmaya başladı DSOClient dosyasına baktığımda küçülmüştü bende tekrar araştırmaya başladım ve bir çözüm buldum.

Öncelikle Arama yerine Görev Zamanlayıcı yazarak açıyoruz, Sol tarafta Görev Zamanlayıcı Kitaplığı yazan yerin solunda (>) bu şekilde çentik var ona tıklıyarak alt klasörleri açıyoruz alt klasörlerden Microsoft klasörünün aynı şekilde alt klasörlerini açıyoruz ve ardından Windows alt klasörlerini açıyoruz. Bu bölümde aşağıda bir çok dosya açılacak aşağıya doğru inerek DiskCleanup klasörünü bulup üzerine tıklıyoruz ve orta bölümde bulunan SilentCleanup Görevine sağ tıklayarak Devre Dışı Bırakıyoruz.

Görev Zamanlayıcı Yolu: Görev Zamanlayıcı Kitaplığı /Microsoft /Windows /DiskCleanup

Benim gibi bu sorunu yaşayan vardır belki diye yazıyorum sevgili moderatörler bu konuyu SSS Bölümüne geçirirlerse ileride aynı sorunu yaşayanlara faydalı olacaktır.

Menekşe and aBDuLHaMiTHaN like this.