Pád clienta po zabití Dragana inf5

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Stella, Jun 14, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Stella

Stella Forum Greenhorn

Zdravím, práve som zabil dragana na inf5 ..som hráč na úrovni tak inf3, tak si viete predstaviť koľko ess a temných mincí ma to stálo kým som to skončil. Po zabití keď som išiel otvoriť stránku s petmi, mi hra spadla. Celý drop ostal ležať tam. Bolo to prvé kolo, takže tam bol každý unikát zo setu. Kvôli technickej chybe v hre, mám teraz ja za to znášať následky ? ...Je to podľa mňa choré. Človek sa snaží dostať na nejakú vyššiu úroveň a prosím ...Poprosím moderátorov aby to nejako riešili s podporou. Dostal som za to úspech a peta. Žiadam o kompenzáciu. Keď nie všetky uniky,tak aspoň resetovať to tak aby som mal možnosť to znova zabiť a získať tie unikáty. Nenechám to len tak...toto už prekračuje všetky medze ..platíš tu za prem, kúpiš tm na oživovanie a ono ti to padne. A ty človeče.. choď si pískať ...

Share This Page