Pád klienta pri ponkovaní

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by FredyX666, May 20, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. FredyX666

FredyX666 Advanced

Dnes cca 10:40 pri ponkovaní ozdob, 2 legendy ktoré v sebe mali každá po 3 platinové očarovania, s cielom vytvorit ozdobu 4x platinu metódou 3 3 0 0 mi spadla hra na hmm 5 sekúnd. Stlačil som kombinovat, chvilkový freeze, klient spadol, resetoval sa do spomínaných 5 sekúnd, otvorím inventár a čaká ma tam krása vo forme ozdoby ktorá je odpad. Internet bol stabillný. X úsilia, desiatky hodín času a cez stotisíc zlata fuč v rámci 5 sekúnd. Bola to moja vina? Myslím si, že nie. Bude za to niekto potrestaný/budú mi vrátené ozdoby na ktorých som pracoval? Myslím si, že tiež nie. Všetko je v poriadku však? Až nato že takéto daco je podla môjho názoru absolútne neakceptovatelné zo strany spoločnosti ktorá vytvorila a udržuje túto hru. Takéto daco sa mi stalo už ale hádam 2 razy, a počul som od iných hráčov že podobná vec sa im stala tiež, pri kombinovaní sa bugla hra a ponk prijal ten odpad co sa vyprodukoval (co sa stáva 99% času). Nepíšem toto len ako sťažnost, ale aj ako stimul aby sa niečo takto absurdné už v budúcnosti nestalo žiadnemu hráčovi.

Ked je nastavené automatické prijatie veci pri ponku po pádu klienta, nech sa to zmení na automatické vrátenie prvých 2 vecí ktoré sú vložené. Maximálne tým stratí hráč pár stoviek zlata a nie desiatky hodín času a zdrojov.

link pre výsledný obrázok ozdoby a pokus o vloženie obrázka priamo
    https://imgur.com/a/MArhZ2y

Share This Page