Panoltialco Salonu içi boş

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Sunsang, Nov 7, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Sunsang

  Sunsang Forum Greenhorn

  Kolay gelsin bütün sarı görevleri yapmama rağmen bu salon'un içi boş Senbu bossu yok içinde farm yapmak için girmek istiyorum fakat map'ın içi boş moblar yok. Açılması için ne yapmam gerek lütfen yardımcı olunuz. İyi oyunlar ve iyi formlar
   
 2. Beta

  Beta S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba Sunsang,

  Bahsettiğiniz harita bir farm haritası değildir. Farm yapabileceğiniz oldukça fazla sayıda harita zaten bulunmaktadır. Bu görev ve harita oyuna eklenmeden önce ara dünya haritasına yani Cardhun Şehrine giriş yaptıysanız, buradaki bossu kesmenize dahi gerek yoktur. Bu salonun tek amacı daha önce portalla girilen ara dünya haritasına görev ile girilebilmesini sağlamak bunun dışında bu haritanın başka bir amacı bulunmamaktadır. Dolasıyla, haritanın boş olması bir hata değildir.

  İyi oyunlar dilerim.
   
 3. arseniyhub

  arseniyhub Forum Greenhorn

  tamam ama benim arkadaşım daha o harita eklenmeden ara dünyaya girmişti ve sürekli oradan farm yapıyordu ayrıca büyük av etkinliğinde o haritaya girebilmek gerçekten büyük bir avantaj yani ya herkeste o harita boş olsun ya da herkeste içerde yaratık olsun çünkü gerçekten o haritayla giren ve daha önce girenler arasında kocaman bir fark oluşuyor
   
 4. Sunsang

  Sunsang Forum Greenhorn

  bir hata olarak değil ortada haksızlık var , bu haritanın avantajıyla insanlar karakterini hızlı kasabiliyor. küp , taş , eşya ve bilgelik olarak çok seri bir şekilde oyunda ilerlenebiliyor. Supporta bu konuyla ilgili yazınca forumda sorunuza cevap verilmiştir cevabını aldım. Arkadaşın dediği gibi ya bizdede olsun yada hiç kimsede olmasın eşitlik bozuk bu haritada.
   
 5. Beta

  Beta S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba Sunsang ve arseniyhub,

  Haksız kazanç yada oyun açığını kullanmak pek tabii yasak ve bir o kadar da adaletsiz bir durum. Fakat, oyuna bu harita eklendiği günden itibaren bu konuda bir geri bildirim yapılmadı yada sorun tespit edilmedi. Bu konuda gerekli incelemeleri yapacağımızdan ve herhangi bir haksız kazanç yada adaletsiz bir şekilde güçlenme v.b durumlar var ise bunu merkez ekibimizle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

  İyi oyunlar dilerim.
   
 6. 4NormaL

  4NormaL Junior Expert

  Geri bildirim yapılmadı çünkü kimse o haritada bir sorun olduğunu düşünmedi cardhun şehrini önceden açmış biri nereden bilsin o haritanın ne işe yaradığını, herkes yeni bir harita geldiğini duydu haritaya girdi yaratıkları kesti sonra sentinel çıktı onu kesti, Senbu çıktı onu kesti baktı taş item atıyor devam etti. Çoğu oyuncu belli bir yere kadar o haritada kasmıştır item taş, konuyu açan kişide öyle yapacaktı, yapamayınca adaletten bahsetmeye başladı, sorun yaşamasaydı adalet falan umrunda olmayacaktı tabi. O haritada bedava item taş yağmıyor üzerine uğraşman gerekiyor eğer orası farm yapmak için tasarlanmadıysa o zaman drop kapatsınlar. Eğer siz illa adalet hak hukuk diyecekseniz oyuncuları suçlu görecekseniz o zaman yeni ekibe aklı verin orada ne kadar farm yapmış oyuncu varsa banlasınlar, Discord üzerinden en ufak eleştiri yapınca banlıyorlar eminim çok hoşlarına gider. bizde oyunda kalan az sayıda insan ile ne yapacağımıza veya ne yapmayacağımıza karar veririz.
   
  Depcük likes this.
 7. Beta

  Beta S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba,

  Merkez ekibimizden aldığımız bilgilendirme doğrultusunda yaşanan sorun ile ilgili gerekli düzenlemelerin kısa sürede yapılacağı belirtildi. Bu konuda biz görevlilerin yapabileceği ne yazık ki ekstra olarak yapabileceği bir şey yok. Hatasız bir oyun hepimizin temennisi olmakla birlikte online oyunların doğası gereği de bu gibi sorunların zaman zaman yaşanabildiğini biliyoruz. Bu açığı kullanan oyuncular ile ilgili merkez ekibin herhangi bir yaptırım uygulayıp uygulamayacağını şuan için bilemiyoruz. Her zaman olduğu gibi sizlere önerimiz bu gibi oyun açıklarından yararlanmamak yönünde olacaktır.

  İyi oyunlar dilerim.
   

Share This Page