Discussion Paromechanikus

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Nebula, Sep 2, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Nebula

    Nebula Community Team Team Drakensang Online

    emblem_class_steammechanic_60p.png
    V tomto vlákne môžete diskutovať ohľadom triedy Paromechanikus.
     
    jesper_hamburg likes this.
  2. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Najde se tu někdo,kdo hraje trpa s 1h a mortisovým setem? Zajímalo by mě,jak to přeházet. S 2h a setem od Morta nedosáhnu na takové HP,aby se to dalo hrát:)
     
  3. faxx1

    faxx1 Forum Apprentice

    zbytečná snaha, s morťákem se normální mapy hrát nedají ( příliš častá smrtka), takže to nemusíš ani řešit :)
     
  4. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Ale tak pro zábavu proč ne:) Naponkovat do Mortova setu všude HP,to je jasné. Jde o to,že pak můžu zrušit Dragana,ruce z q7 taky nebudou potřeba. Jediné co nechat je q8 set. Spíš mě zajímá co tam dát místo toho. A jaká by byla dobrá 1h jestli štít nebo kleště. Ať je zase co dělat :)
     
  5. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Možná bych tu 1h tak rychle neschazoval ze stolu. Dnes nikdo pořádně neví co BP dá v dalším patchi. Může se stát,že za chvíli budeme farmit platiny na 1h jak divý:) A na druhou stranu by to pomohlo u trpů rozbít Q7,Q8 a Dragana. Stejně to máme všichni. Aspoň by bylo na výběr. A co si budem říkat. Dávat s 1h třeba 80k dmg to už je na zamyšlení. Ale uvidíme:)
     
  6. Ares

    Ares Advanced

    Ja by som išiel do štítu, predsalen kritiky budeš mať až až aj bez klieští, navyše v štíte môžeš mať %HP čo sa bude hodiť pri mortis sete. Tiež jednoručka má malý dostrel takže štít sa bude hodiť podla mňa.
     
  7. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Se štítem bych to taky viděl raději. Jen přijít na to,jaké itemy nebo sety poskládat. Přeci jen zo chce mít nějaký zaklad dmg,aby byli z čeho stackovat:) Já osobně mám jen 1h z Kary a štít z kostky. Nic v nich naponkováno nemám. Takže to ještě nějak nemůžu posoudit. Hodil by se tip co by se hodilo.
     
  8. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Benetka and Tazmaniak.CZ like this.
  9. MortisCz

    MortisCz Someday Author

    Ahoj,
    mam dotaz ohledne Q7 setu set. Taky se vam stava, ze kdyz vystrelite raketu a ziskate q7 buf ze to obcas nestrili ty specialky jak by melo, jako by to vynechavalo. Dalsi vec je, ze muj trpaslik nekdy skace 2x. Vadi mi to hodne kdyz zabijim nakyho bose , chci uskocit utoku, ono to skoci jednou a pak jeste jednou.
     
  10. faxx1

    faxx1 Forum Apprentice

    Je to způsobeno tím, že raketkou nezasáhneš moba/bosse. Pak buff u speciálky není funkční.
     
  11. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Jak tak koukám,tak skoro po roce se to tu moc nehlo. Je vidět, že Mortův set je buď nepoužitelný nebo nám nechce nikdo prozradit,jak to zkombinovat,aby se s tím dalo hrát. Nehrál jsem skoro 3/4 roku a teď co se má zase všechno změnit,to asi už nemá cenu řešit. No ale... Známe BP. Takže nakonec toho Morta budeme moct využít:-D
     
  12. MortisCz

    MortisCz Someday Author

    ja nastavit trpa po novym patchi ? Myslim aspon ty talenty
     
  13. ргцт

    ргцт Active Author

    Asi bych dal uninstall, talenty mi to nastavilo ihned :) Hlavně ty v mozku, konečně se taky mohu věnovat něčemu jinému.
     
  14. setoneto

    setoneto Forum Pro

    To by me taky zajimalo, co kdo pouziva za skilly, vsichni krom magu tady skucej jak je to hrozny, ale nejvic vykastrovali trpasliky, udelali z nich uplny kikoty, kterym nastesti nechali zkracovani cd, tak je aspon nekdo obcas vezme do skupky :) lvl64 - na liste mam skok, ale radsi neskacu, protoze pak nemam paru na dela, automaticky delo, teslu, raketu, mechanicky.. na mysi plamenomet a rychlou/sprchu, body mam v delech a sprse, zapnutou vybusnou munici a snizeni spotreby na tesle, vychazi to tak nejak ze jdu vyhodim vsechny dela, dam raketu a plamenometuju, na vetsi skupky sprcha, ale to cd je traga, ve znalostech mam 24bodu v cd za zabiteho moba tj 7%, jen nechapu proc je tam volba 60bodu, kdyz po 24b uz to dal zustava na 7%, no a chodim s modrou medicinou +14pary, kterou vyrobis na ponku, klenotama na snizeni spotreby a runama na paru. Jestli u hry vydrzim i po 100lvlu na rozkoukani se co je noveho, tak otevru sampansky a samym stestim se zmatlam do nemoty
    Rad bych vedel jak udelat rychlost utoku mam 1.6, na kterej zatim nehraju, protoze plamenomet i rychla je uplne k hounu a specialka jeste vic, nic nedela a jen zere paru, no a rychlost pohybu, kde mam 15,6, jsou zlomy utoku stejny a kolik je max pohyb?
     
  15. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Já používám zase je automatizované a mechanické dělo. Raketku a sprchu. Na myši rychlou a plamenomet. A skok jen v nejnutnějším případě. Body mám ve směs ve skillech a pak +50% dmg při aktivním dělu. V talentech mám zkracování CD,jinak by to asi nešlo. Dá se to hrát. A každým lvl to půjde lépe. Ono až budeme mít těch 100 bodů do skillů,tak to bude dobrý. Hold je to jako začátek. Taky jsme na lvl 30 nelezli na Qéčka,kde by byli mobky o 20 levlů výš.
     
  16. MortisCz

    MortisCz Someday Author

    Kryton tak to mam i ja , ale stejne to hrani to je jak kdybych mel jednu ruku zlomenou a druhou amputovanou. No a na raketu sem si dal ty blesky.
     
  17. MortisCz

    MortisCz Someday Author

    tak sem dal na automaticky dela ten talent za 10 bodu vypada to jako drapy a uz to jde lip
     
  18. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Jj. Ten je dobrý. S ním je to o poznání lepší
     
  19. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Tak už jste někdo přišel na to správný nastavení skillů? Jsem teď koukal na video jednoho Poláka a překlikával tam dvě lišty jak zběsilí. Na to já nemám decha a ani páru:-D
     
  20. MortisCz

    MortisCz Someday Author

    no podle meho je nejlepsi kombinace automaticke delo mechanicke delo plamenomet a tristivy strely.
    Lepsi moznost proste neni. Ty mini sou uplne k hounu protoze vam to haze pod nohy. Nejsem rager abych kladl pasti.
    https://prnt.sc/vz404i

    Jen me stve ze z trpa kterej byl na boj na dalku udelali z nej tanka na boj na blizko !!!!
     
    LOGEN9 likes this.