parti ile direnç kırma

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by aBDuLHaMiTHaN, Sep 14, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

parti ile oyun oynarken şöyle eksik bir sıkıntı var. şöyle ki misal ben mage oynuyorum. direnç kırması için başka bir sınıftan bir oyuncu arkadaşla oynamak zorunda bırakılıyorum, sorun bu değil ama.

misal şimşek direnci kırması için yanıma ya bir okçu veya cüce almak zorundayım. peki neden 2 mage 1 partide oynayamıyorum?

ben tekillik açtığımda evet direnç kırıyorum ama yanımda bir mage daha varsa onun attığı tekillik extra direnç kırmıyor, bu da beni, partime bir cüce veya okçu almaya zorluyor.

neden aynı klastan 2 oyuncu aynı partide oynayamasın?

bir örnek daha vereceğim misal ben alev bekçisine 10 puan verirsem, cücenin teslasına + puan sağlıyor. bu da ayrı bir saçmalık bence.
    bu extranın benim belki de kullanmayacağım ana skilime değil, grup skillerinden bir skile puan verdiğimde devreye girmesi gerekmez mi? ben kendimi neden cüceye göre ayarlıyorum veya skill puanımdan feragat edip alev bekçisine puan verdirilmek zorunda bırakılıyorum?

velasıl ı kelam skillerin elden geçirilmesi gerek. merkeze iletiniz lütfen teşekürler..

tozagol and Damm1tmaN like this.
  2. gameako3

gameako3 Active Author

Bekçideki olay çeviri hatası orjinalinde öyle birşey yazmıyor. Aynı sınıf becerileri kısıtlanmış. Sanırım bilinçli yapılmış.

tozagol and aBDuLHaMiTHaN like this.
  3. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

oyun dilini ing yapıp girdim hakkaten öyle bişey yazmıyo orjinalinde bu nasıl bir hatadır. sayın modlar ?

tozagol and gameako3 like this.
  4. gameako3

gameako3 Active Author

Share This Page