Pas Poszukiwacza Czarownic

Discussion in 'Sekcja Polska' started by .killer., Mar 8, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Czy mogę zdobyć Pas Poszukiwacza Czarownic poza eventem?

Poll closed Mar 15, 2020.
 1. Nie, tylko podczas eventu

  1 vote(s)
  16.7%
 2. Tak, w każdej chwili.

  5 vote(s)
  83.3%
 3. Tak, lecz podczas eventu jest większa szansa

  0 vote(s)
  0.0%
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. .killer.

  .killer. Junior Expert

  Szukam i szukam po necie info o tym, ale zdania są podzielone, a więc ostateczne pytanie, czy mogę zdobyć Pas Poszukiwacza Czarownic poza eventem? Wiem, że leci z amfor za 1 i 5 kluczy, a szansa jego zdobycia jest niby zwiększona podczas eventu ( tylko podczas eventu, czy ogólnie?).
  Dzięki na odpowiedź :)
   
 2. vortex0811

  vortex0811 Padavan

  A niby dlaczego mialaby byc wieksza szansa podczas eventu? :) Kwestia szczescia. Po ostatniej aktualizacji idzie wyciagnac nawet kilka pasow ze 100 amfor (bez eventu)
   
 3. bandziu2014

  bandziu2014 Forum Apprentice

  Kwestia szczęścia, mi na te 100 amfor ani jeden nie poleciał więc kupiłem. :)
   
 4. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Ostatnia aktualizacja (r229_4) znacznie podniosła szansę na pasek. W krótkim czasie po jej pojawieniu się na serwerach, na kanale #crafts-and-drops pojawiło kilkanaście wypowiedzi i screenów osób, które ten pasek otrzymały. Można z tych doniesień wyciągnąć wniosek, że amfory za 5 mają większą szansę na drop paska. Nie ma jednak, co do tego, 100% pewności.
   
  TL_Tyche likes this.
 5. Akatriel

  Akatriel Padavan

  Kiedyś zdobycie pasa z amfory graniczyło z cudem. Sam wydałem na to ok. 800 kluczy i ostatecznie kupiłem za drakeny. Skoczyłem dzisiaj z ciekawości sprawdzić, czy faktycznie teraz te pasy tak dobrze lecą i wypadł z drugiej amfory za jeden klucz.

  [​IMG]
   
  TL_Tyche likes this.
 6. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Advanced

  Potwierdzam wszedłem przed chwilą na Blakborg i od razu z pierwszej napotkanej amfory wypadł Pas poszukiwacza czarownic t7 za 1 klucz tylko . A chciałem go mieć bo dawno temu mi wypadł pas t5 więc się opłacało wejść raz na Blakborg i od razu t7 pas wyleciał . tak że kto jeszcze nie ma tego pasa to niech wpada na Balkborg i z amfory za 1 klucz otwierajcie na początku .
   
 7. .killer.

  .killer. Junior Expert

  I super!
  Dzięki wszystkim za info.
  Temat do zamknięcia.

  EDIT: Pas poleciał na 9 mapce otwierając wszystkie amfory za 1 i 5 kluczy.
   
  Last edited: Mar 8, 2020
 8. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  michalog, Totentamten, Eleander_x
  Wasze posty usuwam z dwóch powodów - po pierwsze, forum to nie miejsce na teorie spiskowe. Po drugie, autor tematu prosił o zamknięcie, co niniejszym czynię.
   
Thread Status:
Not open for further replies.