Piętno poniesionej wcześniej kary

Discussion in 'Sekcja Polska' started by _biexi_, Dec 28, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. _biexi_

    _biexi_ Forum Greenhorn

    Sprawa ma się tak iż przez przypadek wyrzuciłam przedmiot z ekwipunku a więc pomyślałam dobra napiszę do pomocy technicznej w tej sprawie.
    Przechodzę całą procedure weryfikacji i koniec końców dostaje odpowiedź w stylu.

    Prośba nie może być rozpatrzona bo w przeszłości na tym kącie zostało poważnie naruszone OVH


    Owszem naruszenie było w sierpniu 2016 r. za co gracze w tym ja zostali ukarani czasową blokadą konta oraz odebraniem dóbr i jak najbardziej z tą karą się mogę zgodzić, ale to że przez jedno zdarzenie konto jest napiętnowane wiecznie i pomoc techniczna traktuje takie konta jak "gorszego sortu"?

    I tutaj mam pytanie:
    - Czy istnieje możliwość pozbycia się "piętna"?
    - Co w sytuacji gdy wystąpi poważniejszy problem z jedną z postaci czy taki gracz nie może liczyć na pomoc techniczną?
     
  2. Felindra

    Felindra Forum Greenhorn

    Witam
    Ja również jestem graczem który naruszył regulamin OVH w 2016 r. i z tego co się orientuje jest nas całkiem spora grupa (event z piniatami). Jeśli ma tak być że ze strony supportu nie mogę liczyć już na pomoc, to uważam że jest to delikatnie mówiąc bardzo niesprawiedliwe. Zostałam ukarana za to naruszenie i to w mojej opinii dość dotkliwie. Gram od 2012 roku co miesiąc wykupuje członkostwo premium i przykro mi że sytuacja z 2016r. ciągle nie jest zamknięta.
    Dlatego również jestem zainteresowana uzyskaniem odpowiedzi na pytania które zadała _biexi_ !!
     
  3. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Moje Drogie Panie.
    Niestety producent nie chce zmienić zdania. Nie oznacza to iż gracz nie otrzyma wcale pomocy. Niestety w pewnych przypadkach, jak na przykład przypadkowe wyrzucenie przedmiotu, nie będzie mogła PT udzielić wsparcia. Dotyczy to całego konta czyli wszystkich jego postaci.
    Ponieważ wydaje mi się iż wyczerpałem temat pozwolę sobie wątek zamknąć. Pozdrawiam.
     
    BA_Bastet likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.