Platba Visa Kartou

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Tomiss, Dec 23, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Tomiss

Tomiss Forum Apprentice

Dobrý večer,mám problem ohledně placení kartou Visa je to tak 3 dny co jsem si chtěl koupit prémko přes kartu Visa starou kartu smažu již neplatná zadám novou kartu poté dojde sms na mobil ohledně potvrzení což udělám ale bohužel se nic nestalo peníze stále na kartě mám a ve hře to nic neudělalo tak jsem si musel prémko koupit přes Paysafecard což šlo_Odinstaloval jsem hru a zase nainstaloval a stále nic,tak jsem z hecu zkoušel koupit něco ve hře DarkOrbit jestli to tam půjde když je to hra od stejného provozovatele a ejhle šlo to bez problému.Tady ve hře to prostě nejde už jsem psal i na podporu a oni tvrdí že je to nejspíš bankou což je asi zvláštní když to tedy šlo i jiné hry ale provozovatel stejný.Prosím poradí někdo co a jak?Děkuji

2. jackoneill1976

jackoneill1976 Forum Veteran

dej ty prachy na charitu ..treba klokánku... rozhodne ne do tyhle hry

Share This Page