Platiny 97% a více

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Kra.l, May 5, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Jak často vám padají potřebné platiny nad 97%

1. každý den několik

2 vote(s)
    25.0%
  2. každý den jedna

0 vote(s)
    0.0%
  3. jedna za týden

2 vote(s)
    25.0%
  4. jedna za měsíc

3 vote(s)
    37.5%
  5. nepadají vůbec

2 vote(s)
    25.0%
Multiple votes are allowed.
  1. Kra.l

Kra.l Forum Greenhorn

Takovéhle příšerné forum u hry jsem v životě neviděl, vše nepřehledné v jedné sekci, aby psalo co nejméně lidí.
    A přitom, když napíše člověk na podporu dostane jedinou odpověď. V podstatě znějící:
    "Nás nic nezajímá napište na fórum"

Ale k věci jak je možné, že nepadá nic a ty co všeho mají dost jim padá vše. Za měsíc jsem neviděl nic s platinou nad 97%.
    Viděl jsem jen jedinou 97% copak se z toho dá ponkovat.

Zaplatil jsem koupil jsem si temné mince a co se nestalo přestali mě padat úplně. Přitom znám lidi co mají milion temných mincí na účtu a denně jim padá z kostek 1000 temných.
    Mě se to stalo jen po tom co mě někdo na podpoře nastavil aby mě zase vše normálně padalo. (normálně je třeba jednou temné mince za mapu alespoň)

Bohužel to bylo jen pár dní kdy ta hra normálně fungovala a jakmile byla aktualizace zase mě padá prd. S takovýmhle přístupem ze strany BP odemě nečekejte žádné další peníze. A koukal jsem na výpis pár tisíc to už bylo a nejen za moji postavu co jsem do BP poslal.
    Jak má mít člověk radost ze hry, když nepadá nic a ostatní píší, že jim věci padají normálně.
    Jak je tedy možné, že někomu to padá dokonce víc než dost a dělají si z vás ještě srandu, že si stěžujete a pár jedinců má prd a to nejsem žádný hráč, který by málo hrál. (Pro představu málo je za hodinu 49kusu. Stalo se mi že za x hodin hraní mě nepadli vůbec temné mince akorát 5 a nebo 10temných z truhly +50 za denní přihlášení)
    Já teda nevím ale 99% platinu jsem půl roku neviděl, o 100% se mě jen zdá. Když už něco padne tak je to 85% a nebo padne platina do věcí, které nejsou potřeba jako kniha život do noh ruk atd. Tímhle stylem ta hra prostě pro mě přestává mýt smysl. Temný mince od pekla 1 a vejš nepadají vůbec tak kde to jsme za deluxe účet ????

I3anan likes this.
  2. Khrone

Khrone Someday Author

Forum je přehledné jak jen může být, o což se stará moderátorský tým - bohužel proběhlo lehké "downsizing" a fóra se spojila do jednoho mezinárodního, kde větší komunity mají svou jedinou sekci, se kterou musí pracovat a žít.

Platiny padají, jen málo, a s novými pekelnými obtížnostmi je šance je potkat ještě vyšší. Tvá teorie o "nastavování dropu" je doslova nemožná, jelikož nic takového nastavit nejde. Zkrátka na to máš smůlu - to samé, když někomu padne ingredience na plášť z Herolda po 10 kolech, a někdo ho už zabil 1000x a stále nic. To kolik má kdo temných mincí na účtě, nebo kolik celkem zaplatil, nemá na drop vliv. Drop temných mincí byl snížen už dávno, jsme všichni na stejné vlně. Klíč k úspěchu je nezoufat, a zkoušet to dál.

Share This Page