Potřebuji pomoct !!

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by vysavator, Apr 27, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. vysavator

vysavator Forum Greenhorn

Ahoj lidi

po delší době jsem zapnul Drakensang a přihlásil jsem se. Po spuštění hry jsem byl zmatený ohledně vylepšování schopností a vyrábění drahokamů. Po chvilce hraní mi přišlo, že má postava je slabá. Každé monstrum mě pomalu zabije a já nezpůsobím žádné poškození. Kdysi jsem zabil gorgonu uplně sám tak, že jsem stál na místě a jenom hitoval. Ted musím mít esenci destrukce + musím použít lektvar.

Nějaké tipy nebo rady ?

Lvl 43
    Válečník

Díky za každé odpovědi

2. ZEFYR1-CR

ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

no to uz muselo byt davno ted uz je jina doba:) velky zmeny v talentech doporucuji si to poradne precist a nastavit si efektivni skilly sam sem to nehral ale je to ted trosku narocnejsi pro ty nizsi lvl uz to neni jako predtim:) musi se hrat pomalu a pocitam ze dostupna obtiznost bude normal bolestivka uz je hodne tezka

Geredis likes this.
  3. HMAREN36

HMAREN36 Forum Greenhorn

Mam stejny problem, dlouho jsem nehrala z nedostatku casu. Dnes jsem se po dlouhy dobe prihlasila a tesila se na relax u zabijeni monster a vypnuti mozku na chvili. Misto toho sok!!! Vsechno jinak, dle me zbytecne prekombinovane, preplacane, jen hodinu mi trvalo dat schopnosti do kupy u jedny postavy a zjistit jak funguje nove ponk, do ted sem neprisla, jak vylepsit postavu runama, u kovare to nejde jak to tehdy slo. Prosla sem snad vsechny moznosti bezvysledne. Moje postava/y zmenilli parametry, zmenili se schopnosti, pribyli nove a nektere zmizeli. Mrzi me to, pac jsem byla na ne zvykla a naucena s nimi pracovat. Abych se v lv.40 ucila novym vecem a jak s postavou se zmenenymi vlastnostmi pracovat, na to nemam cas a uz ani chut. Skoda, mela sem 4 postavy na kterych jsem pracovala a stravila s nimi spoustu casu, abych je mela tak kde sem je chtela mit a ted??? Asi si najdu nejakou jinou hru na relax, byt Draken je mou srdecni zalezitosti.... :(

4. ***Morientes***

***Morientes*** Forum Greenhorn

Zdravím mám dotaz z jaké lokace časti mapy se dostanu do oblasti Expediční tábor trpaslíku díky za pomoc

5. Divine

Divine Moderator Team Drakensang Online

[QUOTE = "*** Morientes ***, post: 772604, member: 251113"] Zdravím mám dotaz z ktorejkoľvek miestnej časti mapy dostávam do oblasti Expedičný tábor trpaslíků díky za pomoc [/ QUOTE]
    Ahoj, ak nemáš priamy prístup cez univerzálnu skupinu, alebo obelisk, tak musíš cez Andrakash- zátoka stojatej vody a na ľavo máš už spomenuté zložky (mesto)

6. Johny736

Johny736 Forum Greenhorn

Zdravím, koukám, že je nás víc, co se vrátilo ke hře a jsou zmatení. Nebyl by někde nějaký návod? Těch změn je tolik, že už dva dny jen zkouším pokus-omyl co dělat, nemám nástroje, nevím, jak a kde rozbít diamanty na prach, o runách ani nemluvě. Nechce se mi začínat od nuly, pls poraďte:)

7. Divine

Divine Moderator Team Drakensang Online

čo sa týka rún a kamenov treba sa pozriet do úspechov.

Share This Page