Pożegnanie

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Apr 15, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. VenusIT

    VenusIT Commander of the Forum

    Drodzy Forumowicze!


    W życiu każdego z nas przychodzi moment, w którym zmieniają się nasze priorytety, wartości i podejmowane wyzwania. Nastaje czas zmian i zamknięcia niektórych rozdziałów.

    Decyzja o odejściu z ekipy nie była łatwa. Zwłaszcza po 8 wspólnych latach.
    Przez ten czas przeżyliśmy mnóstwo dobrych chwil w świecie DSO, przetrwaliśmy wiele burz i odkryliśmy wspólnie kilka nowych lądów.

    Wszystkim Wam razem i każdemu z osobna, chcę podziękować dziś za niezliczoną ilość rozmów, ważnych pytań, pomocnych odpowiedzi, zgłoszonych błędów, konstruktywnych opinii, świetnych pomysłów i wszystkiego, co przyczyniło się do rozwoju gry. Dziękuję za Wasze zaufanie i wszelkie objawy sympatii.

    Życzę Wam wielu sukcesów w realnym życiu i w wirtualnym świecie, samych pozytywnych myśli, życzliwych ludzi wokół i realizacji wszystkich Waszych planów.


    Z serdecznymi pozdrowieniami,
    Venus
     
  2. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Droga Venus!

    Venus - bogini miłości i piękna, której towarzyszyły gołębie, Wenus Oczyszczająca, Wyzwolona, Odważna i Szczęśliwa. Protoplastka Rzymian i rodu Juliusza Cezara.
    Wielu z nas wie, jak bardzo te przydomki są prawdziwe.

    W imieniu swoim, i zapewne wielu osób, dziękuję Ci za lata poświęcone Forum i Ekipie. Często były to ciężkie, wyczerpujące, czasem smutne chwile. Pracowite, pełne wyrzeczeń z czasu wolnego, intensywne lub frustrujące. Ale także wielce satysfakcjonujące, radosne, pełne śmiechu do łez, żartów, tytanicznej pracy uwieńczonej sukcesem i uznaniem. I tego Ci nikt nigdy nie odbierze!

    Zmieniła się gra od momentu, kiedy dołączyłam do Ekipy a Ty byłaś już Team Liderką. Wspierałaś zawsze każdego moderatora, niezależnie od rangi, zawsze miałaś dla nas czas. Na konkrety i na prywatne, ciepłe pogaduszki. Cierpliwe wspierałaś nasz rozwój, inspirowałaś, podrzucałaś pomysły i sama pracowicie dawałaś przykład "jak pomagać się mamy".
    Uczciwie rozpatrywałaś zażalenia graczy (tak, tak!), zdystansowana, nieuprzedzona, obiektywna. Klasa Twoich wypowiedzi, choćby nie wiem jaka pożoga szalała na Forum, zawsze potrafiła mnie zaskoczyć. Wielokrotnie czytałam Twoje posty, czerpiąc garściami, ucząc się od najlepszej. Cierpliwość, jaką posiadałaś dla najbardziej psotnych Forumowiczów była wzorcowa. Niewielu wie, jak często ciężko odkupiona.

    Niektórzy wiedzą, jak szalenie Cię cenię i nie mam zamiaru tego ukrywać. Wyprowadziłaś Ekipę z czarnego doła, oczyściłaś jej imię, wyznaczyłaś nowe standardy, których trzymamy się nadal. Wpoiłaś nam wszystkim pracę zespołową, starałaś się, aby zachowanie moderatorów było nienaganne wobec Forumowiczów i w grze. Nie było miejsca na głupią dumę, upór, jeśli wypowiedź nie spełniała warunków bezstronności, netykiety - musiała być edytowana lub zniknąć. I dziękuję Ci za to. Osobiście była to dla mnie ciężka nauka cierpliwości, samokontroli i niezbędny szlif w komunikacji. Warto było.

    Stworzyłaś dziesiątki FAQ i przewodników, tysiące pomocnych odpowiedzi na Forum PL, niezliczone emaile zgłaszające błędy, raporty, feedbacki, podsumowania tygodnia dla ICM. Grafiki tworzone do FAQ, tabelki, analizy. Setki zwróconych graczom przedmiotów, postaci, nieocenionej pomocy. Godziny przegadane nad doprecyzowaniem zasad ekipowych, uszeregowanie ich i przestrzeganie. Setki godzin czatów głosowych, by wyjaśnić, wspomóc, rozwiązać bieżące problemy.

    Trzymaj się tam, po jasnej stronie. Bądź szczęśliwa, niech Twój śmiech brzmi często a złe myśli zostaną przepędzone przez piękne wspomnienia.

    Bogowie znikają, gdy przestajemy o nich pamiętać.

    Ty na zawsze zostaniesz Venus Niezapomniana.

    Dziękuję <3

    Kot

    unnamed.jpg
     
Thread Status:
Not open for further replies.