Release Poznámky k aktualizáciam

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Nebula, Sep 1, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Protos

  Protos Someday Author

  [​IMG]


  Ve zkratce

  Drazí hrdinové Dracanie,

  Září začínáme aktualizací na verzi 173. Na první pohled se tato aktualizace může jevit jako malá, ale přináší zbrusu novou akci: Duny zoufalství. Náš tým nepřetržitě pracuje na nových funkcích, jako jsou PvE žebříčky, další vylepšení a přídavky pro mezisvěty, více možností automatického sběru předmětů a pochopitelně také další opravy.

  Zůstaňte proto s námi!

  Bavte se!

  Nové funkce

  Zbrusu nová akce: Duny zoufalství!
  Verze 173 přináší exkluzivní, dosud neviděnou akci v novém regionu Dracanie! Doprovoďte tajemného Zahira na nezapomenutelné cestě do jeho rodné země, kde na vás čekají nové výzvy a nové záhady. Akce Duny zoufalství přináší vzrušující úkoly, nové nepřátele na porážku a pochopitelně také řadu nových odměn, a to včetně létajícího koberce!

  [​IMG]
  Sud jako nový mount!

  Válej sudy, povídali. Že prý to bude legrace... Verze 173 přinese nový mount pro vašeho hrdinu. Pokud o něj máte zájem, pravidelně sledujte okno platebních nabídek, protože ho zde budeme prodávat. Nemusíte mít strach, že se na něm neudržíte!
  [​IMG]

  Změny

  Změna textu očarování
  Text očarování zvyšujícího zranění o x % byl změněn, aby byl konzistentnější s ostatními očarováními omezujícími se na určité předměty. Účinek očarování se nezměnil.

  Opravy chyb

  Povalečský fenomén v Dracanii byl vyřešen
  Opravili jsme grafickou chybu, která způsobovala, že postavy hráčů, NPC a mounty vypadaly, jako by ležely na zemi. Konec povalování!

  Oprava hráčských pozvání
  Opravili jsme chybu, která bránila hráčům ve zvání skupin nebo gild ostatních hráčů, jejichž jména obsahovala znaky nenáležící do latinské abecedy.

  Už žádné plovoucí kruhy měsíčního světla na Varholmu
  Plovoucí kruh měsíční záře na Varholmu je nyní umístěn na zemi v zájmu zachování všeobecných principů gravitace. Děkujeme vám za nahlášení problému na testovacím serveru!

  Oprava lišty zdraví u rytířů smrti hodnosti strážce v Moři kostí (mezisvět)
  Několik Fanatických rytířů smrti na mapě Moře kostí postrádalo svůj status strážce! Tento problém byl opraven a jejich lišty zdraví nyní ukazují správné údaje.

  Oprava receptu na výrobu luku Predátor (stupeň 3)
  Doteď nebylo možné získat Predátor 3. stupně zkombinováním tří těchto luků na 2. stupni s Khalysiným duchovním jádrem na ponku. Tento problém byl opraven, takže nyní jej můžete vyrobit!

  Stříbrná esence nelze nyní použít v oficiálních arénách PVP(bude opraveno v 174.)
  Došlo k opravě problému se stříbrnou esencí, kterou mohli hráči používat v oficiálních PVP arénách.
   
 2. Protos

  Protos Someday Author

  Ve zkratce

  Verze 174 přináší zbrusu novou kapitolu mezisvětů a návrat notoricky známého nepřítele Dracanie: Dragana! Dále jsme implementovali nový prvek rozhraní – indikátor latence – a navrch přihodili pár oprav.

  Známe problémy:
  Drobné chyby budou opraveny ve vydání 175.
  +Překlad nového setu Sigrismarra pro některé jazyky je zatím v angličtině.
  +2. setový bonus, dále jako "ledová střela" pro mágy přestane pracovat po chvíli.
  +Normální a bolestivá obtížnost Draganova eventu jsou zamíchané v eventovém okně. Je to pouze vizuální chyba.


  Bavte se!

  Nové funkce


  Nordland v mezisvětě!
  Doufáme, že máte nějaké teplé oblečení, protože v mezisvětě se teď pořádně ochladí! S verzí 174 vám přinášíme další obsah určený pro ostřílené hrdiny. Tato aktualizace zahrnuje tři nové mapy (speciální verze Železných hor, Věčné stráže a Hjalgrimuru), novou úkolovou řadu a samozřejmě novou verzi starého známého Sigrismarra!

  Sigrismarr je stále stacionárním ledovým mágem. Teď ale může aktivovat několik magických předmětů a zaplnit místnost ledovými a bleskovými střelami, kterým se budete muset obratně vyhýbat. Jako ostatní bossové, i on je imunní vůči omezujícím a manipulativním účinkům.
  [​IMG]
  Nové dobrodružství je náročné, ale odměny za tu námahu stojí! Přidali jsme nový dvoudílní set a jedno duchovní jádro potřebné k jejich sestavení (Sigrismarrovo duchovní jádro). Tyto předměty lze upgradovat na stupeň 3, a to stejným způsobem jako ostatní sety bossů (více informací k tomuto tématu najdete v poznámkách k aktualizaci 171).

  Na levelu 50 (stupeň 3) mají předměty následující maximální statistiky:
  PředmětRytíř řádu DrakaRangerČaroděj KruhuParomechanikus
  Torzo

  Sigrismarrova věčná ochrana
  [​IMG]
  Hodnota zbroje: +800
  Odolnost vůči chladu: +325
  Způsobované zranění: +20 %
  Cooldown schopnosti Železné čelo zkrácen o 5 sekund.
  [​IMG]
  Hodnota zbroje: +650
  Odolnost vůči chladu: +325
  Způsobované zranění: +20 %
  Cooldown schopnosti Adrenalin je zkrácen o 5 sekund.
  [​IMG]
  Hodnota zbroje: +650
  Odolnost vůči chladu: +325
  Způsobované zranění: +20 %
  Každá Ledová střela, která zasáhne nepřítele pokrytého námrazou, sníží spotřebu následujícího Úderu blesku nebo Ledové koule o 6 bodů many za každý zásah až do maxima 30 bodů many.
  [​IMG]
  Hodnota zbroje: +650
  Odolnost vůči chladu: +325
  Způsobované zranění: +20 %
  Každá třetí střela vypálená Mechanickým dělem je Ledová střela, která pokryje zasažené nepřátele na dobu 4 (PvP: 1,25) sekund námrazou. Nepřátelé pokrytí námrazou mají sníženu rychlost pohybu a útoku.
  Zbraňová modifikace

  Sigrismarrův věčný stisk
  [​IMG]
  Hodnota kritického zásahu: +650
  Odolnosti vůči blesku: +325
  Kritické zranění: +20 %
  [​IMG]
  Hodnota kritického zásahu: +650
  Odolnosti vůči blesku: +325
  Kritické zranění: +20 %
  [​IMG]
  Hodnota kritického zásahu: +650
  Odolnosti vůči blesku: +325
  Kritické zranění: +20 %
  [​IMG]
  Hodnota kritického zásahu: +650
  Odolnosti vůči blesku: +325
  Kritické zranění: +20 %
  Setový bonus při nošení obou částíHodnota kritického zásahu: +250
  Odolnost vůči mrazu: +10,00 %
  Odolnosti vůči blesku: +10,00 %
  Kritické zásahy schopnostmi Zlostný úder a Železné čelo pokryjí nepřátele námrazou a mohou vyvolat Úder blesku, který způsobí 300 % tvého základního zranění. Nepřátelé pokrytí námrazou mají sníženu rychlost pohybu a útoku.
  Hodnota kritického zásahu: +250
  Odolnost vůči mrazu: +10,00 %
  Odolnosti vůči blesku: +10,00 %
  Po dobu trvání účinku schopnosti Adrenalin budou nepřátelé okolo tebe zasaženi trojicí blesků, z nichž každý způsobí 300 % tvého základního zranění, a pokryti námrazou na dobu 4 (PvP: 300) sekund. Nepřátelé pokrytí námrazou mají sníženu rychlost pohybu a útoku.
  Hodnota kritického zásahu: +250
  Odolnost vůči mrazu: +10,00 %
  Odolnosti vůči blesku: +10,00 %
  Efekt námrazy je prodloužen o 33 %
  Při každém seslání Ledové střely budou vystřeleny tri dodatečné projektily. Každé poškodenie strely bude odpovedať 30% základných škôd ako poškodenie ľadom.
  Hodnota kritického zásahu: +250
  Odolnost vůči mrazu: +10,00 %
  Odolnosti vůči blesku: +10,00 %
  Kritické zásahy schopností Rychlá střela umožní tvým momentálně aktivním Mechanickým dělům vypálit s každou střelou dodatečný projektil. Tento účinek je kumulativní až do 2násobné hodnoty.
  Kromě toho můžete získat zbrusu nový prsten mezisvěta: Fjalnirova pečeť mrazu

  Tento prsten lze upgradovat na 3. stupeň a na levelu 50 má následující statistiky:
  • Způsobované zranění: +45
  • Hodnota kritického zásahu: +315
  • Odolnost vůči chladu: +750
  • Zkracuje dobu trvání efektů „omrzlina“ a „námraza“ ovlivňujících tvou postavu o 33 %.
  [​IMG]

  Nový indikátor latence!
  Pro ty z vás, kteří chtějí mít přehled o latenci, jsme implementovali jednoduchý prvek rozhraní indikující váš aktuální lag. Tento prvek můžete skrýt nebo zobrazit v menu Nastavení.

  Čím nižší číslo (nebo čím zelenější indikátor), tím rychlejší je odezva mezi vámi a serverem a naopak.
  Pokud zjistíte, že vaše připojení a časy pingů nejsou optimální, zvažte kontaktování svého poskytovatele internetových služeb. Je to podobné jako snímková frekvence – pokud hra neběží plynule, ujistěte se, že váš hardware splňuje minimální požadavky, a podle potřeby upgradujte svůj systém a uvolněte zdroje.

  [​IMG]

  Dragan je zpět!
  Vaše oblíbená akce se vrací do DSO doplněná o vylepšení inspirovaná vaší zpětnou vazbou k její poslední iteraci. Akce Prokletí Černých rytířů odstartuje koncem měsíce, takže sledujte sekci akcí na fóru, protože zde budou zveřejněny konečné termíny a oficiální průvodce!
  Nový indikátor stupně předmětů mezisvěta
  Aby pro vás bylo snazší rozpoznat stupeň předmětu, přidali jsme do pravého dolního rohu ikony předmětu příslušné číslo.

  [​IMG]

  Nový mount: kanec!
  Verze 174 přináší také zcela nový mount pro všechny milovníky divoké zvěře. Pokud si ho chcete přidat do své sbírky, sledujte pravidelně sekci plateb, protože ho zde budeme nabízet. Mějte se ale na pozoru: prý si rád pochutnává na drakenech!
  [​IMG]

  Tlačítko obchodu na oživovací obrazovce
  Posmrtná / oživovací obrazovka byla doplněna o možnost přejít do obchodu. Takhle pro vás bude snazší doplnit zásobu temných mincí, pokud budete chtít pokračovat v boji! Alternativně můžete pro přechod do obchodu na této obrazovce stisknout klávesu T.
  [​IMG]

  Změny

  Rukavice „Heroldův ohnivý útok“ 1. stupně (mezisvěty)
  Rukavice Tyto hodnoty byly mírně sníženy, aby byl zachován rozdíl v hodnotách zbroje v porovnání s vybavením rytíře řádu Draka.

  Levnější legendární předměty (mezisvěty)
  Ceny legendárních předmětů v Cardhunu, které lze zakoupit za fragmenty materi, byly sníženy na 1250 fragmentů v případě legendárních zbraní a 750 fragmentů v případě ostatních legendárních předmětů.

  Vyvažovací změny

  Ve snaze zvýšit efektivitu Ledové střely v bitvách s monstry a vylepšit její spolupůsobení s novým setem „Sigrismarrovo věčné opovržení“ jsme provedli následující změny:

  Ledová střela nyní způsobuje 40 % základního zranění jako zranění ledem a chvění obrazovky při dopadu jejích projektilů bylo zredukováno. Dále jsme upravili talenty Ledové střely:
  • „Štiplavý mráz“ je nyní 2 bodový talent a spôsobuje 25% viac škod zamrazeným protivníkom.
  • „Synergie“ je nyní 3 bodový talent aktivovaný kritickými zásahy.
  • Přidali jsme nový 5 bodový talent „Pronikavý chlad“ s následujícími statistikami:
   • Ledová střela projde prvním zasaženým cílem.
  Ve vylepšování méně oblíbených schopností a talentů budeme pokračovat i v budoucnu. Jsme si například vědomi nedostatků u rangera a paromechanika a hledáme pro ně přijatelná řešení.

  Opravy chyb

  Zářivé esence stříbra v oficiálních PvP arénách
  Opravili jsme chybu, která umožňovala použití zářivých esencí stříbra v oficiálních PvP zápasech.
  Už žádné pasti v pevnosti Teganswall
  Díky vašemu hlášení na fóru jsme odhalili místo na mapě Pevnost Teganswall, kde mohli hráči a monstra zůstat uvězněni. Tato chyba byla opravena jak na normální verzi mapy, tak v mezisvětě.

  Problém kolizí na mapě Grimmagstone (mezisvět)
  Opravili jsme několik míst na mapě Grimmagstone v mezisvětě, kde se monstra a hráči mohli stát nezranitelnými.

  Akce Novoluní: Už žádné plýtvání vílím dřevem u kotlíkuň
  Opravili jsme chování kotlíku tak, aby už do něj hráči nemuseli vkládat více než 50 jednotek dřeva a mohli si přebytečné dřevo nechat na
  pozdější pokusy.


  Bol odstránený rozpor s Materi portálmi a dennými výzvami.
  Nepriatelia z Materi portálu sú od teraz označení ako normálne monštrá a nepočítajú sa ako lídri/championi do výziev.
   
 3. Protos

  Protos Someday Author

  [​IMG]
  Ve zkratce

  Drazí hrdinové,
  Říjen odstartujeme aktualizací na verzi 175, která přináší novou miniakci pro okořenění vašich dobrodružství v Dracanii: Lov monster! Kromě toho jsme přidali nový mount a opravili několik chyb.

  Bavte se!

  Nové funkce

  Nová miniakce: Lov monster!
  Verze 175 přináší nový systém miniakcí zvaných Lovy monster. V době, kdy je jedna z těchto akcí aktivní, uvidíte okno s příslušným upozorněním o akci (klávesa E). Po dobu trvání této miniakce může z každého zabitého úctyhodného nepřítele vypadnout lovecký odznak. Čím více těchto odznaků nasbíráte, tím více odměn odemknete v průběhové liště každé miniakce!
  [​IMG]

  [​IMG]


  Lovy monster budou mít různé délky: 2 hodiny, 1 den, 2 dny a 4 dny. Každá průběhová lišta bude mít různé odměny: měšce s drahokamy, esence, vybavení, paklíče, balíčky s náhodným mountem nebo společníkem a drakeny!

  Lovy monster budou fungovat stejně jako mini akce „Štěstí kořistníka“: Čas od času se objeví a zůstanou aktivní po předem určenou dobu. Doporučujeme pravidelně sledovat okno akcí, ať je nepropásnete. Samozřejmě vás uvědomíme také prostřednictvím sociálních médií!

  * Kdo jsou úctyhodní protivníci?
  Úctyhodnými protivníky se rozumí nepřátelé, jejichž level je o 5 levelů vyšší nebo nižší než level vaší postavy. Pokud máte například postavu na levelu 20, potom všechna monstra s levelem 15 až 25 se považují za úctyhodná a mohou z nich vypadnout lovecké odznaky.

  Nové mounty: Beraní rodinka!
  Berani jsou majestátní a zvídavá stvoření. Jejich jedinečná schopnost udržet rovnováhu při šplhání z nich dělá odolné a všestranné společníky. V obchodě se objeví různé varianty těchto mountů, proto sledujte nabídky, pokud po některém z nich toužíte! (Berani budou k dispozici později v tomto měsíci.)
  [​IMG]

  Změny

  Světelné efekty na mapách mezisvěta
  Na základě zpětné vazby komunity jsme odstranili světelné efekty z některých map mezisvěta, protože připomínaly ostatní útočné efekty, což bylo pro hráče matoucí.

  Spotřeba esencí
  Esence budou nyní odebrány z vaší zásoby přesně v moment, kdy použijete příslušnou schopnost.

  Opravy chyb

  Zachování odemknutých úspěchů po změně mapy nebo opětovném přihlášení
  Opravili jsme chybu, která způsobovala, že některé úspěchy nezůstávaly odemknuté, přestože hráč splnil všechny příslušné podmínky.

  Chování monster a efektů vyvolaných sety
  Některé speciální summony nebo efekty, které jsou součástí setových bonusů, se aktivovaly znovu po změně mapy, přestože podmínky pro jejich aktivaci nebyly splněny nebo ještě nevypršel jejich cooldown. Tato chyba byla opravena.

  Oprava bonusu Sigrismarrova setu pro čaroděje Kruhu (mezisvět)
  Opravili jsme chybu, která způsobovala, že druhý setový bonus nového Sigrismarrova setu pro čaroděje Kruhu nefungoval správně. Ledová střela bude mít nyní při každém seslání o 3 projektily více. Rovněž statistiky a popis setu se nyní zobrazují ve všech jazycích správně.

  Omezení problémů se zdmi v Hagastově kaverně (mezisvět)
  Opravili jsme několik míst v Hagastově kaverně v mezisvětě, kde mohli hráči procházet zdmi.

  Už žádné procházení skálami v Železných horách (mezisvět)
  Opravili jsme několik oblastí v Železných horách v mezisvětě, kde mohli hráči procházet skálami.

  Opuštěný poklad v Lor’Tacu
  Truhla s názvem „opuštěný poklad“ v Kolébce smrti se bude nyní materializovat správně.

  Oprava exploitu u Arachny
  Opravili jsme menší exploit Jeskyni Loxley, kdy byli hráči na určitých místech chránění před útoky Arachny.

  Vypadávání Absorbéru lovce vlků pro paromechaniky
  Před touto aktualizací nevypadával během akce Úplněk z Vargulfa předmět Absorbér lovce vlků. Tento problém byl opraven.

  Jullovova rodina je späť
  Úloha "Dovolenka pod psa" bola opravená a hráči ju už môžu dokončiť.

  Pády hry kvôli helme lesného bežca boli opravené
  O chybe sa môžeš viac dočítať tu. Pokiaľ tento problém u niekoho pretrváva, kontaktujte podporu hry. Kompenzácie poškodeným hráčom budú pripísané v nadchádzajúcich dňoch.
   
 4. Nebula

  Nebula Community Team Team Drakensang Online

  145.png

  Ve zkratce
  Verze 145 přináší 49 nových úspěchů. Dále jsme vylepšili funkci vyhledávání skupin a opravili řadu chyb nahlášených komunitou!

  Nové úspěchy

  Seznam úspěchů (klávesa: Q, záložka Úspěchy) se rozrostl o celkem 49 nových úspěchů, z nichž je 23 skrytých, a je jen na vás, abyste je objevili a odemknuli!

  Nová karta bola pridaná k charakteru na informačnej obrazovke [Klávesová skratka: C]. Kedykoľvek si odomknete úspech môžete si vybrať rôzne tituly pre svoju postavu, ktorý sa zobrazí namiesto vašej PVP hodnosti.

  Změny

  Pořizování screenshotů během vytváření/výběru postavy
  Od teď můžete na obrazovce vytváření/výběru postavy pořizovat okamžité screenshoty (klávesa: F10). Po úspěšném pořízení screenshotu se zobrazí zpráva informující hráče o umístění souboru v počítači.

  Vylepšené efekty kořisti, část 1

  Paklíče bylo těžké sebrat ze země, proto jsme upravili jejich geometrii, aby se hráčům snadněji zaměřovaly kurzorem myši.

  Vylepšení grafických efektů zlatých mincí, drahokamů a dalších předmětů budou zahrnuty v příštích aktualizacích.

  Postavy budou po přihlášení začínat ve městě

  Kdykoli se ručně odhlásíte neboť změníte postavu prostřednictvím hlavního menu, vaše postava se bude po vaše příštím přihlášení nacházet ve městě, které jste navštívili naposledy.

  Nové požadavky na odemknutí úspěchů v režimu PvP

  Pro účely odemknutí úspěchů se budou jako platná započítávat pouze vítězství v následujících
  PvP režimech:

  • Duel (1vs1)
  • Týmový deathmatch (3vs3)
  • Dobývání vlajky (5vs5)
  • Boj o pevnost (6vs6)

  Dokončení úkolu na vysokém stupni obtížnosti

  Nyní můžete bojovat s bossy Khalys, Gorgou a Heroldem ze zásvětí na vámi zvolené obtížnosti, abyste mohli dokončit související úkoly. Podrobný popis úkolů, bossů a obtížností najdete níže:

  • Boss: Khalys
   • Obtížnost: Mezisvět
    Úkol: Osud velekněze (4/5)
  • Boss: Herold ze zásvětí
   • Obtížnost: Mezisvět
   • Úkol: Paromechanikus: Ve jménu mechaniky (2/2)
   • Úkol: Čaroděj Kruhu: Ve jménu vědění (2/2)
   • Úkol: Ranger: Ve jménu rovnováhy (2/2)
   • Úkol: Rytíř řádu Draka: Ve jménu síly (2/2)
  • Boss: Gorga
   • Obtížnost: Těžká
   • Úkol: Věčný boj (2/2)

  Cestovní kámen v nebezpečné zóně

  Cestovní kámen v Teganově útočišti byl přesunut na bezpečnější místo blíže vstupu na mapu, aby se už nestávalo, že budou hráči po použití cestovní mapy napadeni ještě před úplným načtením mapy.

  Platba jedním kliknutím (nyní k dispozici pro všechny hráče)
  Uživatelské rozhraní pro nákup temných mincí, prémiového členství a úpravu postavy bylo přepracováno. Nové uživatelské rozhraní umožňuje uložení nastavení vaší preferované platební metody, abyste ji mohli snadno použít při příštím nákupu. Okno pro dokupování temných mincí je nyní k dispozici také ve hře, takže už nemusíte otevírat nové okno prohlížeče. A nakonec tlačítko „Doplnit temné mince“ v levém horním rohu obrazovky bylo změněno na ikonu nákupního košíku.

  Opravy

  Nepřesný ukazatel cooldownu schopnosti Speciální střela
  Vizuální indikátor cooldownu schopnosti „Speciální střela“ ukazoval nepřesný údaj, pokud byla schopnost použita s aktivovanými pasivními talenty „Motivace“ a „Víceprocesová synchronizace“.

  Nesprávné resetování žebříčků

  Opravili jsme chybu, která způsobovala, že se týdenní žebříčky resetovaly každý první, sedmý, čtrnáctý, jednadvacátý a osmadvacátý den v měsíci. Od teď se budou resetovat každé pondělí a výjimečně v den vydání aktualizace 145.

  Nesprávné umístění nápovědy systému vyhledávání skupin

  Při procházení seznamu skupin na obrazovce vyhledávání skupin se okno s nápovědou neobjevovalo vedle vybrané skupiny, nýbrž zůstávalo statické v horní části. Tento problém byl opraven a okno se nyní zobrazuje na správném místě.

  Nekonečné načítání nápovědy systému vyhledávání skupin
  Při rychlém klikání na skupiny v seznamu skupin se nápověda nenačítala ani po uplynutí dlouhé doby, přestože se měla objevit do jedné vteřiny (viz obrázek). Tato chyba byla odstraněna a nápověda se nyní načítá bez problémů.

  Královské truhly s překvapením u nevyzvednutých denních bonusů za přihlášení

  Pokud si hráč nevyzvedl svůj denní bonus za přihlášení a následně upgradoval svůj účet na prémiový, u nevyzvednutých bonusů se zobrazovaly dodatečné odměny (královská truhla s překvapením), na které mají právo pouze majitelé prémiového účtu. Tato odměna však nebyla přidána do inventáře, pokud si hráč vyzvedl svůj denní bonus. Chyba byla opravena, takže u denních bonusů za přihlášení získaných před upgradem na premium se už nebudou zobrazovat královské truhly s překvapením.

  Rozdíly mezi předpokládanými a skutečnými výsledky upgradu

  Opravili jsme chybu, která se objevovala při následující akci:
  Pokud hráč upgradoval předmět pro vedlejší ruku z nižšího levelu (např. 19) na podstatně vyšší level (např. 46), výsledný bonus neodpovídal předpokládaným hodnotám.

  Odstranění truhly jedinečných předmětů
  Truhla jedinečných předmětů byla odstraněna z nabídky obchodníka s artefakty. Již zakoupené boxy zůstanou v inventáři postavy.

  Nula u hodnoty kritického zranění

  Opravili jsme chybu, kdy se při více očarováních zobrazovala hodnota kritického zranění v místní nápovědě k předmětu jako nula (0, 0, 0), pokud hráč předmět porovnal s jiným.

  Nesprávný popis útoku u generála žabaxů

  Nápověda k efektu „Zpomalení“ zněla následovně:

  Rychlost pohybu: -25,0%
  Rychlost útoku: +0,0%
  [​IMG]
  Druhý řádek je chybný a byl odstraněn.

  Chyby na poslednú chvíľu

  Zobrazenie Error
  V prípade, že užívateľ si nastaví titul PVE a potom pozve iného hráča aby sa pripojiť k skupine titul PVE sa nebude zobrazovať, ale namiesto toho sa zobrazí PVP hodnosť
   
 5. Protos

  Protos Someday Author

  [​IMG]
  Ve zkratce

  Drazí hrdinové Dracanie,


  Verze 176 přináší zbrusu novou akci s názvem Slavnost duchů, která odstartuje koncem měsíce současně s oslavami Halloweenu. Zůstaňte s námi! Tato aktualizace zahrnuje též kompenzaci pro všechny uživatele systému MAC, kteří se po aktualizaci na verzi 175 nemohli přihlásit do hry.

  Bavte se!

  Nové funkce

  Akce Slavnost duchů
  Zamiřte do Oldfieldu a pomozte tamním lidem porazit temné síly sužující jejich vesnici! Letošní Halloween oslavíme zbrusu novou akcí, která nabídne nové mapy, nového bosse, novou výzvu a v neposlední řadě nový set vybavení pro vašeho hrdinu!

  Akce Slavnost duchů odstartuje až koncem října, proto zůstaňte s námi a sledujte sekci častých dotazů na fóru, kde najdete kompletního průvodce a konečné termíny!

  Změny

  Prohození tlačítek
  Jak si všimnete, tlačítka pro žebříčky a přihlášení do zápasu byla prohozena. Tato změna je součástí příprav na implementaci žebříčků, které budou zahrnuty do verze 177.
  [​IMG]


  Opravy chyb

  Oprava duplicitní hodnoty kritického zásahu v popisech
  Opravili jsme chybu, kdy se v popisech zbraní a štítů zobrazovala hodnota kritického zásahu dvakrát.

  Oprava chyb na mapách Dračí kaverny a Skrytá svatyně
  Opravili jsme místo na mapě Skrytá svatyně (normální verze pro PvE i mezisvět), kde byli hráči a monstra imunní vůči útokům. Stejným způsobem jsme opravili obdobný problém v Dračích kavernách.

  Správná aktualizace denních výzev
  V minulosti se stávalo, že když jste po dokončení denní výzvy poprvé otevřeli souhrn, některé výzvy nebyly aktualizovány správně. Tato chyba byla opravena.

  Známe chyby

  Pet modrý dráček nefunguje, tak jak má.

  Pvp statistiky ukazují nulové hodnoty.
   
 6. Protos

  Protos Someday Author

  Ve zkratce

  Drazí hrdinové Dracanie,
  Verze 177 přináší nový systém žebříčků pro režim PvE a také mnoho oprav.

  Nové funkce
  Představujeme žebříčky režimu PvE!
  [​IMG]

  Počínaje verzí 177 budou vaše aktivity v mezisvětech sledovány a bodovány, abyste se mohli utkat o prvenství na serveru!
  Každý měsíc budou žebříčky resetovány, takže budete mít novou šanci ukázat konkurenci, kdo je nejzdatnějším dobyvatelem dungeonů! Prozatím si budete moci vybojovat jen právo na vychloubání, ale pozdější verze nabídnou fantastické ceny pro ty z vás, kteří se dokáží udržet na čele žebříčku!
  Jakmile vstoupíte na mapu mezisvěta, zabití prvního nepřítele spustí časomíru v horní části obrazovky. Tato časomíra se zastaví, jakmile porazíte závěrečného bosse na třetí mapě.

  [​IMG]

  Jakmile bude závěrečný boss mezisvěta poražen a časomíra zastavena, můžete si prohlédnout své skóre.

  [​IMG]

  Zobrazeny budou následující statistiky: váš aktuální a nejlepší čas, celkový počet zabitých monster a body za jejich zabití, aktuální a celkový počet zabitých bossů a body za jejich zabití, aktuální a celkový počet všech bodů a vaše pořadí. Čím vyšší obtížnost, tím vyšší bodové skóre!

  [​IMG]

  Odtud můžete přejít k žebříčkům mezisvětů. Zde můžete použít filtrování podle dungeonu mezisvěta a zobrazovat různé statistiky:
  • váš nejlepší čas, celkový počet zabitých monster a bossů pro daný dungeon,
  • aktuální celkové skóre pro daný dungeon.
  Dále můžete filtrovat žebříčky podle třídy a nechat zobrazit pouze své přátele nebo členy své gildy. V příštích verzích budete mít přístup do síně slávy, kde si můžete prohlédnout nejlepší skóre v celé historii hry!

  [​IMG]

  Změny

  Zobrazování zpráv pošeptaných ignorovanými hráči v chatových bublinách

  Zprávy pošeptané ignorovanými hráči byly sice v chatu zablokované, ale stále se mohly zobrazovat v chatových bublinách nad hráči, což mohlo být zneužito k obtěžování hráčů. Tento problém byl opraven a pošeptání ignorovanými hráči se už nebudou nikde zobrazovat.

  Opravy chyb

  Jedinečné předměty obyčejné kvality jako kořist v mezisvětě Grimagstone
  Jedinečné předměty vypadávající v mezisvětě Grimmagstone byly obyčejné kvality (bílé). Tento problém byl opraven a počínaje verzí 177 už budou mít předměty správný stupeň kvality.

  Exploit u Khalys
  Exploity u Khalys byly opraveny, takže už nebude jen stát, aniž by útočila na hráče.

  roblém s modrým dráčkem
  Společník Modrého dráčka neměl žádný stavový efekt a nebylo možné ho vyvolat. Tento problém byl opraven.

  Zobrazování PvP statistik jako 0 v přehledu postavy
  Na obrazovce výběru postavy se PvP statistiky zobrazovaly jako 0. Počínaje verzí 177 budou u těchto statistik opět zobrazovány správné hodnoty.

  Chyba prostředí v Katakombách a Chrámovém sektoru
  Opravili jsme několik míst v lokacích Katakomby a Chrámový sektor, kde mohli hráči uvíznout.

  Set tvořený opaskem a náhrdelníkem dun + drahokamy
  Odolnosti a efekt regenerace zdraví na opasku a náhrdelníku dun nebraly v úvahu drahokamy vsazené do slotů. Tento problém byl opraven a bonusové statistiky poskytované drahokamy fungují nyní správně v kombinaci s efekty předmětů.

  Dvojnásobné poškodenie Lesného Bežca
  Opravili sme chybu, ktorá zdvojnásobovala poškodenie precíznych striel lesného bežca, ak sa blízko nepriateľa nachádzali prekážky.
   
 7. Protos

  Protos Someday Author

  [​IMG]

  Ve zkratce

  Drazí hrdinové Dracanie,
  Verze 178 přináší akci Poraz neporazitelné se zbrusu novým společníkem: Arachnou! Aktualizace zahrnuje také několik oprav.

  Nové funkce

  Poraz neporazitelné
  Neporazitelní se vrátili pro další výprask! Ukažte jim, že v Dracanii jim pšenka nepokvete, a získejte části potřebné k výrobě nového společníka – miniaturní verze Arachny!
  [​IMG]

  [​IMG]


  Opravy chyb

  Exploitování časomíry žebříčků
  Opravili jsme exploit, který umožňoval resetování časomíry žebříčků, když na mapu vstoupil další člen skupiny.

  Zhroucení klientu při přepnutí režimu pozvání
  Opravili jsme chybu, která způsobovala zhroucení klientu při přepnutí z režimu pozvání přátel na režim pozvání hráčů z okolí.

  Neviditelní medúzí šampióni v lokaci Trdliště
  Medúzí šampióni v lokaci Trdliště budou opět viditelní.

  Obcházení mechanismu spouštění časomíry v lokaci Pevnost Teganswall v mezisvětě
  Opravili jsme chybu v lokaci Pevnost Teganswall v mezisvětě, kde bylo možné obejít mechanismus spouštějící časomíru, což hráčům
  poskytovalo nespravedlivou výhodu.

  Chybějící osvětlení hrdiny na mapě Moře kostí v mezisvětě
  Aktivovali jsme chybějící osvětlení hrdiny na mapě Moře kostí.

  Opravy zvuku
  Náš zvukový technik neúnavně pracoval na nápravě několika zvukových problémů.
   
 8. Protos

  Protos Someday Author

  Ve zkratce

  Drazí hrdinové Dracanie,

  Verze 179 přináší spoustu vylepšení pro PvE žebříčky, jako například systém lig a sezón a také několik oprav.

  Nové funkce

  Vylepšení PvE žebříčků
  [​IMG]

  Tato aktualizace zahrnuje nové funkce pro žebříčky.
  Přidali jsme celkový žebříček, abyste měli přehled o tom, kdo je nejzdatnějším hráčem pro každou třídu:
  [​IMG]

  Dále jsme přidali upozornění na začátek a konec sezóny, takže budete vědět, kdy aktuální sezóna skončí nebo kdy začala nová.

  [​IMG]
  [​IMG]


  V novém systému lig budou hráči s nejvyšším skóre identifikováni v žebříčcích zlatým, stříbrným a bronzovým praporem.

  [​IMG]

  A samozřejmě nebudou chybět ani odměny! Na 200 nejlepších hráčů každé hratelné třídy podle celkového žebříčku čekají fantastické odměny! To však není vše! Umístěte se mezi hráči s nejlepším skóre pro každý dungeon (zlaté, stříbrné nebo bronzové umístění, přičemž vítězů může být několik) a můžete získat parádní odměny. Odměny zahrnují herní emoce, temné mince a další skvělé věci! V pozdějších sezónách přibudou i další odměny, abyste si nemohli stěžovat na nedostatek motivace!

  Změny

  Změnili jsme vzhled oken pro výběr obtížnosti dungeonu. S novým designem budete mít lepší přehled o rozdílech mezi obtížnostmi.
  [​IMG]
  [​IMG]


  Opravy chyb

  Příliš nízké zranění způsobované Taktickým dělem
  Zranění způsobované Taktickým dělem trpaslíka bylo příliš nízké; způsobovalo pouze 100% zranění, zatímco v popisu bylo uvedeno 175%. Tento problém byl opraven.

  Nesprávná hodnota zranění v popisu Mechanického děla
  Mechanické dělo způsobuje 65% zranění. Upravili jsme popis, aby udával správnou hodnotu (samotné zranění způsobované dělem se nezměnilo).

  Nesprávná kořist v omšelé truhle v Lor’tacu
  Všechny omšelé truhly v Lor’tacu obsahovaly kořist levelu 46. Tato chyba byla opravena a truhly nyní obsahují kořist úměrnou levelu mapy.

  Vylepšení mapy Ruiny pevnosti Kruhu v mězisvětě
  V zájmu prevence exploitování jsme opravili několik míst na mapě, kde mohli být hráči imunní vůči zranění.

  Překrývající se truhly v lokaci Katakomby
  Jednu z truhel v lokaci Katakomby bylo možné otevřít dvakrát. Tento problém byl opraven.

  Masivní zranění umožněné exploitováním zbraní setu Krvavé runy
  Vinou exploitu u zbraní setu Krvavé runy mohli hráči dosáhnout velmi vysokých hodnot způsobovaného zranění. Tato chyba byla opravena.
   
 9. Protos

  Protos Someday Author

  [​IMG]

  V krátkosti
  Vydanie 181 prináša vylepšenia v PvE rebríčkoch a viaceré opravy chýb.

  Nové funkcie
  U PvE rebríčkoch bola zvýšená stabilita a taktiež sme ich doplnili o odpočet.

  Opravy chýb

  Ikony PvE rebríčkov boli opravené.
  Vylepšenia viacerých máp, aby sa predišlo zaseknutiu postavy, alebo monštra.
  Hudba hrá naďalej aj po zabití bossa.
   
 10. Protos

  Protos Someday Author

  [​IMG]
  Drahí hrdinovia,
  patch 182 prináša možnosti rozšírenia panelu so schopnosťami o ďalšie sloty spolu s opravou niektorých chýb v akcii
  Útok temných trpaslíkov.

  Nové funkcie
  Bola pridaná možnosť rozšírenia panelu so schopnosťami o sekundárny panel, ktorý je možné dokúpiť.

  Vylepšenia akcie Útoku temných trpaslíkov
  Denné výzvy, progres akcie a výstroj bola vylepšená. Obyčajné predmety od teraz nepadajú zo záverečných príšer.

  Chyby
  Neviditeľná zábrana na mape v akcii Varholm, ktorá blokovala útoky bola odstránená.
  Zmiznuté vylepšenia starších predmetoch boli opravené.
   
 11. Protos

  Protos Someday Author

  183
  Drazí hrdinové Dracanie,

  Patch 183 přináší nový úžasný event.
  Nový event

  Přidali jsme novou akci odehrávající se v mezisvětě.  Vzhůru za dobrodružstvím, hrdinové Dracanie!
   
 12. Protos

  Protos Someday Author

  185

  Hlavním účelem tohoto rozšíření je poskytnout našim nejoddanějším hráčům nové výzvy a umožnit jim další pokrok s jejich postavami. Kromě hlavní příběhové linie zahrnuje rozšíření Písky zášti také škálovatelný systém, díky kterému budeme moci v budoucnu vydávat nové obsahy a funkce častěji než doposud.

  Obsah rozšíření Písky zášti
  • 4 nové mapy
  • Nový dungeon s 10 mapami a náhodně generovanými střety
  • Nová epická příběhová linie
  • 1 nový boss
  • 2 nová monstra
  • Více než 160 nových předmětů (zbraně, brnění, drahokamy a klenoty)
  • Nový stupeň drahokamu
  • Nový systém run
  • Více než 60 nových úkolů
  • Navýšení hranice maximálního levelu z 50 na 55
  • Vrhni se do objevování starodávných chrámů v odlehlých pouštích – o dobrodružství nebude nouze!

  Změny v systému obtížnosti
  Jedinečné předměty budou vypadávat častěji a všechny předměty budou mít základní statistiky. Kromě toho jsme upravili křivku obtížnosti, aby úvod hry nabízel více výzev a pokrok z levelu 21 na level 55 byl plynulejší. Dále jsme si pohráli s vyvážením bossů a monster, aby lépe odpovídalo nové křivce pokroku obsahového rozšíření.

  Změny v systému předmětů
  Kromě zvýšení šance na vypadnutí jedinečných předmětů jsme se postarali o to, aby byly vaše pokroky v oblasti vybavení uspokojivější a jednodušší. Cesta k dalšímu stupni jedinečných předmětů bývala spojena s velkými nároky na inventář, protože farmaření jedinečných předmětů nebylo spolehlivé. Proto jsme v mezisvětech provedli takové změny, aby existovalo logické spojení mezi stupni jedinečných předmětů a stupni obtížnosti, na nichž hrajete. To vám umožní projít mezisvěty rychleji a s méně obtížemi, pokud jde o správu inventáře. Díky tomuto systému budeme moci v budoucnu vytvářet více akcí se zajímavějšími odměnami.
  Dále jsme implementovali spolehlivou metodu přenosu očarování z legendárních předmětů na jedinečné. To znamená, že se si budete moci ze svého nejcennějšího
  vyrobit exkluzivní předměty šité na míru svým potřebám!

  Škálovatelná obtížnost
  Akce a mezisvěty budou mít nyní více režimů obtížnosti a hodnota kořisti se bude s každým stupněm obtížnosti zvyšovat. Stručně řečeno, čím vyšší stupeň obtížnosti, tím lepší kořist!

  Runy a klenoty
  Zdvojnásobili jsme počet slotů na vašich předmětech, abychom udělali místo pro speciální klenoty a runy – nový to přídavek pro stávající systém drahokamů. Jelikož starý systém drahokamů nebyl vyvážen pro účely nového systému pokroku, všechny nové drahokamy budou mít nyní pevné číselné hodnoty, zatímco runy budou mít hodnoty procentuální. Všechny doposud nasbírané drahokamy vám zůstanou. dokonce i ty, které jste si koupili v obchodě a které již ve hře nevypadávají jako kořist. Časem budou tyto drahokamy méně efektivní než runy, které přijdou s nadcházejícím obsahovým rozšířením a dalšími přídavky v budoucnu.

  Základ pro systém PvP
  Ačkoli rozšíření Písky zášti nebude nabízet žádné nové PvP funkce, implementovali jsme několik změn v oblasti vybavení jako odpověď na jisté problémy s vyvážeností. Tyto změny sice nevyřeší všechny problémy s vyvážeností, ale budou jedním ze základních kamenů pro budoucí vylepšení systému PvP. Jako další krok bychom rádi vtiskli systému PvP logický směr, který by nekolidoval s našimi záměry pro systém PvE.
  Všimli jsme si, že sociální prvky jako skupinové hraní jsou častými předměty žádostí komunity, proto je naší další prioritou zajistit, aby byli hráči za hraní ve skupině odměňováni, spíše než penalizováni. Po vydání Písků zášti bychom chtěli začít pracovat na funkci, která vám umožní vytvořit tým hrdinů, jejichž schopnosti se navzájem doplňují. Dále bychom chtěli vylepšit systém kořisti pro skupiny, rozšířit žebříčky o funkci sledování skupin a implementovat nové způsoby, jak by se mohli hráči účastnit akcí společně, a to je jenom začátek!
  Jakmile budou tyto základy pro skupinové hraní položeny, můžeme na nich začít stavět systém PvP, který bude nabízet férovější, lukrativnější a smysluplnější herní zážitek a současně lepší matchmaking a možnosti týmového soutěžení.
  S radostí vám představujeme rozšíření Písky zášti a nový systém, který představuje začátek nové éry pro hru Drakensang Online. Při vylepšování hry budeme vydatně spoléhat na vaši zpětnou vazbu, proto se zastavte na fóru nebo na naší stránce na Facebooku nebo nám pošlete Tweet, ať víme, jak by podle vás měla hra Drakensang vypadat v budoucnu!
   
 13. Protos

  Protos Someday Author

  [​IMG]

  Ahojte hrdinovia
  prinášame vám poznámky k novému patchu 186. ;)

  Nové funkce:


  Sběratelská torna
  Jednou z častých žádostí komunity byla funkce, která by umožnila hráčům skladovat všechny společníky mounty, emoty a kostýmy na jednom místě; něco na způsob alba. Objevila se spousta nápadů, jak by se tato funkce mohla doplňovat se stávajícími, tak jsme vše zvážili a přišli s něčím, co si určitě zamilujete. Představujeme Sběratelskou tornu; není to jen bezplatné úložiště pro vaše kosmetické předměty!Předměty uložené v této torně jsou úhledně roztříděny do kategorií a každý z nich lze přetáhnout do volného rychlého slotu kvůli snazšímu přístupu. Hráči, kteří nasbírají určitý počet předmětů v některé z kategorií, obdrží speciální odměnu a příhodné okno náhledu vám umožní zobrazit nové předměty na vaší postavě! Rádi bychom vám všem poděkovali za pomoc při vývoji této funkce a jako vždy se těšíme na vaše ohlasy.

  Revize akcí
  Útok temných trpaslíků – komunitní edice!

  Zjistili jsme, že komunita nebyla příliš spokojená s poslední edicí akce Útok temných trpaslíků, hlavně kvůli snížení počtu vypadených krumpáčů a s tím spojenou vyšší náročností sběru viscania. Dále jsme se dozvěděli, že runa se nedočkala plného docenění, dokud už nebylo téměř po akci a komunita se dožadovala další šance ji získat.

  Na základě vaší zpětné vazby jsme provedli několik změn.

  • Aktualizace všech seznamů kořisti podle standardů nového obsahového rozšíření (bohatější a lepší kořist)
  • Snížení počtu krumpáčů potřebný k dokončení úkolu „Hon za krumpáči“ na 10
  • Zvýšení frekvence vypadávání krumpáčů krystalokopů (sice ne na starou úroveň, ale v rámci nových vyvážených limitů)
  • Na vyšších obtížnostech budou vypadávat větší stohy následujících předmětů (to se bude dít po etapách, přičemž k prvnímu navýšení dojde na levelu 3 a k druhému na levelu 5)
  • Krumpáče krystalokopů
  • Ryzí viscanium (hlavní předmět pro pokrok v akci)
  • Nečisté viscanium (pokrok ve výzvách)
  • Startovací modul výtahu
  • Na mapu Viscaniový důl byly přidány truhly, u kterých je vysoká šance, že budou obsahovat krumpáče nebo nečisté viscanium, a podstatně nižší šance na zisk klíčů k amforám, drakenů, sférických fragmentů apod..
  • Přidány obtížnosti až do stupně 10 (prozatím budou k dispozici pouze normální až pekelná I)

  Opravy a další vylepšení:

  1. Amulet od obchodníka s fragmenty materi v úkolu 7 (Herold) byl nahrazen, neboť starý neměl stupeň. Obchodník bude nyní nabízet amulet se správným stupněm.
  2. Opraven problém v Pevnosti Teganswall v mezisvětě na obtížnostech smrtící a vyšší, který bránil trpaslíkům v zakoupení jedinečných rukavic u obchodníka s fragmenty materi.
  3. Opraven problém se zobrazením nápovědy k výrobě/přenosu očarování. U předmětů používaných k výrobě/přenosu očarování by měla být nyní k dispozici nápověda vysvětlující proces.
  4. Opraven problém, kdy postavy s levelem pod 50 někdy neobdržely po poražení bossů mezisvěta jedinečné předměty.
  5. Problém se spawnem velitele na mapě chrámu byl opraven.
  6. Posuvník obtížnosti si nyní pamatuje poslední nastavení.
  7. Opravena chyba v obchodě, kdy si postavy na levelu 50-55 nemohly u některých obchodníků zakoupit modré vybavení.
  8. U úkolu „Ohnivá jeskyně“ existovaly problémy s navigací, které byly touto aktualizací vyřešeny.
  9. Opraven text popisu hodnoty blokování.
  10. Místo některých jedinečných předmětů vypadávaly běžné předměty; tato chyba byla opravena a běžné předměty nahrazeny správnými jedinečnými předměty. Všechny runy, drahokamy a temné mince, které hráči do těchto předmětů investovali, byly nahrazeny.
  11. Po dokončení úkolu v mezisvětě se už nebude zobrazovat zpráva, že mezisvět byl opuštěn.
  12. Bonus +7,5 bodů k regeneraci BŽ poskytovaný onyxovými lebkami byl zvýšen na +8 BŽ. Verze s 7,5 body už nebude k dispozici.
  13. Modré předměty byly vybalancovány, takže už nebudou mít nižší hodnoty než běžné bílé.
  14. Postavy s levelem nad 49 už nebudou moci zakoupit obyčejné bílé předměty.
  15. Počínaje levelem 50 bude kovář nabízet kouzelné předměty výměnou za temné mince.
  16. Doba zobrazení sezón byla prodloužena, aby byli hráči lépe informováni o prodloužených sezónách.
  17. Body do sólo žebříčku nebude možné sbírat během hraní ve skupině.
  18. 1Funkce pro zvaní přátel byla deaktivována a související upozornění se už ve hře nebudou zobrazovat.
  19. Optimalizace severu žebříčků
  20. Oprava různých lokalizačních problémů
  21. Oprava různých problémů zobrazení
  22. Opravy drobných chyb a herní optimalizace
   
 14. Protos

  Protos Someday Author

  [​IMG]

  Ahojte hrdinovia
  prinášame vám poznámky k novému patchu 187. ;)

  S hrdostí představujeme následující funkce, které budou obsaženy ve verzi 187:

  Žádost komunity – přepracování lišty
  rychlého přístupu


  Bez vaší zpětné vazby bychom to nedokázali! Přinášíme vám aktualizaci, která obsahuje komunitou nejčastěji žádané funkce lišty rychlého přístupu:

  • Zamykání lišt: Radujte se hrdinové, už nikdy se vám nebude stávat, že v zápalu boje nechtěně změníte uspořádání schopností a předmětů na liště rychlého přístupu!

  • Rychlé přepínání mezi konfiguracemi schopností na liště rychlého přístupu. Na pravé straně
   lišty schopností najdete nyní nový dvoutlačítkový prvek, který umožní prémiovým uživatelům
   pohotově přepínat mezi konfiguracemi. Toto je velmi užitečná funkce, která se výborně doplňuje s následující funkcí.

  • Přizpůsobitelné klávesové zkratky pro přepínání mezi lištami rychlého přístupu. Pokud vám
   nevyhovují výchozí klávesy (šipka nahoru/dolů), můžete si tuto funkci přemapovat na jakoukoli jinou volnou klávesu podle svých potřeb!

  • Na každé liště rychlého přístupu může být nastaven jiný mount.
  Nová akce – Kingshillské stoky:
  • Neobvyklá zemětřesení a mizející obyvatelé vás zavedou hluboko do stok pod Kingshillem, kde
   se ujmete vyšetřování.

  • Na úspěšné vyšetřovatele čekají exkluzivní odměny jako runa odolnosti (bonus k
   odolnostem), ugradovatelný mount v podobě kanálového potkana a strašidelná morová
   maska.
  Drobné změny, přídavky a opravy:
  1. Hráčům, jež obdrželi bezplatnou zkušební verzi premium členství za dosažení 15. a 20. levelu,
  bude vrácen předmět, který získali spolu se členstvím.
  2 .„Heraldovy rukavice“, které si můžete zakoupit u obchodníka s fragmenty materi v mezisvětě 7,
  budou mít nyní stejnou cenu pro všechny třídy.
  3. U jedinečných předmětů akce Novoluní včetně těch získaných během poslední edice této akce
  se bude nyní zobrazovat správný stupeň.
  4. U peridotů je nyní zobrazena správná hodnota redukce spotřeby many.
  5. Obchodník s kostěnými mincemi má nyní v nabídce Písečný vír (dekorativní efekt).
  6. Počítadlo pro úspěch „Pískomil“ se nyní aktualizuje správně při každém dosaženém zabití.
  7. Odstraněny výrobní náklady pro „Hůl esence materi“.
  8. Úspěch „Lovec vlků“ byl přesunut do správné kategorie.
   
 15. Protos

  Protos Someday Author

  [​IMG]
  S hrdostí představujeme následující funkce, které budou obsaženy ve verzi 188:

  Revize akcí:

  Akce Lov monster:

  Odměny akce Lov monster byly revidovány, což znamená, že nyní budete moci získat šťastné sféry obsahující vzácné estetické předměty, které si budete moci uložit do své sběratelské torny, a sféru s garantovaným mountem jako konečnou odměnu!


  Poraz neporazitelné:

  • Lišta pokroku byla doplněna o další odměny včetně epického draka (mount) a legendárního vybavení!
  • Akce byla prodloužena ze 4 na 6 dní.
  • Přidali jsme obtížnost „Pekelná I“.
  • K dispozici budou části všech následujících společníků: Loutka Bearacha, loutka Medusy, loutka Arachny a loutka Heredura.
  • Počet bossů, se kterými se utkáte, závisí na vybranému stupni obtížnosti a levelu vaší postavy.
  • Nyní budete na vyšších obtížnostech bojovat přímo proti bossům z mezisvěta, ze kterých mohou vypadnout jedinečné odměny.

  Souboj s Khalys

  ● Upravili jsme statistiky Khalys z mezisvěta, aby odpovídaly ostatním bossům mezisvěta. To znamená, že jsme přidali nové schopnosti, upravili průběh souboje a přidali další vlastnosti, které se odemknou na vyšších obtížnostech.
  ● V některé z budoucích verzí aktualizujeme také odměny, které za její poražení získáte.

  Úpravy funkcí:

  Vylepšení žebříčků:

  • Dvě nové průběhové lišty poskytují přehled o bonusových odměnách za počet zabitých monster a rychlost dokončení dungeonů mezisvěta.
  • Obrazovka skóre byla doplněna o ikony odměn, které se mění v závislosti na aktuálních statistikách.
  • Přidali jsme záložku skupin, která však zatím není funkční.
  • V žebříčcích se budou nyní zobrazovat zlaté, stříbrné nebo bronzové ikony odměn v závislosti na hodnosti hráče v rámci ligy.
  • Odstraněno zlaté, stříbrné a bronzové zvýraznění řad.

  Drobná vylepšení a opravy:

  • Posuvník obtížnosti mezisvěta si odteď bude pamatovat poslední nastavení.
  • Přesouvání předmětů v inventáři/úložišti už nebude ovlivňovat zamknutý stav lišty rychlého přístupu.
  • Opravili jsme chyby zobrazení a nechtěné chování u různých předmětů a nabídek obchodníků.
  • Kořist z Balora byla upravena a okno zobrazení příslušně aktualizováno.
  • Setový bonus Heraldova pekelného hněvu se nyní aktivuje zamýšleným způsobem, jak je uvedeno v popisu.
  • Rychlý mount Prohnilá herka má nyní 100% rychlost pohybu.
  • V určitých lokacích v Lor’tac se nyní materializují běžná monstra namísto šampiónů.
  • Různé úpravy zvuku/zobrazení.
  • Ikony a názvy bonusů beraních mountů se nyní zobrazují správně.
   
 16. Protos

  Protos Someday Author

  189
  Ahoj hrdinovia,
  prichádza nový patch a ten prináša tieto zmeny:

  Aktualizace:


  Veškeré vybavení akce Úplněk bylo aktualizováno na standard rozšíření Písky zášti (přidána očarování s procentuálními hodnotami a podpora přenosu očarování).

  Opravy chyb:

  1. Veškeré bonusy od společníků zůstávají nezměněné, dokud je společník aktivní, a už se nebudou resetovat při každé změně mapy
  2. Opravili jsme chybu, která způsobovala pád hry při změně záložek inventáře
  3. Funkce přenášení očarování je nyní správně nastavena pro postavy na levelu 50 včetně požadovaných materiálů.
  4. Různá vylepšení zvuků (bonus Bearachova setu pro rangery, úvodní sekvence Bearacha)
  5. V případě rangerů budou nyní ametysty přidávat správné množství bodů života
  6. Na mapě akce Úplněk, kde bojujete s Krvavým mágem, jsme opravili několik chyb, kvůli kterým byly jeho útoky blokovány nezamýšleným způsobem
  7. Vypadnuté fragmenty pekelné cesty mají nyní stejnou animaci jako ostatní vypadnuté předměty (vznášejí se a rotují)
  8. Různé úpravy načasování zvuků a zvukových efektů
  9. Drobné úpravy uživatelského rozhraní v okně finálního skóre v režimu PvP
  10. Drobné lokalizační úpravy
   
 17. Protos

  Protos Someday Author

  Patch 190 prináša tieto aktualizácie:
  1. Aktualizací zvukového enginu jsme výrazně omezili výskyt problémů způsobujících ukončení aplikace dro-client.exe.
  2. U výplaty za umístění ve zlaté lize bude nyní uvedeno správné množství mincí, které bude hrdinům vyplaceno (1500x zlato).
  3. Ofenzivní sféry během souboje s bossem Sigrismarrem v mezisvětě byly deaktivovány, aby se předešlo frustrujícím situacím, kdy hrdina po oživení okamžitě znovu zemře.
  4. Umístění v žebříčku vám nyní spolehlivě vynese body zkušenosti.
  5. U špičkového elixíru zdraví bude nyní správně zobrazena frekvence ticků (měřeno v sekundách).
  6. Koupí temných mincí za účelem zrušení úpravy předmětu se už nebudou automaticky potvrzovat změny, nýbrž bude hráči umožněno zrušit proces úpravy, jak bylo původně zamýšleno.
  7. Chybějící zvuky provázející smrt monster vyvolaných Mortisem byly doplněny.
  8. Khalysin útok s plošnou oblastí účinku je nyní provázen efektním zvukem.
  9. Všechny objekty v Cirkusu Monstrorum, které by mohly zablokovat schopnosti, byly odstraněny (včetně zničitelných váz).
  10. Informace v popisu Heraldova luku (mezisvět) jsou nyní přeloženy správně.
  11. Bonus předmětu „Strážce života“ pro Rytíře řádu Draka (léčení při bloku) zůstane aktivní, dokud jím bude postava vybavena.
  12. Opravy zvuku: Opraveny problémy se zvukovými efekty u útoků Plameno-šupinatého strážce, kouzla čaroděje „Vortex“, emotu „Červené žonglérské koule“ a Sběratelské torny
   
  Last edited: Sep 8, 2019
 18. Protos

  Protos Someday Author

  191
  Ahojte hrdinovia,
  prinášame Vám poznámky k najnovšiemu patchu.
  (nakoľko nám nebol zaslaný priamy preklad, ospravedlňujeme sa za drobné rozdiely pri preklade.)


  Na želanie komunity.
  • Sférické fragmenty budú mať autozber do inventáru.
  • Pribudli nové možnosti pri konvertovaní zafírov.

  Oprava chýb a bugov v eventoch.

  • Chyba ktorá zabraňovala dokončeniu úloh na evente Spln pokým boli hráči v skupine bola odstránená.
  • Pri evente spln vlkolaci spôsobujú útok krvácanie, ktoré sa už viac nebude znásobovať, vždy bude možné mať na sebe iba jedno toto zranenie.
  • Opakovateľná úloha pri Splne, kde sa obraňuje NPC zobrazuje správny požadovaný level v popise (lvl10).
  • Šanca na drop unikátov z eventu Spln bola zvýšená.

  Zmeny pri kombinovaní:
  • Prerobili sme craftiace recepty pre staré dlhé luky a pridali detailnejší a prehľadnejší popis pri nových receptoch. [​IMG]

  • Lesný bežec a Rytier draka odteraz môžu presúvať očarovania akéhokoľvek typu zbrane do unikátnych zbraní za pomoci použitia nepoškvrnených jadier. Napr. očarovanie zo sekery bude možné presunúť do unikátneho meča. Pozor, stále nebude možné presúvať očarovanie z obojručných zbraní (2H) do jednoručných zbraní (1H) a naopak.

  Oprava chýb v hre

  • Chyba kalkulácií, pri ktorej sa udával nesprávny dmg pri používaní esencií a buffov bola odstránená.
  • Chyba pri ktorej delá trpaslíkov nedávali správny dmg a ignorovali talenty bola odstránená. Rovnako bola odstránená chyba aj s rýchlosťou animácie, nakoľko pri mechanickom dele bolo viditeľné, že vypálilo iba 2 dlhé salvy. Trvanie schopností bolo opravené.
  • Objavili sme veľmi závažný problém ktorý sa týkal očarovaní rýchlosti útokov. Tento problém sa týkal predmetov lvl50+ a to jednoručných zbraní a vedľajšej ruky (štít, tulec, kniha...), ktoré boli dropnuté po patchi 185.

  • A.) Postihnuté jednoručné zbrane nemali dostatočnú rýchlosť útoku v očarovaní, tá bude navýšená o 50%.
  • B) Staty očarovaní vedľajšej ruky neboli jednotné, tzn. očarovania mali buď príliš nízke hodnoty alebo príliš vysoké. Patch by mal urobiť zásadné zmeny, ktorými stabilizuje tieto očarovania.

  • Eventové buffy už nebudú viac fungovať v PVP.
  • Ohnivý strážca bude dávať trochu viac poškodenia.

  Oprava bugov v úlohách

  • Úloha "Kto je zlo" v Kolíske smrti požaduje zozbieranie potrhaných kúskov papiera hudby od príšer v zadaných lokáciách. Odstránili sme bug, ktorý v navigácií označoval tichých strážcov ako cieľ; sú to statické tiché monštrá ktoré je nemožné zraniť a sú nepodstatné pre túto úlohu.

  • Opravili sme bug v úlohe "Písanie dejín" ktorý spôsoboval že sa atlasove stĺpy nesprávne zobrazovali (spawnovali).

  Aktualizácia v Paralelných svetoch

  • Zabitie Mortisa na obtiažnosti inferno/pekelnej odomyká úspech.
  • Pozícia bossov na mape je teraz vyznačená indikátorom v podobe malej červenej lebky.
  Zmeny v drope

  • Z Asara odteraz padajú unikáty rôznych stupňov (tiers); predmety dropnuté pred patchom nebudú mať žiadny stupeň.

  • Z Balora odteraz bude správne padať čierny panter, no Balorov set bude odstránený nakoľko obtiažnosť Balora rapidne klesla.

  Dostupnosť predmetov, zmeny a oprava bugov

  Prinášame Vám novú verziu predmetov

  Lvl50 a vyššie odteraz bude mať zmenené staty predmetov a to :
  • - Yachakov set, Roshanov set, Matildin set, Zváračov set
  • - Set Dračí hnev
  • - Unikatý z tajomných kociek

  • U obchodníka je teraz dostupný obojručný luk pre lesného bežca od levelu 50+ za rovnakú cenu ako majú obojručné zbrane pre ostatné triedy.

  • Obchodník Hamza v Hiraji, odteraz ponúka pre každú triedu rovnakú ponuku výstroje.

  • "Set nedotknuteľných" bol vylepšený aby bol v súlade so novým štandardom (základné hodnoty a očarovania), a bude mať iba jednu verziu v hre. Nižšie lvl. budú mať stále možnosť dropnúť starý set.

  • Elixír najvyššieho zdravia bude správne obnovovať 65% života okamžite po cooldowne.

  Iné zmeny

  • Rýchla platba pracuje zase v poriadku.
  • Staty by sa mali zobrazovať správne v okne predmetu.
  • Bolo pridané nízke FPS nastavenie, ktoré Vám detekuje hru a pri nízkom Framerate Vám ponúkne zmenu grafických nastavení na nižšie.
  • Staré úspechy ktoré už nie je možné získať sú teraz v kategórií dedičstvo.
  • Bola opravená chyba kde sa občas zlaté očarovania zobrazovali ako biele a naopak. Hodnoty sa nemenia iba grafické zobrazenie.

  IkonaNázov predmetuCena za 1 konvertorPopis
  [​IMG]Rafinéria na zafír (Rozšírené možnosti
  v patchi 191)
  15 TMPoužite tieto rafinérie na konverziu Zafírov na Runy rýchlosti. Počet potrebných rafinérii závisí od kvality Zafírov:
  • Surový Zafír na Malú runu rýchlosti:15
  • Roztrieštený Zafír na Malú runu rýchlosti: 10
  • Obyčajný Zafír na Malú runu rýchlosti: 2
  • Zafír na Runu rýchlosti: 19
  • Brúsený Zafír na Mocnú runu rýchlosti: 10
  • Žiariaci Zafír na Mocnú runu rýchlosti: 14
  • Dokonalý Zafír na 1 Mocnú runu a 1 Malú runu rýchlosti: 14
  • Svätý Zafír na 1 Mocnú runu a 1 Runu rýchlosti: 10
  • Kráľovský Zafír na 1 Najvyššiu runu a 1 Mocnú runu rýchlosti:1
  [​IMG]Veľká rafinéria na Zafír (Rozšírené možnosti v patchi 191)30 TMPoužite tieto rafinérie na konverziu Zafírov na Runy ohromnej rýchlosti. Počet potrebných rafinérii závisí od kvality Zafírov:
  • Obyčajný Zafír na Menšiu runu ohromnej rýchlosti: 11
  • Zafír na Menšiu runu ohromnej rýchlosti: 5
  • Brúsený Zafír na 1 Menšiu runu ohromnej rýchlosti a 1 Menšiu runu rýchlosti: 10
  • Žiariaci Zafír na Runu ohromnej rýchlosti: 7
  • Dokonalý Zafír na 1 Runu ohromnej rýchlosti a 1 Menšiu runu rýchlosti: 7
  • Svätý Zafír na Mocnú runu ohromnej rýchlosti: 5
  • Kráľovský Zafír na Najvyššiu runu ohromnej rýchlosti: 10
  Runy najvyššej rýchlosti môže byť dosadené iba do obojručných zbraní.
  [​IMG]Rafinéria Zafíra na Rubín10 TMPoužite tieto rafinérie na konverziu Zafírov na Rubíny rovnakej kvality. Tento Rubín bude normálny, nie Rubín z Qaizaha.
  [​IMG]Rafinéria Zafíra na Ónyx10 TMPoužite tieto rafinérie na konverziu Zafírov na Ónyxy rovnakej kvality. Tento Ónyx bude normálny, nie Ónyx z Qaizaha.
   
  Last edited: Sep 8, 2019
 19. Protos

  Protos Someday Author

  192
  Návrat Dragana
  Dragan je zpět s novými výzvami, novými odměnami a spoustou dalších věcí k objevování. Hrdinové Drakensangu, seberte odvahu a postavte se mu!


  Implementace Zušlechťovačů vybavení
  Během posledních měsíců jsme implementovali několik nových jedinečných předmětů, které se řídí novým systémem a novou křivkou účinnosti. Starší verze těchto předmětů bylo možné upgradovat pomocí křišťálových jader, která byla implementována spolu s posledním obsahovým rozšířením, ale tato funkce nebyla ve hře dostatečně vysvětlena a bylo těžké získat potřebné suroviny.
  [​IMG]
  Proto jsme nyní zavedli „Zušlechťovače vybavení“.
  Tuto funkci můžete nyní použít kliknutím pravým tlačítkem na odpovídající jedinečný předmět k jeho převedení na novější verzi na témže stupni. Před tímto procesem musíte z předmětu odstranit drahokamy a runy. Novější verze jsou povětšinou silnější, ale v některých případech se mohou hodnoty lišit.
  Pokud může být jedinečný předmět vylepšen, tato skutečnost bude uvedena v popisu předmětu; ne všechny jedinečné předměty lze takto vylepšit! Uveden je rovněž potřebný počet Zušlechťovačů vybavení (1 nebo 2).
  Zušlechťovače vybavení si můžete zakoupit v globálním obchodě.


  Vylepšení

  Předměty:

  Množství základních statistik označených zlatou barvou bylo sníženo. To nijak nemění hodnotu předmětu; šlo nám pouze o přesnější vyjádření „vysoké kvality“ u předmětů.
  Předměty s levelem 51+ budou mít odteď vždy základní statistiky.
  Velikost stohu
  cestovních přídělů pro bossy mezisvěta je nyní 9999, což vám ušetří místo v inventáři.

  Opravy chyb

  Spotřebitelné předměty / truhly:
  Truhly s označením „Opuštěný poklad“ s levelem 35+ už nebudou obsahovat „bílé předměty“.
  Při otevírání
  zlatých šťastných sfér automatonů budete nyní dostávat pouze společníky z kategorie automatonů, jak bylo zamýšleno.

  Uživatelské rozhraní:
  Je-li okno obchodu otevřeno, už nebudete moci omylem kliknout na ostatní prvky rozhraní a způsobit tak nechtěné chování. Na hlavní menu bude stále možné kliknout i s otevřeným obchodem.

  Boj:
  V knihovně v lokaci Palác mrtvých bylo místo, kam rytíři smrti nemohli hráče následovat. Tento exploit byl opraven.

  Bossové:
  Automatické léčení u normálních bossů světa, Khalys, Sigrissmara a Destruktora, je nyní deaktivováno, pokud zemřete a zvolíte možnost znovuoživení za 120 temných mincí.
  Popis negativního stavového efektu
  Vír duší od Mortise nyní správě udává, že hráčova rychlost útoku byla snížena.
  Někteří hráči nacházeli verzi zbraně
  Síla Spojenectví pro nesprávnou třídu. Tito hráči dostanou správný předmět pro svou třídu jako náhradu.
  Vstupní okno k
  Džinově komnatě nyní udává správný level předmětu (55), který je možné získat jako odměnu.

  Akce:
  NPC Noční vyjec na Varholmu nyní používá správnou animaci útoku.

  PvP bojiště:
  Bonus na obrazovce skóre v režimu PvP je nyní správně kategorizován jako bonus akce A talentový bonus.

  Drahokamy/(runy - nie!):
  Kombinování (run - nie!) drahokamů s drahokamy zhodnocení už nezpůsobuje nezamýšlené chování.
  Ikony drahokamů hvězdicový a křížový peridot byly opraveny.
  Oprava: runy a drahokamy samozrejme nejdú kombinovať.
   
 20. Protos

  Protos Someday Author

  Hrdinové Dracanie!

  Verze 193 přináší svatyně!
  Tyto objekty, které najdete ve všech dungeonech mezisvěta kromě map bossů, vám po kliknutí poskytnou na určitou dobu speciální výhody.


  Opravy chyb a vylepšení

  Zušlechťovač vybavení
  Vylepšili jsme popis zušlechťovačů vybavení. Nyní zahrnuje informaci, že výsledný předmět bude mít stejný level jako původní. Také jsme v zájmu lepší viditelnosti změnili barevné rozlišení.
  Zušlechťovač vybavení lze nyní použít s následujícími předměty:
  Krvavý runový amulet pro trpaslíky
  Všechny škálované verze setů Svářečův vercajk, Roshanina moudrost, Yachakův sen a Matildina moc. Upozorňujeme, že verze těchto předmětů na levelu 40 nebo 45 nelze vylepšit pomocí zušlechťovačů vybavení.
  Opravili jsme překlady potvrzovacího okna před vylepšením následujících předmětů.
  Zlatá dračí čepel, Luk drakobijce, Plivač dračího ohně, Žezlo dračích křídel

  Statistiky jedinečných předmětů
  Mírně jsme zvýšili základní hodnoty jedinečných předmětů 0., 1. a 2. stupně. To se týká následujících předmětů.
  Komentář herních designérů:
  „Jedinečné předměty nízkých stupňů by měly nyní kromě svých speciální nebo setových bonusů nabízet solidní spolehlivé hodnoty. V porovnání s nimi mají očarované předměty stejných stupňů více randomizované hodnoty od velmi špatných až po silné zlaté hodnoty.
  Díky vaší zpětné vazbě jsme zjistili, že průměrné základní hodnoty na jedinečných předmětech nebyly dostatečné, proto jsme je mírně zvýšili.
  To neplatí pro jedinečné předměty 3. a 4. stupně, jejichž nejlepší základní hodnoty jsou v průměru srovnatelné s legendárními předměty 3. a 4. stupně.“

  Set Krvavé runy
  Jedinečná vlastnost zbraní setu Krvavé runy (+100 % ke zranění u tohoto předmětu při zdraví nad 33 %) nyní funguje správně.

  PvP

  Boj o pevnost: Beranidlo přivolané hráčem se zhmotnilo dvakrát, přičemž jedno z nich vzápětí zmizelo. Tento problém byl odstraněn.

  Kořist z destruktora
  Ikony jedinečných předmětů v kořisti z Destruktora se nyní zobrazují správně.

  Minimapa

  Obtížnosti lokace, kde se právně nacházíte, se nyní zobrazuje v názvu mapy na minimapě a v přehledu skupiny.

  Cestovní příděly
  Popis většiny cestovních přídělů ve hře byl doplněn o doporučený level hráče.

  Různé
  Přístup ke krotiteli zvířat (obchodník s mounty) v Jarlshofnu byl vylepšen.

  SVATYNĚ

  Svatyně jsou objekty ve hře, na něž může hráč kliknout a získat tak dočasně speciální bonusy. Doba platnosti těchto bonusů je počítána v reálném čase.
  Tyto svatyně se nacházejí ve všech dungeonech mezisvěta (kromě map s bossy).
  • · Každá svatyně je využitelná pouze jednou, ale bonus, který poskytuje, platí pro všechny členy skupiny v dosahu.
  • · Současně může být aktivní pouze jeden malý a jeden velký bonus ze svatyň.
  • · Pokud hráč zemře, bonus zmizí.
  • · Změna mapy je povolená.
  • · Není povoleno v PvP
  Svatyně existují v malé a velké verzi a mají různé efekty o různých intenzitách.
  § Na každé mapě může být maximálně jedna malá a jedna velká svatyně; u malé svatyně je šance 100 % a u velké 60 %.

  Malé svatyně,
  Jméno: Čarovná kniha
  Malé svatyně mohou být použity všemi hráči jednou za každé načtení mapy. Když hráč klikne na svatyni, získá na určitou dobu pozitivní efekt.
  Žádná z malých svatyň neposkytuje efekt spočívající ve vyvolání společníka.
  Použití malých svatyň není spojeno s žádnými náklady.
  Na každé mapě je vždy jedna malá svatyně.
  Malé svatyně odolnosti se objevují s bonusem k odolnosti, který odpovídá typu monster obývajících danou mapu (ohnivá monstra = svatyně s odolností vůči ohni).
  [​IMG]
  Efekt:Doba trvání
  Kniha důrazu
  +35 % ke způsobovanému zranění
  2 min. 30 sek.
  Kniha obratnosti
  +5 % k rychlosti útoku
  3 min. 30 sek.
  Kniha neústupnosti
  +30 % k hodnotě zbroje
  4 min.
  Knihaodolnosti
  +25 % k hodnotě všech odolností
  4 min. 10 sek.
  Kniha odolnostivůči ohni
  +60 % k odolnosti vůči ohni
  5 min.
  Kniha odolnostivůči chladu
  +60 % k odolnosti vůči mrazu
  5 min.
  Kniha odolnostivůči jedu
  +60 % k odolnosti vůči jedu
  5 min.
  Kniha odolnostivůčiblesku
  +60 % k odolnosti vůči blesku
  5 min.
  Kniha odolnosti vůči temné magii
  +60 % k odolnosti vůči temné magii
  5 min.
  Kniha rychlosti
  +50 % k rychlosti pohybu
  4 min.
  Kniha bohatství
  +20 % k množství mincí vypadlých z monster
  5 min.
  Kniha přesnosti
  +45 % k hodnotě kritického zásahu
  +50 % ke kritickému zranění
  3 min.
  Kniha houževnatosti
  +10 % k hodnotě blokování
  +10 % k účinnosti blokování
  2 min. 30 sek.
  Velké svatyně,
  Jméno: Sféra požehnání
  § Šance na výskyt velké svatyně na mapě je 60 %.
  §
  § Po kliknutí na svatyni se neobjeví žádný text a interakce s objektem není možná.
  [​IMG]
  PopisDoba trváníNáklady
  Esence bitvy
  Přivolá „Provokující bahno“
  Pomocník má střední hodnoty
  · Provokuje nepřátele a přitahuje jejich pozornost
  /250
  Přivolá „Ledového seveřana“
  Pomocník má střední hodnoty
  · Jeho zásahy na několik sekund zmrazí nepřátele
  /250
  Přivolá 5 „Jedovatých žabaxů“
  Pomocníci mají střední hodnoty
  · Útočí na nepřátele otrávenými oštěpy
  /250
  Požehnání síly
  +100 % ke způsobovanému zranění
  +15 % k rychlosti útoku
  +80 % k hodnotě kritického zásahu
  +100 % ke kritickému zranění
  2 min.500
  Požehnání ochrany
  +60 % k hodnotě zbroje
  +70 % k hodnotě všech odolností
  +15 % k hodnotě blokování
  +15 % k účinnosti blokování
  3 min. 15 sek.500
  Požehnání zručnosti
  Cooldown všech schopností zkrácen o 20 %
  o 20 % nižší spotřeba many
  2 min.999
  Požehnání štěstěny
  +50 % k šanci na nalezení předmětu u obyčejných monster
  +50 % k množství mincí vypadlých z monster
  o 80 % více bodů zkušenosti za poražení nepřítele
  3 min. 30 sek.500
  [​IMG]
  PopisDoba trváníNáklady
  Esence války
  Přivolá „Provokující bahno“
  Pomocník má lepší hodnoty
  · Provokuje nepřátele
  /250
  Přivolá „Ledového seveřana“
  Pomocník má lepší hodnoty
  · Jeho zásahy na několik sekund zmrazí nepřátele
  /250
  Přivolá 5 „Jedovatých žabaxů“
  Pomocníci mají lepší hodnoty
  · Útočí na nepřátele otrávenými oštěpy
  /250
  Požehnání síly
  +150 % ke způsobovanému zranění
  +30 % k rychlosti útoku
  +130 % k hodnotě kritického zásahu
  +150 % ke kritickému zranění
  1 min. 30 sek.500
  Požehnání ochrany
  +110 % k hodnotě zbroje
  +120 % k hodnotě všech odolností
  +30 % k hodnotě blokování
  +30 % k účinnosti blokování
  2 min.500
  Požehnání zručnosti
  Cooldown všech schopností zkrácen o 50 %
  o 50 % nižší spotřeba many
  1 min. 30 sek.999
  Požehnání štěstěny
  +100 % k šanci na nalezení předmětu u obyčejných monster
  +100 % k množství mincí vypadlých z monster
  o 150 % více bodů zkušenosti za poražení nepřítele
  2 min. 10 sek.500
  [​IMG]
  PopisDoba trváníNáklady
  Esence destrukce
  Přivolá „Provokující bahno“
  Pomocník má vysoké hodnoty
  · Provokuje nepřátele
  /250
  Přivolá „Ledového seveřana“
  Pomocník má vysoké hodnoty
  · Jeho zásahy na několik sekund zmrazí nepřátele
  /250
  Přivolá 5 „Jedovatých žabaxů“
  Pomocníci mají vysoké hodnoty
  · Útočí na nepřátele otrávenými oštěpy
  /250
  Požehnání síly
  +200 % ke způsobovanému zranění
  +45 % k rychlosti útoku
  +200 % k hodnotě kritického zásahu
  +250 % ke kritickému zranění
  1 min.500
  Požehnání ochrany
  +140 % k hodnotě zbroje
  +160 % k hodnotě všech odolností
  +60 % k hodnotě blokování
  +60 % k účinnosti blokování
  1 min. 25 sek.500
  Požehnání zručnosti
  Cooldown všech schopností zkrácen o 80 %
  o 80 % nižší spotřeba many
  1 min.999
  Požehnání štěstěny
  +150 % k šanci na nalezení předmětu u obyčejných monster
  Množství mincí vypadlých z monster: +150 %
  o 250 % více bodů zkušenosti za poražení nepřítele
  1 min.500
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page