Problém po spuštění hry

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by elficekradov, May 10, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elficekradov

elficekradov Forum Greenhorn

Ahoj,
    ke hře Drakensang Online jsem se vrátil zhruba po roce. Dřív mi hra běžela bez problémů a užíval jsem si ji. Teď už to tak bohužel není. Když hru zapnu tak se mi všechny textury načtou a hra vypadá normálně. Mám ping kolem 20-30ms, ale všichni hráči kolem běží na místě, nemůžu nakupovat vcházet do oblastí teleportovat se, používat inventář... zkrátka celá hra se zastaví a nemůžu dělat nic jiné než ji restartovat. Předem chci říct, že jsem stáhl všechny data co šli, aby se mi nestahovali během hry. I přes to mám podezření, že ve chvíli kdy hru zapnu se něco začne stahovat a hra je pro mě nehratelná. Slyšel jsem něco o pre-loadu ale nikdy dřív s tím problém nebyl.Hru jsem už asi 5xkrát odinstaloval a nainstaloval znovu, včetně souborů ze složky temp. Nemá někdo nějakou radu, nebo zkušenost a poradil by mi? předem díky.

2. _houmles_

_houmles_ Forum Greenhorn

Zdary, mám téměř stejný problém. Vyřešil jsi nějak ten problém?

Share This Page