Problem s drahokamom vylepšenia

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by -GrasiO70-, Mar 27, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -GrasiO70-

-GrasiO70- Forum Greenhorn

Dobrý deň, nefunguje mi kombinácia drahokamu vylepšenia s 2 posvätnými drahokamy na dmg.

1. Mam ich v inventári
    2. Klikám pravým na drahokam vylepšenia a následne ľavým na 2 posvätné drahokamy
    3. Mam recept high tier gem crafting
    4. Na ostatné posvätné drahokamy mi to funguje, problém je iba s drahokamy na dmg

Písal som aj na podporu a odkázali ma na fórum čo je prinajmenšom zvláštne .....
    S najväčšou pravdepodobnosťou je to nejaký bug, takže ak s tým mal niekto skúsenosti prosím o rady.

2. Alodar

Alodar Active Author

Zlata máš dosť? Lebo nato treba aj zlato.

3. -GrasiO70-

Prosím ťa koľko goldov na to treba. Mal som 400 goldov.
    Mam deluxe aj klasicke premium.

4. Alodar

Alodar Active Author

No to presne neviem ale určite viac ako 400 :) A nezabúdaj že útočné kamene sú drahšie ako obranné, preto ti to asi s ostatnými išlo a s rubínmi nie.

5. -GrasiO70-

Tak teda skúsim nafarmiť 1k goldov a uvidím. Dám vedieť

6. -GrasiO70-

Tak teda trebalo na to určitý počet goldov. Každopádne po kombinácii mi to nezobralo žiadne goldy. Je to trošku mätúce. ďakujem za pomoc môžeš locknúť.

7. Alodar

Alodar Active Author

Nie je začo :) Vyriešené.

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page