Problém s přihlášením

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by GeoPaulcz, Feb 28, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. GeoPaulcz

GeoPaulcz Forum Greenhorn

Zdravím, dráčci a dráčky!

Rád bych prosil o pomoc s problém přihlášením. Dříve jsem připojoval na Drakensang Online pod stejným emailem, ale přes facebooku, jenž nedávno můj účet na facebooku byl hacknut a odstraněn. Nemohu se teď přihlásit přes to. Nešlo by nějak změnit na normální emailovém účtu? Nebo něco? Ocenil bych o pomoc a rady!

Jelikož jsem dokončil až do 55 levelu a mám tam historické sbírky, hodně sbírky zvířat a mazlíčků, dále... Taky jsem hodně do toho investoval a farmil. Doufám, že mi pomůžete.

Doufám, že odpovíte.
    (Pokud jsem porušil nějaké pravidel, prosím mi upozorněte a hned to opravím!)

2. jackoneill1976

jackoneill1976 Forum Veteran

kdyz znas prihlasovaci jmeno tak neni problem (zapomenute) heslo vyzadat na email...

3. elithyacz

elithyacz Forum Baron

S tímto ti pomůže podpora napiš jim.

4. Alodar

Alodar Active Author

Ako ti už písali podobné veci treba smerovať na podporu. Viac tu.

5. GeoPaulcz

GeoPaulcz Forum Greenhorn

Právě je problém, že si nepamatuji uživatelské jméno, ale pamatuji si, jak jsem se jmenoval ve hře na serveru Grimmagu. To bylo "Vůdkyně".

Navíc jsem lognul pod stejným emailem, ale má jiná postava než ten účet z facebooku. Právě je pro mě problém. Nevím, jak dostat k tomu. Protože můj účet z facebooku je smazán.

6. Jestli ti to pomůže nevím, ale podívej se na email, který jsi třeba dostal od BP k DSO. Mělo by se jednat o email, kdy nabízí nějaký bonus kód či jde o rekapitulaci platby, kterou jsi učinil. Většinou v oslovení píší uživatelské jméno, pod kterým se hráč přihlašuje.

7. micuna13

micuna13 Advanced

máš i rangera lvl 48 ?

Share This Page