Problém s přihlášením

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Císařovna, Nov 17, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Císařovna

Císařovna Forum Greenhorn

Dobrý den, zoufale potřebuji od Vás pomoc. Hrál jsem pod jménem "Vůdkyně" na serveru Grimmagu, má 55 level. Přihlašovala jsem se přes facebooku, ale teď účet Facebooku je smázán a nemám, jak dostat k té účtě.

Na mém gmailu nic neposílá. Zkusila jsem se přihlásit pod stejným emailem, co jsem používala na facebooku a dostala jsem na jiném účtě, kde není "Vůdkyně", proto chci požádat Vás o pomoc.

Nevím, jak vyřešit ani neznám přihlašovací jméno. Je to pro mě obrovský problém. Doufala jsem, že byste mi poradili jak a co.

Zkusila jsem napsat podpoře a napsali, že jsem napsala špatně a nevím, co mám napsat. Je to fakt zoufalý problém pro mě. Ta postava je pro mě vším. Mám na ni různé sbírky a dále... Je to stará postava a má 55 level. Ráda bych si zahrála na něm.

Doufám, že pomůžete.

Moc děkuju, Císařovna.

Share This Page