Problém s questem From Disaster to Master (2/9)

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Mementoadmiro, Jun 17, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Mementoadmiro

Mementoadmiro Forum Greenhorn

Dobrý den, mám problém s úkolem. Podpora mě poslala sem na forum. Vše důležité by mělo být na screenshotech, předem děkuji za pomoc.

2. Geredis

Geredis Forum Inhabitant

Myslím, že v případě této úlohy je třeba aktivovat úkolovou navigaci, která Tě pošle do dungeonu Dracanie (pokud se nepletu, tak to byla Laboratoř lží). Stačí do dungeonu vstoupit, a pak jí sebrat nějaký trsnatec, ale je třeba do něj vstoupit.

Petyax po Tobě pak bude chtít zakoupit láhev a vytvořit z trsnatce nápoj života.

setoneto, Alodar and Mementoadmiro like this.
  3. Mementoadmiro

Mementoadmiro Forum Greenhorn

Díky. Pomohlo to. Ani jsem nemusel sebrat další trsanec, jen jsem vešel s navigací a hotovo. Možná by bylo záhodno to opravit.

4. Alodar

Alodar Active Author

S týmito úlohami sú večné problémy a často sa to dá vyriešiť jednoducho ako aj v tomto prípade. Osobne si myslím, že sú tie úlohy zle spravené a sú v nich veľké diery.

setoneto likes this.
  5. setoneto

setoneto Forum Pro

Tenhle problem jsem mel nedavno taky, pomohla ta navigace jak mi nekdo poradil, je tam psany v dracanii nafarmi, ale musis jit na urcitou mapu, jinak to nefacha, stacilo by to prepsat na sleduj navigaci, no ted mam jiny problem, ve stalgardu zabij sefa, aktivuj neco, tim vyvolej kracejici tank, zabij ho a seber neco mam ten dojem, ale kracejici tank me sejmul a ted nemuzu dodelat ukol :) nekdo se diva 4/4 je za nej ranec tm a bodu zkusenosti, urcite pomuze mi ho resetnout, spis by me zajimalo, jestli se da resetnou jen cast nebo to budu delat znova cely

6. Alodar

Alodar Active Author

A po tom ako ťa ten tank zabil si opustil mapu?

Share This Page