PROBLÉM S QUESTEM NA PLÁŠŤ

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by ir9, Dec 15, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. ir9

  ir9 Forum Greenhorn

  Ahoj, cca par dnu jsem jsem prijal prvni ukol na plášť, bohužel jsem ho omylem smazal a ted ho nemuzu nikde prijmout, dá se nějak příjmout ? u npc v táboru odporu už mi to nejde..
  diky za odpoved
   
 2. Alodar

  Alodar Active Author

  Napíš na CZ/SK podporu, opíš im svoj problém a oni by ti mali tú úlohu reštartovať.
   
 3. Ammerling

  Ammerling Forum Apprentice

  Každopádně je dost času než postava nasbírá 1000 přízí, určitě bych vsadil na to že se časem objeví. To mne spíš u malé postavy trápilo že nedostala ten vstupní balíček s plášti a doteď ho nemá. Co máš dělat je k nastudování v almanachu na který jsou tu odkazy. Sběr spousty příze je základ, než vyrobí 50 zlatých přízi je rok času.
   
 4. ir9

  ir9 Forum Greenhorn

  Asi jsem ***...., ale nevim kde mam na ní napsat, když jsem psal na podporu přišel mi jen mail.. pošleš mi prosím odkaz na podporu ? :D
   
  Last edited by moderator: Dec 17, 2019
 5. Tauron

  Tauron Advanced

  Nejlepší je přihlásit se na stránkách dso a tam kliknout na podporu. Budeš mít vše již vyplněné a přijde ti odpověď na mail.

  Případně můžeš najít link i v mém popisku pod tímto textem.
  Nezapomeň jméno, server, id

  https://www.drakensang.com/cs/podpora
   
  Last edited: Dec 17, 2019
 6. Thelmaczech

  Thelmaczech Forum Greenhorn

  já nedostala žádný balíček s plášti. Po nasbírání 200 jsem vyrobila bavlněný, ten jsem měla rozpárat a teď sbírat 1000 přízí. Co mě trápí, je zaseklý úkol Od pohromy k ohromení 3/9. Na 3 různých mapách mám sbírat materiál a ať příjdu na jakoukoliv z těch map, tak úkolová navigace nemůže najít cíl, i když mapy jsou plné potvor. Když je zabíjím, tak nepadá úkolový materiál.
   
 7. Tauron

  Tauron Advanced

  Ohledně pohromy k ohromení 3/9... Chodíš to na správnou obtížnost? Úkolovou navigaci jsizkoušel? Případně zkusit reset úkolu.

  Co se nějakého balíčku s plášti týče, to si již nepamatuji. Pokud se jednalo o balíček při příchodu eventu, je možné, že to dostali jen ti, co se přihlásili do určitého data. Nevím bohužel.
   
 8. Aziify

  Aziify Forum Greenhorn

  ahoj mam problem s ulohou na plašť plnil som ho a v jarlshofn sa mi neukazuje dalšia uloha niak ju resetovať alebo niečo s tym spaviť dakujem za odpoveď
   
 9. shutileek

  shutileek Forum Greenhorn

  jsem na tom odobně ,podle almanachu by po vylepšení na tier I,mělabyt další uloha v hiraji........a nic :(,radu bych ocenil,zatím sbírám,a čekám jestli třeba po patchi se neobjeví
   
 10. Geredis

  Geredis Forum Inhabitant

  @shutileek, a máš splněnou úlohu Od pohromy k ohromení (8/9) a dostatečný level? Je to podmínkou pro Kryj si záda (5/6).
   
 11. -Argras-

  -Argras- Active Author

  ja mam problem z 4/6 mam vzysit stupen plasta ale nemozem ked nemam ten recept co mam dostat v ulohe, aj na prac stole mi pise ze mam dostat za 4/6 recept vyrobu zvaceneho jadra a neviem splnit tu ulohu.
   
 12. couda22

  couda22 Forum Commissioner

  Na zvednuti plaste v te uloze je jiny recept - najdes ho v jine zalzoce (nevim, jak je cesky/slovensky pojmenovana, asi ulohy/ukoly).
   
 13. -Argras-

  -Argras- Active Author

  ach tie **** co uz vymyslaju v tejto hre... lepsie to bolo pred troma roky ked hra bola jednoducha, teraz same **** musite zbierat a ani neviete naco to je.
   
  Last edited by moderator: Apr 7, 2020

Share This Page