PROBLÉM S QUESTEM NA PLÁŠŤ

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by ir9, Dec 15, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. ir9

ir9 Forum Greenhorn

Ahoj, cca par dnu jsem jsem prijal prvni ukol na plášť, bohužel jsem ho omylem smazal a ted ho nemuzu nikde prijmout, dá se nějak příjmout ? u npc v táboru odporu už mi to nejde..
    diky za odpoved

2. Alodar

Alodar Active Author

Napíš na CZ/SK podporu, opíš im svoj problém a oni by ti mali tú úlohu reštartovať.

3. Ammerling

Ammerling Forum Apprentice

Každopádně je dost času než postava nasbírá 1000 přízí, určitě bych vsadil na to že se časem objeví. To mne spíš u malé postavy trápilo že nedostala ten vstupní balíček s plášti a doteď ho nemá. Co máš dělat je k nastudování v almanachu na který jsou tu odkazy. Sběr spousty příze je základ, než vyrobí 50 zlatých přízi je rok času.

4. ir9

ir9 Forum Greenhorn

Asi jsem ***...., ale nevim kde mam na ní napsat, když jsem psal na podporu přišel mi jen mail.. pošleš mi prosím odkaz na podporu ? :D

Last edited by moderator: Dec 17, 2019
  5. Tauron

Tauron Advanced

Nejlepší je přihlásit se na stránkách dso a tam kliknout na podporu. Budeš mít vše již vyplněné a přijde ti odpověď na mail.

Případně můžeš najít link i v mém popisku pod tímto textem.
    Nezapomeň jméno, server, id

https://www.drakensang.com/cs/podpora

Last edited: Dec 17, 2019
  6. Thelmaczech

Thelmaczech Forum Greenhorn

já nedostala žádný balíček s plášti. Po nasbírání 200 jsem vyrobila bavlněný, ten jsem měla rozpárat a teď sbírat 1000 přízí. Co mě trápí, je zaseklý úkol Od pohromy k ohromení 3/9. Na 3 různých mapách mám sbírat materiál a ať příjdu na jakoukoliv z těch map, tak úkolová navigace nemůže najít cíl, i když mapy jsou plné potvor. Když je zabíjím, tak nepadá úkolový materiál.

7. Tauron

Tauron Advanced

Ohledně pohromy k ohromení 3/9... Chodíš to na správnou obtížnost? Úkolovou navigaci jsizkoušel? Případně zkusit reset úkolu.

Co se nějakého balíčku s plášti týče, to si již nepamatuji. Pokud se jednalo o balíček při příchodu eventu, je možné, že to dostali jen ti, co se přihlásili do určitého data. Nevím bohužel.

8. Aziify

Aziify Forum Greenhorn

ahoj mam problem s ulohou na plašť plnil som ho a v jarlshofn sa mi neukazuje dalšia uloha niak ju resetovať alebo niečo s tym spaviť dakujem za odpoveď

9. shutileek

shutileek Forum Greenhorn

jsem na tom odobně ,podle almanachu by po vylepšení na tier I,mělabyt další uloha v hiraji........a nic :(,radu bych ocenil,zatím sbírám,a čekám jestli třeba po patchi se neobjeví

10. Geredis

Geredis Forum Inhabitant

@shutileek, a máš splněnou úlohu Od pohromy k ohromení (8/9) a dostatečný level? Je to podmínkou pro Kryj si záda (5/6).

11. -Argras-

-Argras- Active Author

ja mam problem z 4/6 mam vzysit stupen plasta ale nemozem ked nemam ten recept co mam dostat v ulohe, aj na prac stole mi pise ze mam dostat za 4/6 recept vyrobu zvaceneho jadra a neviem splnit tu ulohu.

12. couda22

couda22 Forum Commissioner

Na zvednuti plaste v te uloze je jiny recept - najdes ho v jine zalzoce (nevim, jak je cesky/slovensky pojmenovana, asi ulohy/ukoly).

13. -Argras-

-Argras- Active Author

ach tie **** co uz vymyslaju v tejto hre... lepsie to bolo pred troma roky ked hra bola jednoducha, teraz same **** musite zbierat a ani neviete naco to je.

Last edited by moderator: Apr 7, 2020

Share This Page