Problém s úkolem

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by 97spok97, Nov 1, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. 97spok97

97spok97 Forum Greenhorn

Zdravím, mám problém...

Jsem lvl 55 a dělám zpětně questy v Lor'Tacu a u úkolu Dovolená pod psa 2/6 mám
    najít dědečka Jullova ve Fjalnirově útočišti mrazu, úkol jsem resetoval i zkusil
    jinou obtížnost, ale stále ho na mapě nemám, mapu již mám zvětšenou a dědečka tak
    nenajdu a nedodělám zbytek questů..
    Co mám dělat? Lze to nějak opravit?

Děkuji moc Spok97, Grimmag

2. _Batole_

_Batole_ Junior Expert

Ahoj, zkus se podívat úplně na sever, někdy bývá ukrytý pod takovou skálou.

Geredis likes this.
  3. Bužgoš

Bužgoš Forum Greenhorn

Ahoj, mám problém s úlohami v Líščej rozviedke. Mám tam dva questy. 1) Zničiť ten kryštál cez ktorý získavali informácie(od toho väzňa v Tábore odporu už mám v inventári) 2) Dať sfalšované nesprávne informácie na písacie stoly
    Skúšal som resetnúť a ani iná obtiažnosť nepomohla. Niekto poradiť?

4. Raywe

Raywe Junior Expert

Napíš na podporu a uveď všetky informácie. Tieto úlohy su bugnuté a nedajú sa dokončiť.

5. Madaddy

Madaddy Forum Apprentice

ted jsem ttento problem poslal na officialní podporu a pan Pavel me poslal na chat a forum. Tak to je asi zacarovanej kruh bez reseni

6. Lysandra6801

Lysandra6801 Forum Apprentice

Ahoj mám dotaz. Dosáhla jsem lvl 53 a nejsou tam žádné úkoly. Tak nevím jestli to tak je nebo mi něco nefunguje jak má :) A z Hiraji nevím jak se dostat do nových oblastí. Nebo se musím dostat na lvl 54. Tam doufám úkoly jsou bez nich mě to tolik nebaví. Dík za odpověď :)

7. Robocop

Robocop Forum Connoisseur

musis vyexpit potom budes mat dalsie ulohy.

8. Lysandra6801

Promiň že se ptám ale to je co vyexpit ??? :)

9. Robocop

to znamena ze musis spravit vyssi level ako mas teraz.

10. Lysandra6801

Už mám lvl 54 a furt nic. Dostanu se dál aspoň na lvl 55 ? :D

11. Robocop

na 55lv uz budes mat isto ulohy

12. Lysandra6801

To sem chtěla slyšet :D :D Díky ;)

13. Lysandra6801

Ahoj, mám dotaz. Našel už někdo Artayinu mýtinu????? v Pokřivených lesích???:( Jestli jo poradíte mi prosím?. Našla sem jen jednu mýtinu a ta je úplně prázdná. Prošla sem všemi vchody snad 20x a točím se pořád do kola:(. Děkuju za každou radu i pomoc :)

14. Geredis

Geredis Forum Inhabitant

Ahoj, Artayinu mýtinu můžeš najít pomocí tohoto návodu. Nejlepší strategie je chodit po mapách a u pařezů, které aktivuješ hledat ty, které mají v okolí houby. Podobné houby se nachází i u vyvolaných východů na další mapy.

Další úkol pak bude nalézt Nerinu v Pokřivených lesích, kde můžeš postupovat podle tohoto návodu.

Divine and Lysandra6801 like this.
  15. Lysandra6801

Super děkuju moc za pomoc řídit se podle hub by mě nenapadlo :)

16. Minata18

Minata18 Forum Greenhorn

Ahoj.
    Dělám úkol V chrámu smrti (2/6) a mam získat oči propasti duší u probuzených chrámových mumií v Nahuatlanu.
    Zabíjím je už asi přes 4 hodiny a furt nic je to normální nebo to má nějaký fígl? Děkuji :)

17. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Bohužel je to normální také jsem to dělal celkem dlouho. Stejně jako něco z pijavic z kolébky života. Či ty věci pro vedlejší úkol pro sargona.

18. Minata18

Minata18 Forum Greenhorn

Aha tak to je dobré vědět už jsem se lekla děkuji. :)))

Share This Page