PROPOZYCJA BONUSU NA RDZENIE

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Łukasz200689, Sep 28, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Łukasz200689

    Łukasz200689 Forum Greenhorn

    Witam wszystkich,
    Nie wiem czy wypisywanie pomysłów może przysłużyć się jakiejś zmianie i jest to mój pierwszy pomysł na tym forum, jednak spróbuję :)
    Otóż w szczególności w świetle planowanych zmian, wiele osób będzie potrzebowała lwią ilość różnych rdzeni, a "dropienie" ich może kosztować niewyobrażalne ilości czasu. Gracze mniej doświadczeni, nie mogący sobie pozwolić na wysokie poziomy trudności zdobywają ich znacznie mniej w stosunku do ilości zainwestowanego czasu. Jednym z rodzajów rdzeni, które u mnie powodują największy problem są RDZENIE MATERII. Otóż, aby zdobyć te "bestie" nie wystarczy ubijać bossa serią, jak w przypadku zwykłych map, lecz trzeba jeszcze na każdą rundę zaliczyć dwie dodatkowe mapy, które nie rzadko bywają bardzo długie i monotonne. Oczywiści da się to robić skrótowo, lecz stanowi to pewną niedogodność. Wyżej wymienione rdzenie są jednymi z najbardziej potrzebnych i kluczowych w całej grze, w przeciwieństwie np. do ziemskich, gdzie już średnio zaawansowany gracz nie ma w swoim EQ więcej niż jeden przedmiot wymagający takowych. Większość naszego EQ, to te przedmioty co potrzebują właśnie rdzeni materi oraz drakenowych.
    Moja propozycja TO:
    Wprowadzić jakieś "wydarzenie", dajmy na to raz w tygodniu, w niedzielę, przez około 2 godziny takiej opcji, że po pokonaniu Bossa na "Q", można by było przenieść się bezpośrednio z powrotem do jego lokalizacji, bez konieczności przechodzenia po raz kolejny tych samych map :)
    Myślę, że wielu osobom sporo by to ułatwiło. Opcja mogłaby nawet korzystać z "kluczy męstwa", których każdy ma pełno i prawie nikt z nich nie korzysta, bo mało kto ma potrzebę bić bossy na zwykłych mapkach ;)
    Czy jest ktoś kto podpisze się pod moim pomysłem???????????
    POZDRAWIAM I CZEKAM NA KOMENTARZE.
     
  2. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Zanim napiszesz coś na forum, to wypadałoby sprawdzić, czy stan faktyczny odpowiada Twoim wyobrażeniom. Otóż klucze męstwa są bardzo potrzebne, ale w późniejszym etapie gry. Zwróć uwagę, że z bossów skalowanych dropisz składniki na wyższe królewskie kamienie, dropisz z Heralda skórę (potrzebną do płaszcza), dropisz postęp w stream evencie. Zwłaszcza wydropienie skóry może kosztować niewyobrażalną liczbę kluczy (liczoną nawet w tysiącach).
     
  3. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Jako że to propozycja zmian w grze, dodaj proszę ankietę, w przeciwnym wypadku będę zmuszona zamknąć temat. Instrukcję znajdziesz tutaj.
     
  4. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    tak jak wyzej Jasiu napisal
    po 1 klucze mestwa sa potrzebne w dziesiatkach tysiecy w pozniejszym etapie gry.
    po 2 rdzenie materii sa malo istotne, wiec po co wogole meczyc ten temat? ano wyobraz sobie, ze prawie kazdy lepszy gracz ma 90% eq na drakenowych rdzeniach. i tak np ja mam 30k+ rdzeni materii i nie mam co z nimi robic, bo mam caly(!) 1 itemek na tych rdzeniach, a nawet tego 1 bym nie mial, jakbym skleil ozdobe na 4 platyny ;p
    po 3 a myslisz, ze ludzie majacy tych rdzeni(chociazby jak ja) po kilkadziesiat tysiecy to sobie z kapelusza wyciagneli? kto farmi ten ma, a komu sie nie chce to jego problem.
    po 4 gdzie Ty widzisz problem w robieniu tych rdzeni? q5 bolesny, masz co 2-3min kurs = 3 rdzenie
    1h dziennie = 20-30 kursow = 60-90 rdzeni = chociaz one chyba zawsze tam nie leca ;d nie pamietam juz, dawno po q nie latalem ;p
    po 5 nie wiadomo, co oni w ce wymysla, moga zrobic te rdzenie jeszcze bardziej bezuzytecze, niz sa teraz, a wtedy to nawet nie ma po co je farmic