PVP BUG >:(

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by AlexVacula98, Apr 18, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. AlexVacula98

AlexVacula98 Forum Greenhorn

Zdravím, mám jeden problém. Na jednej z mojich postáv na mojom účte hrávam čisto len PVP a čím ďalej tým častejšie sa mi stáva, že mi ako keby zamrznú znaky slávy. Hore vľavo mi ich pripočítava, no keď si rozkliknem postavu tak tam to zamrzne na čísle aj o 300-400 nižšom. Pritom level mi samozrejme za zabitých stále stúpa. Akurát dnes som robil dennú výzvu na znaky slávy a progres som mal zamrznutý na 7/10 pričom som zabil ešte cca 6 až 8 x niekoho kým sa to pohlo. Tak ma to naštvalo, že som sem už musel napísať. Neviete prosím vás niekto čo s tým? :mad::mad::mad::mad: Nie dosť, že PVP v tejto hre skapalo, ale ešte keď sa človek snaží z toho mála niečo vystrúhať tak to bude bugovať? :mad::mad::mad:

2. Alodar

Alodar Active Author

Neviem presne čo myslíš tým mrznutím slávy nič podobne som ešte nevidel. Ale keď ide o ten progres zabitých hráčov, tak jedného hráča môžeš na body a progres do úlohy zabiť max 5x potom ti za neho nedá ani body ani progres do úlohy aj keď ho zabiješ.

3. AlexVacula98

No v skratke ...v klasickom ukazateli znakov slávy vľavo hore mi ich ukazuje správne tak ako má a tak ako sú. No keď rozliknem postavu, tak tam mi progres k ďalšej hodnosti zobrazuje presne o 1200 znakov slávy menej. A žiaľ bohu hodnosti, ako aj body za znaky slávy sa riadia podľa toho čo mi zobrazuje v statoch postavy. Čiže prevedené do príkladu, hodnosť legionár rádu ku ktorej sa teraz blížim dosiahnem až pri 26200 znakoch slávy, pretože v statoch 25000 dosiahnem až vtedy. Nevadilo by mi to tak, keby PVP v tejto hre neumrelo a do 5v5 zápasu sa dostanem raz za vyše 200 odohraných, čo som tak zatiaľ vypozoroval. A v dueloch sa aj tých 1200 často krát zbiera dosť obtiažne. A plus samozrejme za zabitých mi stále stúpajú skúsenosti. A to, na postave kde chodím len PVP, som sa nikomu o level bez znakov slávy neprosil. Keby som sa o to prosil tak chodím PVE a úlohy. Ale ďakujem za objasnenie aspoň toho mrznutia progresu na dennej výzve. Ak by sa našiel niekto aj k tomu zvyšku a objasnil mi to, bol by som veľmi vďačný. Strávil som totiž na tom dosť času na to aby mi nebol ukradnutý čo i len jeden znak. Ďakujem. :(o_O

4. AlexVacula98

Dobre chlapci. Už to prestáva byť sranda. Nie že by to niekedy predtým sranda bola. Ale akurát teraz idem odtiaľ a rozdiel poskočil o vyše dvojnásobok. Teraz mi reálne chýba 3150 znakov slávy a pôjde to takto ďalej mi chcete povedať? Momentálne mám 23 297 znakov slávy a v PvP štatistike ich mám 20 147. Myslím si, že som bol doteraz celkom kľudný vzhľadom k tomu, že slávu zbieram po 150-tich cca. Keďže do týmového boja o vyššie čiastky sa dostane človek raz za život a aj to tak, že reálne bojujeme dvaja a zvyšok má rovnaké mená (cepín1, cepín2, cepín3, cepín4...) a fightujú s textúrami. Ale, keďže to ma zjavne stúpajúcu tendenciu tak ma kľud docela rýchlo opúšťa. Tiež mám svoje hranice. Naskytá sa mi v hlave otázka prečo? Príliš rýchlo zbieram slávu na low level, tak si bigpoint povedal, že mu ich reálne nebudeme pripisovať, nech majú nejakú šancu v súbojoch aj iní? Ale to nieje môj zas*aný problém. Keď im vadí, že človek môže chodiť len arénu bez plnenia úloh, skrátka a jednoducho bez PvE, tak prečo to umožňujú? Prečo to neznemožnia? PvP, minimálne na low leveloch je totálne skapaté, áno samozrejme much appreciated. No aj napriek tomu sa nájde niekto kto na low leveloch jazdí to PvP? Tak ked ho nezastavilo toto, zastavíme ho tak, že mu nebudeme pripočítavať slávu ktorú reálne nahral? Veľmi inteligentný spôsob riešenia rozhodnutí spoločnosti ak tomu teda tak je. :):):):)

Edit: Teraz som si dokonca všimol, že celkový počet odohraných súbojov mám 201. Pričom pred pár dňami som mal 100% minimálne 280. Dokonca včera, keď som sem písal, že za vyše 200 odohraných mám jeden zápas týmový. Som si to schválne pozeral aby som nenapísal hlúposť a viem, že som ešte nemal 300, tak preto som napísal vyše 200 a zrazu nie od bigpointu. :D Mýliš sa, toľko si neodohral ty tupec. :D Tak ako čo to je už toto fakt :D :D :D :D

Last edited: Apr 22, 2020
  5. mad.max

mad.max Regular

su 2 rozdielne veci: znaky slávy za tie sa dá nakupovat u obchodníka a v dennych vyzvach su na ne aj bonusy. Dostanes znaky za splnenie dennej v arene. To čo je v popise postavy sú body slávy a na tie nieje bonus v dennej takže preto ten rozdiel

AlexVacula98 likes this.
  6. AlexVacula98

Ďakujem, za objasnenie. :) Hej bolo by to príliš jednoduché na jednej strane, aj keď nieže by sme to mali zrovna ľahké aj tak. Dávať len dennú výzvu a na tom farmiť body a hodnosť. No tie odohrané zápasy celkovo, pre túto vec je aké vysvetlenie? :D

Edit: Mrtve PvP, ale to je malo treba ďalšie spomalenie a obmedzovanie v počtoch killov jedného hráča a v rozdieloch pri sláve. Čo by to bolo inak za zábavu že? :D Ale tak kto nemá rád trošku toho adrenalínu. :D

Edit2: Ale naozaj ti ďakujem, hneď som podstatne kľudnejší a bude sa mi ľahšie zaspávať. :D :D Ospravedlňujem sa všetkým prítomným, za "menší" výlev emocií, no dlho som to nehral a neviem či som niekedy PvP takto aktívne hrával ako teraz, tak sa do toho až tak nerozumiem. Čiže je logické, že na prvú pociťujem istú krivdu čo bežného smrteľníka trošku rozladí. :D No rád si nechám poradiť od skúsenejších. Ďakujem ešte raz. :) ;)

Last edited: Apr 22, 2020

Share This Page