PvP Hakkında Soru

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Diabolinç, Jan 23, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Diabolinç

  Diabolinç Forum Greenhorn

  Merhabalar hesabımın MG'si 89k. Pvp girdiğim zaman 31K ya düşüyor. Arkadaşımın hesabının 55k civarı MG'si varken 35k ya düşüyor. Benimkinin bu kadar düşmesi nedendir acaba ? Normal harita da bilgi den gelen yetenekleri sıfırladığımda 60 a düşüyor. Cilalı taşlar falan var onları da mı siliyor Pvp de.
   
 2. Laviηia

  Laviηia Someday Author

  PvP'de kullandığın itemlerin sadece Temel Değerleri baz alınır. Ne taş, ne itemlerin büyü değerleri ne de eşsiz nesnelerin eşsiz büyüleri aktif değildir. MG düşüşü bu yüzden. Buna bağlı olarakta arkadaşının kullandığı itemlerin temel değerleri daha yüksek demektir.
   
  Diabolinç likes this.
 3. Beta

  Beta Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba @Diabolinç,

  Sayın @Laviηia, açıklayıcı cevabınızdan ötürü teşekkür ederiz.

  PvP müsabakalarında sadece kullandığınız nesnelerin temel değerleri etki etmektedir. PvE modunda size kıyasla katbekat yetersiz olan biri, müsabakalarda kullandığı, temel değerleri ve oyma miktarları yüksek nesneler ile sizden öne geçebilir. Size de müsabakalar için temel değerleri yüksek nesneler toplamanızı tavsiye ederiz. :)

  İyi oyunlar, iyi forumlar dileriz.
   
  Diabolinç likes this.
 4. dereta2

  dereta2 Forum Greenhorn

  peki ben mage karşımdaki de mage iken aynı silahı kullandığımız halde pvpde savaştığım diğer karakterin saldırı hızı ve hareket hızı benimkinden nasıl yüksek olabiliyor. özellikle hareket hızı herkeste aynı değil mi.
   
 5. Menekşe

  Menekşe S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba @dereta2,

  Karışı taraf tarafından herhangi bir hareket kısıtlayan etkiye maruz kalmış olabilirsiniz. Çember Büyücüsü sınıfında özellikle buzlu mermi daha hızlı saldırı yapabilmekte ve hareketinizi kısıtlayabilmektedir. Bunları da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

  Sevgilerimle, iyi akşamlar dilerim.
   
  Beta likes this.

Share This Page