PVP kedysi a dnes

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Gyro, May 21, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Gyro

Gyro Forum Greenhorn

Zdravím všetkých!

Prosím o radu, alebo presmerovanie na vlákno, kde sa toto už rozoberalo.

Mám PVP rangera na leveli 32, s ktorým som tak pred 2-3 rokmi dosť intenzívne hrával.
    Má celkom dobré staty vyskladané z 3 draganoových setov, yachaka a nejakých tých legiend:
    3K dmg, 11k HP, 65% zbroj, 50% odolnosť a pod...

Kedysi som arénu vcelku dával, je to skúsený rytier a nejakú tú slávu som už nazbieral.

Dnes ale keď idem na duel 1v1, pripadám si ako boxovací mech. Regrúti s fialkami ma dávajú dole jak kabelu.
    Vie mi niekto povedať ako to je možné? Neverím že je to tým, že protivníci majú lepšie staty.
    Ani tým, že by som bol lama, veď mám už čosi odohrané. Nepribudlo niekde nejakým patchom nastavenie alebo také čosi,
    čo nemám aktivované? Neexistuje, aby chalanko čo hrá hru necelý mesiac zložil môjho 3 roky budovaného rangera len tak jak keby sa nechumelilo.

Čo je za tým? Štve ma to :)

Ďakujem

2. vkillerx

vkillerx Forum Pro

CPP
    Runy a zelené , Je to o statoch nič nové tu nie je len to že všetky tvoje sexy setíky sú nanič

Last edited by moderator: May 21, 2020
  3. couda22

couda22 Forum Commissioner

V soucasnem PVP se u predmetu uvazuji jenom a pouze zakladni staty (ocarovani a unikatni staty unikatu se nepocitaji). Pokud jsi dlouho nehral, tak mas urcite stare predmety, ktere maji zakladni staty nesrovnatelne slabe v porovnani se soucasnymi predmety.

4. Gyro

Gyro Forum Greenhorn

CPP

Aha, ďakujem. To bude tým.

Last edited by moderator: May 21, 2020

Share This Page