PvP úkol trpaslík

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by GlumoS2, Apr 25, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. GlumoS2

GlumoS2 Forum Greenhorn

Zdravím, chtěl bych se zeptat proč nikde nemám úkol na pvp (cesta ke slávě 1/5) a ani nikde nemůžu najít NPC co mi ho má dát "Olex steamboiler" Děkuji za rady :)

2. AlexVacula98

AlexVacula98 Forum Greenhorn

Zdravíčko, záleží aj od toho aký máš level na tej konkrétnej postave. Napríklad ja tiež na jednej z mojich postáv duchcím len pvp, som tam lvl 10 a síce sa nachádzajú v kingshille tieto osobnosti, :D no úlohy mi zatiaľ nedávajú. Myslím si, že sa to odomyká na 15 leveli. Ale klamal by som keby to tvrdím s istotou. Tiež na to čakám. :D

3. GlumoS2

GlumoS2 Forum Greenhorn

Zdravím, můj level tam je 23 :D a vůbec to NPC na to tam nemám právě

4. AlexVacula98

AlexVacula98 Forum Greenhorn

Tak to netuším. Ja som ich tam mal stále a úlohy sa mi u nich odomkli keď som dosiahol úroveň 15. Dobré by bolo keby toto uvidí nejaký admin, či niekto skúsenejší, pretože ja som tiež začiatočník a tiež moc toho ešte neviem. Ale snaha bola. :D :D

Share This Page