Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BA_Orion

BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

Nie ma możliwości gry w "stare wersje". Najpewniej takiej możliwości nigdy już nie będzie - stare czasy minęły bezpowrotnie.

StefajnBezZębów likes this.
  2. marys01

marys01 Forum Greenhorn

Witam.Mam mam pytanie czy jest jakas możliwosc sprawdzic ile lat ma konto?

3. RafalinhoCK

RafalinhoCK Active Author

Zaloguj się na główne forum gry drakensang.com i wejdz w swój profil i tam jest napisane kiedy konto zostało utworzone .

4. marys01

marys01 Forum Greenhorn

Bij zabij ale nie moge tego znalesc.

5. BA_Tyche

BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

To raczej chodzi o konto w grze :p
    Możliwości są dwie - albo znajdziesz maila potwierdzającego rejestrację w grze, albo sprawdzisz w zakładce Ranga Weterana (okno postaci), ile dni Ci brakuje do kolejnej rangi. Ranga I wymaga 4 lat, II 5 lat, a III - 7 lat, wystarczy zatem wykonać proste obliczenia.

6. wojtekwjk

wojtekwjk Regular

A ja mam pytanie odnośnie tego Mega Ultra Giga Super nowego, hucznie ogłaszanego od lutego przez niejakiego Jessiego eventu Awans bohatera. To serio ma tak wyglądać ? Na tworzeniu hordy, słabych, bezużytecznych postaci, które i tak potem zostaną usuniętę, bo sloty na drzewach nie rosną, a event pewnie prędzej czy później się pojawi znowu ? Tam serio w zarządzie ktoś myślał, że gracze będą wbijali poziomy na nowych postaciach jak bozia nakazała, a nie stali na mapach, z odpalonym wszystkim co się da do % PD, z jedną osobą z 100 lvl, która im nabija poziomy, a po 30 min zmiana ? Łaał no jestem wręcz w szoku. Po co tworzyć nowy fajny, event - z fabułą, nowymi misjami, nowymi itemami, nagrodami, mobkami, może nawet bossem. Pomysły są nieograniczone. Lepiej tego zrobić event pt. Zróbmy sobie alta.

Last edited by moderator: Jul 27, 2021
    tozagol likes this.
  7. BA_Tyche

wojtekwjk - z Twojego postu wycięłam przytyk, naprawdę był zbędny.

8. BlackAngel

BlackAngel Forum Greenhorn

Nie, nie ma i nie będzie. Nie wiem jak możesz zadawać aż tak głupie i nieprzemyślane pytania.
    1. Klient jest aktualizowany - bez tego nie można wejść do gry!
    2. Nie ma takiego czegoś jak cofanie się w czasie, w grze jest 100lvl max i tak pozostanie, żaden inny klient tego nie zmieni bo to jest zapisane w bazie danych.
    3. Jeśli pobierzesz grę ze starszej daty, np. link podany do klienta z 2015 to i tak poprosi cię o zaktualizowanie ;)

Także sam sobie odpowiedź teraz czy się da :)

KulawyMao and BA_Bastet like this.
  9. bandziu2014

bandziu2014 Forum Apprentice

Występują u was wywalanie klienta podczas zmiany mapy w czasie trwania eventu "Wielkie Łowy"? Jeżeli jest możliwość na zniwelowanie lub usunięcie tego "kikania" to było by dla mnie bardzo przydatne. ;)

10. BA_Tyche

Obawiam się, że to stały mankament tego typu eventów.

11. czasknieji

czasknieji Forum Apprentice

Co to za osiągnięcia w awansie bohatera ? Chodzi mi o te 15 które są potrzebne do zrobienia postępu i zdobycia premki . Mam 1/15 i nawet nie wiem skąd i co dalej .

12. BA_Orion

Aby odblokowywać te osiągnięcia trzeba zdobywać postęp w evencie Awans bohatera na konkretnych klasach postaci. Postępem są poziomy tych postaci. Skoro masz 1/16 w osiągnięciu ogólnym, to zgaduję, że na jednej nowo założonych postaci zdobyłeś poziom 25.

13. Portas89

Portas89 Forum Greenhorn

Witam

Czy po wytworzeniu legendarnego klejnotu jest możliwość przetopienia tego klejnotu od razu nie zdejmując go ze stołu.

Z góry dzięki za odpowiedź

14. BA_Tyche

Tak, dlatego należy uważać przy pracach na stole.

15. bandziu2014

Takie pytanie:
    Otóż podczas tworzenia przedmiotu z niebieskich składników, poziom mocy zaklinania powinien utrzymać się na poziomie powyżej 50%?
    Z informacji podanych na stole warsztatowym wynosi 50% - 100%. W przedmiocie który wytworzyłem wyniósł 47% w jednym z bonusów, a reszta jest powyżej 50%. Tak powinno być?

16. BA_Orion

Niestety, ale tak powinno być. W opisie na stole brakuje opisu zakresów wartości podstawowych. Problem ten występuje w każdej wersji językowej oprócz angielskiej. Problem ten jest znany i zgłoszony.
    Zapoznaj się z odpowiednim fragmentem opisu Aktualizacji 251. Znajdziesz tam wspomniane wyżej zakresy zaklęć i wartości podstawowych.

bandziu2014 likes this.
  17. bandziu2014

Dziękuje, już wszystko wiem. :)

18. Artur7771

Artur7771 Forum Greenhorn

Jakiś błąd wkradł się do gry? Zaliczyłem zadania eventowe (stwórz 4 postacie) i niestety zamiast dodać 30 dni deluxa, to system dodał mi 30 dni premium ^^ coś wiadomo o takim błędzie?

19. BA_Bastet

BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

Zgłoś się proszę do pomocy technicznej (będąc oczywiście zalogowanym) a zweryfikujemy :)

20. Vantrillio

Vantrillio Forum Greenhorn

Witam! czy jak zloociłem item na 99 poziom to na jakim poziomie będę mógl go założyć, ludzie w grze mi mówili że na 50 bo 2x niższy lvl, zloociłem wczesniej broń na 87 poziom ( ja miałem wtedy 44) i mam ją założoną, wbiłem przed chwilą owy 50 poziom i nie mogę założyć tego itema. Pomoże ktoś?

Share This Page