Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. Athlanthos

  Athlanthos Forum Apprentice

  Orientuje się ktoś gdzie zapodziały mi się kryształy prawdy z sakwy walutowej? Ze 2 dni temu sprawdzałem i wszystko było ok a dziś tylko puste miejsce zostało.
  [​IMG]
   
 2. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Cóż, u mnie są na swoim miejscu. Czy pokazuje się tooltip, jeżeli najedziesz na te puste miejsce? Być może to kwestia niezaładowanych tekstur.
   
 3. Athlanthos

  Athlanthos Forum Apprentice

  Kompletnie nic,tak jakby nigdy tam nic nie było.Spróbuje jeszcze całkiem przeinstalować grę to może się odnajdą.


  Edit: Po czyszczeniu i ponownej instalacji kryształki wróciły,widać gra chciała mnie potrolować :)


  Edit2: Jednak nadal jest coś na rzeczy bo po wejściu do cyrku zniknęły ponownie i pojawiły się gdy wróciłem do miasta.
  Po powtórzeniu cyrku i ponownym powrocie do miasta zniknęły już na dobre.
   
  Last edited: Aug 21, 2021
 4. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Zgodnie z zapisami w regulaminie może przywrócić postać do 4 razy, nawet jeśli jest to ta sama postać. Jednak są pewne warunki lub, mówiąc inaczej, ograniczenia. Są one wypisane w pierwszym poście wątku z regulaminem i brzmią tak:

   
 5. Patryk2021

  Patryk2021 Forum Apprentice

  Witam
  Jak teraz w Dark Legacy wygląda endgame?
  Co robi się po wbiciu 100, może być ogólnikowo lub bardziej szczegółowo :)

  Witam
  Chciałem wrócić po przerwie do gry i pytanie moje brzmi jak aktualnie wygląda stan gry co do grywalnosci, gra jest niegrywalna, zbyt mało jest graczy a może wręcz przeciwnie i gra cieszy się ogromnym zainteresowaniem i duża ilością graczy?
   
  Last edited by moderator: Aug 22, 2021
 6. StaffikuS

  StaffikuS Forum Greenhorn

  Witam grałem tutaj z dobre dwa lata temu, jak szedłem na postac 42 i dostałem to wszystko nowe itp to totalnie nie ogarnąłem, zrobiłem nową postać ale nadal ciezko sie z tym połapać ;o, np nie wiem jak łączyć bronie ziel aby dostac nieb ;o. tak samo 4 klejnoty= next poziom itp bo tak to zapamiętałem i teraz nie moge sie połapać... Pomoże ktoś?
   
 7. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Posty połączyłem w jeden, gdyż nie ma sensu rozdzielania Twoich pytań na dwa posty.
  1. Według mnie, endgame wygląda obecnie mniej więcej tak samo, jak wyglądał przed Mrocznym Dziedzictwem - eventy, maksymalizowanie statystyk, zabawa z wyposażeniem itd. Jednakże całość jest nieco inna, jest teraz więcej możliwości co do wyposażenia.
  2. Liczba graczy, według mnie, tylko niewiele się zmniejszyła (ciężko ocenić obiektywnie, nie mając dostępu do twardych danych). Nadal jest spora i, przynajmiej na Heredurze i Grimmagu, nie będzie problemu ze znalezieniem kompanów do grupy.


  Aby móc łączyć zielone przedmioty, trzeba wykonać misję Bezużyteczne rupiecie 3/3 oraz Od zera do bohatera 2/2.
  Kamienie szlachetne (i klejnoty) ulepsza się z użyciem Błyszczącego pyłu. Operację tę przeprowadza się na stole warsztatowym z użyciem Błyszczącego pyłu (ten uzyskuje się ze spylania kamieni szlachetnych i klejnotów). Aby móc to robić, trzeba wykonać wyżej wymienione misje warsztatowe. Aby móc ulepszać kamienie na poziom powyżej normalnego, trzeba odblokować osiągnięcia w kategorii Wytwarzanie.
   
  MajkaM likes this.
 8. Tigi74

  Tigi74 Forum Greenhorn

  Hejka dlaczego cała gra praktycznie przeszła na morczne monety kiedyś było znacznie trudniej je zdobyć a teraz praktycznie znajduję :( Ostatnio grałem jakieś 4 lata temu
   
 9. Gracz1

  Gracz1 Forum Greenhorn

  Jaki sens ma
  • Wyjdzie na jaw, że wniosek o odtworzenie stanowi oczywiste nadużycie (ma to zwykle miejsce w przypadku, jeżeli wykryjemy, że gracz wysyłał już w przeszłości wielokrotnie podobne wnioski)
  • skoro jest napisane, że można przywrócić tą samą postać 4 razy to jak można wysłać wniosek inaczej żeby nie był (stanowi oczywiste nadużycie) ?
   
 10. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Po liczbie i częstotliwości wniosków można w łatwy sposób ocenić, czy ktoś swoją postać skasował przypadkiem, pod wpływem emocji lub ktoś w tej kasacji pomagał. Co innego jest skasować daną postać 3 razy w ciągu roku, a co innego 2 razy w ciągu tygodnia.
   
 11. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Gracz1 - Twój post kasuję jako spam. Otrzymałeś już odpowiedź, prosimy o uważne przeczytanie zarówno postów BA_Orion, jak i regulaminu przywracania postaci.
   
 12. Ennika

  Ennika Advanced

  Dzień dobry, mam pytanie związane ze zmianą nazwy postaci w grze. Czy po zmianie nazwy będę nadal widoczna dla graczy, którzy mają mnie w znajomych? Tzn. czy na ich liście nazwa się zmieni i będą mogli się ze mną kontaktować czy już dla nich nie będę istnieć :D?
  To samo dotyczy bractwa - lista/członkostwo i ranga.
   
 13. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Będziesz nadal widoczna na lista znajomych, bractwa i wszędzie indziej. Będzie tam widoczna nowa nazwa. Z początku znajomi mogą być nieco zdezorientowani, że ktoś nowy im się na liście pojawił :)
   
  Ennika likes this.
 14. RagneRock69

  RagneRock69 Forum Greenhorn

  Cześć, powróciłem do gry po 2 letniej przerwie i widzę że zmieniło się bardzo dużo. Aktualnie mam 47 rangera, czy ktoś wyjaśni mi na czym polega teraz gra? Co robić żeby jak najszybciej wrócić na szlak maksymalnego lvla farmiąc sobie na spokojnie międzyświaty? Są jakieś sposoby na szybki exp?
   
 15. Patryk2021

  Patryk2021 Forum Apprentice

  Witam
  Wbiłem 55 lvl, zrobiłem misję cienie przeszłości, dotarłem do Cardhun i..
  Muszę do misji oddać 1000 fragmentów materii, pytanie brzmi gdzie mam ją wydropić skoro nic nie mam odblokowane? :/
  Prosiłbym o podanie jakichkolwiek miejsc żeby próbować zdobywać pomalutku :)
   
 16. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Najszybciej exp zdobędziesz poprzez robienie misji. Tych powinno Ci wystarczyć do ok 65-70 poziomu. Potem już tylko żmudna farma.

  Nasunęły mi się 2 możliwości (dostępne na Twoim etapie gry):
  1. Farma w Zaułku Canol (na tej mapie dodatkowo możesz zdobywać ziele demona, które będzie potrzebne do wykonania późniejszych misji).
  2. Wykonywanie wyzwań dziennych z pierwszej grupy. Część z nich jako nagrodę ma właśnie fragmenty materii.
   
 17. Patryk2021

  Patryk2021 Forum Apprentice

  Co się stało z mapą Przedmieścia Cardhun
  Kiedyś tyle potworów ze przejść się nie dało a teraz tyle sie oszukać trzeba
  Bylem na bolesnym, czy były jakieś zmiany wprowadzane do tej mapy czy może na wyższych poziomach trudności jest więcej potworków
   
 18. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Gigantyczna liczba przeciwników była wynikiem błędu - zostało to naprawione już jakiś czas temu. Na wyższych poziomach trudności liczba przeciwników pozostaje niezmienna. No, może poza Bezlitosnym i Rozlewem, bo dodatkowo pojawiają się "śmierci".
  Trzeba też mieć na uwadze, że Przedmieścia to puszcza i ktoś już mógł mapę nieco przeczyścić.
   
 19. Patryk2021

  Patryk2021 Forum Apprentice

  Jest możliwość przeniesienia postaci na inny serwer?
  A jeśli nie to czy będzie taka opcja?
   
 20. KulawyMao

  KulawyMao Exceptional Talent

  nie i nie