Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. bonarxPL

bonarxPL Forum Apprentice

Potrzebne do wejścia zepsute narzędzia dostaje się wydobywając rudę.

2. KulawyMao

KulawyMao Forum Great Master

musisz wykonac zielona misje w jarlshofn
    po tej misji dostajesz dostep do jaskini, gdzie za wejscie placisz zluzytymi narzedziami uniwersalnymi

3. rzeka

rzeka Forum Greenhorn

dziękuje

4. Judal

Judal Forum Greenhorn

Cześć,
    Skąd mogę zdobyć kule światła? Farmiłem sporo mapek i nic mi nie dropi a potrzebuje ich aż 50 :/

5. KulawyMao

KulawyMao Forum Great Master

na mapach, do ktorych wchodzisz z przedmiesci cardhun(np tetacoletti czy jakos tak) masz takie wielkie biale(lub czarne - nieaktywne) krysztaly
    jak je klikniesz to masz 50% szansy na kule i 50% szansy na eske

Judal likes this.
  6. BA_Tyche

BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

marcel_44 - jestem zmuszona usunąć Twój post. Mimo iż nie miałeś zamiarów brzmieć niestosownie, Twoje pytanie takie właśnie było. Producent nie planuje oddzielnych serwerów dla graczy o różnych narodowościach.

7. Athlanthos

Athlanthos Forum Apprentice

To nie działa w ten sposób.Jeśli spojrzysz na mini mapę zobaczysz że są dwa rodzaje kryształów,gołe i takie z promykami i to właśnie te z promykami dają kule a z golasów wpada eska.

KulawyMao likes this.
  8. Patryk2021

Patryk2021 Forum Apprentice

Witam, kilka pytań
    1.Konczy się trzeci kwartał roku i jak to wygląda z nową klasa, czyżby szykowało się opóźnienie

2.Czy wiadome jest jaki boss będzie na Q11

3.Dlaczego nie ma na forum Harmonogramu akcji na Wrzesień mimo iż polowa miesiąca jest

4.Jak bardzo zmienił się zespół DSO(Ilu nowych ludzi się pojawiło itd)

5.Czy są plany odnośnie nowego silnika gry

6.Zostalo około 9 dni do końca eventu i nie ma podanego kolejnego, czy będzie przerwa między obecnym a następnym eventem?

7 Pozdrawiam serdecznie

9. BA_Orion

BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

1. Nie będzie opóźnienia, gdyż żadna konkretna data nie została przedstawiona. Trzeba czekać na nowe informacje, ale nastawiłbym się na to, że mogą się szybko nie pojawić.
    2. Jeżeli miałbym zgadywać, to Balor (taka ikona pojawiła się w roadmapie) - oficjalnego potwierdzenia brak.
    3. Nie ma harmonogramu, bo nie będzie żadnych innych eventów najpewniej.
    4. Nie wiadomo.
    5. Nie widziałem taki planów, a i nie wiadomo jak nowy zespół będzie to widział.
    6. Najprawdopodobniej tak.

Podsumowując, więcej nie wiadomo niż wiadomo, więc trzeba czekać aż jakieś oficjalne informacją zaczną się pojawiać.

10. piątunio44

piątunio44 Junior Expert

hejka, mam pytanie: gdzie sie znajduje Kingshill w dawnej chwale?
    robie z nudów drugą postacią misje straszliwe cienie , czy jakoś tak i nie pamiętam jak sie otwierało portal do nowego Cardhun
    a moze musze czekać na event Sargona? to chyba sie już niedoczekam:D

11. BA_Orion

Portal do Kingshill w dawnej chwale znajduje się w Andrakasch. Jednakże, jeżeli jesteś w trakcie wykonywania misji Cienie przeszłości 11/12, to ten portal nie będzie widoczny z powodu błędu. Zgłoś się w tej sprawie do Pomocy technicznej - pomogą.

12. Piotrus-test

Piotrus-test Forum Apprentice

witam
    Czy jest jakis limit pyłu uzyskanego z przetopu ,ponieważ nagromadziłem trochę run , zacząłem przetapiać i nagle już nie miałem takiej możliwości - mam ponad 4 mln pyłu ?

Last edited: Sep 25, 2021
  13. -kiler5-

-kiler5- Junior Expert

5 to jest limit

14. Piotrus-test

Piotrus-test Forum Apprentice

dzięki za info , tak myślałem ,a tak na marginesie to ale wymyślili , ja pierdziele jacy tam ludzie pracują żeby nie myśleć nad konsekwencjami pewnych działań , tylko utrudnić i sfrustrować graczy - to chyba ich motto :)

Sandofdesert likes this.
  15. Patryk2021

Patryk2021 Forum Apprentice

Jak wygląda ilość danego rodzaju kamieni maksymalna do wstawienia w przedmioty ?
    Ile można wstawić max kamyków na szkoda ile na hp itd itp

16. BA_Orion

Takie informacje znajdziesz w grze - w tooltipie, który pojawi się po najechaniu kursorem na kamień.

17. mardoc432

mardoc432 Forum Greenhorn

nie można sie zalogować do gry serwer heredur jest jakiś problem?

18. Julia7772

Julia7772 Forum Greenhorn

czemu mie moge wejscdo gry

19. mardoc432

mardoc432 Forum Greenhorn

wydaje się ze nie tylko Ty masz taki problem, pytałem ale narazie cisza

20. Julia7772

Julia7772 Forum Greenhorn

mam error i nie moge wejsc na serwer

Share This Page