Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. ds-fan

  ds-fan Forum Apprentice

  Po portalach ganiam. Ozdoba ,pas,pierścień poleciały ale butów nie ma .Gdzie oprócz mapki brigavik są te wirki z portalami??
   
  Last edited: Feb 8, 2022
 2. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Prócz Brigavik, wiry widziałem tylko na Tetaconetl.
   
 3. iNsuN

  iNsuN Forum Greenhorn

  Posiadam 47lvl maga i obecnie używam jako peta kure +7,5% do kryta. Pytanie mam takie, czy ulepszać ja, czy moze jest gdzies jakas lokacja w której kupie cos lepszego ? Patrzę po necie na inne posty, ale wiele juz wątków jest nieaktualnych :/
  Chyba ze jest możliwość stworzenia jakos peta poprzez dropienie itow, mam jedno cialo lalki kupione z eventu myśląc ze kupuje peta XD Nada mi sie ona do czegos? Cze jednak na inny sposób starać sie uzyskać zwierzaka ?
   
  Last edited: Feb 9, 2022
 4. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Jeżeli chodzi o towarzysza do krytyka, to najlepszy na poziomie legendarnym jest obecnie Jabbaks - zbieracz chrząszczy (+30%). Można go kupić u NPC Grizmka w miastach. Z czasem jednak, będzie się to zmieniać i korzystać będziesz z "usług" innych petów.
  Jednakże, na Twoim poziomie postaci, zastanowiłbym się nad petem do doświadczenia. Może on dawać lepsze korzyści niż ten do krytyka.
  Ciało lalki możesz wykorzystać do zrobienia peta. Zaopatrz się w przepis od Matrony, sprawdź czy masz odpowiednią liczbę składników, stwórz go i wsadź do sakwy. Szkoda, żeby zajmował cenne miejsce w inwentarzu.
   
 5. iNsuN

  iNsuN Forum Greenhorn

  Posiadam psiaka za 1,5k zlotych monet podejrzę, ktory daje 10% do expa. Znajde gdzies lepszego, czy ulepszac tego ktorego mam?
   
 6. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Nie, Jindo po maksymalnym ulepszeniu będzie miał +40% do doświadczenia.
   
 7. iNsuN

  iNsuN Forum Greenhorn

  Mam to rozumieć, ze nie znajdę obecnie na żadnych mapach lepszego peta do expa, czy jednak istnieje jakis lepszy pet?
   
 8. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Jeśli chodzi o pety to nie - są jeszcze smoki wspomagające zdobywanie doświadczenia, ale także oferują +40%. Możesz jeszcze skorzystać z bonusów członkostwa Premium/Deluxe (odpowiednio +10% oraz +20%) lub pergaminów (od +100 do +500%).
  Małe dodatki oferuje także obecność w gildii.
  W czasie trwania akcji specjalnej możesz uzyskać następne +25%.
  Oczywiście wszystkie efekty się sumują - każdego rodzaju najwyższy.
   
 9. Geraldinio

  Geraldinio Junior Expert

  Dla uzupełnienia dodam tylko, że są jeszcze runy, każdą z nich można podnieść do +20% expa x 5 sztuk (albo 30%, już nie pamiętam).

  Przy okazji zapytam: "Szczęśliwy los zdobywcy łupów" - z czego leci zwiększony szrot? ze zwykłych mobków, bossów, skrzyń? a może nie chodzi o ilość a jakość dropu?
   
  Last edited: Feb 10, 2022
  BA_Bastet likes this.
 10. Afkaserious

  Afkaserious Junior Expert

  Orientuje sie ktos w jakim czasie trzeba ubic blotniaki, żeby dostac 3,4,5 skrzynie? Niektórzy piszą ze 20sec na 5 a na 4 30sec a jeszcze inni ze 40sec a nie dysponuje taka ilościa dróg by sobie to swobodnie testowac
   
 11. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Z mojego doświadczenia wynika, że musisz się zmieścić w 30 sekund na 5 skrzynek, w minutę na 4 i w półtora na 3.

  "Zwiększony szrot" tyczy się zwykłych przeciwników. I chodzi o liczbę przedmiotów, nie ich jakość ;)
   
  Geraldinio likes this.
 12. scorp13

  scorp13 Forum Greenhorn

  witam, jak najszybciej zamienić narzędzie uniwersalne na zepsute narzędzie (którą mapkę latać) ?
   
 13. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  To kwestia mocno indywidualna. Jedni chodzą Stonekeep, zbierając tylko składniki i nie bijąc przeciniwków. Inni z kolei robią to przy okazji chodzenia innych map.
   
 14. iNsuN

  iNsuN Forum Greenhorn

  Prastara wiedza, dropi tyko z mobow raz na jakis czas w roznej ilosci? Czy sa jakies metody zeby wiecej/szybciej jej pozyskać? Mam 50lvl i 17 poziom wiedzy :v
   
 15. Ennika

  Ennika Someday Author

  Czasami też ze skrzyni po ubiciu bossa pojawiającego się po skończeniu questu na mapie od poziomu bolesnego wzwyż. Można też zdobywać z zadań dziennych. Dobrze jest też mieć runy do zdobywania wiedzy i runę grupową. Jeśli jesteś w grupie z kimś kto ma wyższy poziom grupy i ustawienia na zdobywanie wiedzy wtedy więcej tej wiedzy wypada w stosie, z mobów. Jeśli posiadasz premium, niewielkie ilości są z sześcianów, które wypadają dodatkowo z potworków.

  Czasem pewną ilość wiedzy można uzyskać z kodu bonusowego (kody są podawane na forum) albo kupić za drakeny - jeśli wiedza jest w danym momencie w ofercie sklepu Grimy.
   
  Last edited: Feb 11, 2022
 16. Sandofdesert

  Sandofdesert Advanced

  Najszybciej - runy do wiedzy i spam bosa w tym wypadku za klucze nawet bolesny fajnie jest to robić podczas eventu do wiedzy wtedy masz największe zyski
   
 17. -kiler5-

  -kiler5- Active Author

  mam pytanie ogólnie gry - czy windows 32 bity naprawde tak spawalnie gre ,wszyscy mi piszą 64 bity win i all ok ,a z 2x strony słysze to nie prawda ,grałem 2 tygodnie temu skrzynki solo i wcześniej ,ciągle miałem 4x box , obecnie mam taki długi czas oczekiwania ,aby wejść na mapę że coś mnie trafia ,co się zminiło ? co jest nie tak ? dlatego pytam w czym tkwi problem win 32 czy coś innego ,bo internet mam mam zaje bisty. Znając ludzi w tej grze odp . nie opłaca sie grać 4x ,ale ja tak gram i opłcoło mi sie , obecnie nie dla 3x , never -moze podkręcili parometry gry lub zmniejszyli czas nie wiem , ale wiem jedno coś jest nie tak
   
  Last edited: Feb 11, 2022
 18. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  A jakiego dokładnie masz Windowsa? Klient gry jest 64-bit więc możliwe, że to faktycznie koliduje.

  Co do 4x vs 3x to wybacz, ale nie do końca rozumiem - chodzi Ci o ilość gracz w grupie?
   
 19. -kiler5-

  -kiler5- Active Author

  mam windows 10 32 bity ,a klient jest tylko 64-bit ?

  sam siebie zacytuję --Znając ludzi w tej grze odp . nie opłaca sie grać 4x ,ale ja tak gram i opłcoło mi sie , obecnie nie dla 3x , never -moze podkręcili parometry gry lub zmniejszyli czas nie wiem , ale wiem jedno coś jest nie tak--- biegało mi o skrzynki za błotniaki
   
 20. Merw

  Merw Forum Greenhorn

  Witam,jak najszybciej wyfarmic kosci z mortis (99999) potrzebne do uzyskania wierzchowca "dawno zapomniany szkieletowy smok? Czy poziomy trudnosci nie maja tu znaczenia? I jak dokladnie dziala eliksir smoczej kosci? Pierwsze pytanie kieruje glownie do graczy którzy maja jakies sprwadzone sposoby,bo juz kilku sie znajdzie co smigaja na tym wierzchowcu :)
   

Share This Page