Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Klient jest zarówno 32-bitowy, jak i 64. Wybierasz taki, jaki masz system. Zawsze jest zalecany klient 64-bitowy, ponieważ 64-bitowy system Windows ma lepszą obsługę pamięci operacyjnej, a co za tym idzie działa lepiej.

  Najszybciej, to w tym wypadku najgorsze słowo, jakiego można użyć :) W tym osiągnięciu, problemem nie jest wyfarmienie samych kości, a wyfarmienie Znamion Mortisa, czyli kluczy. Poziom trudności bicia Mortisa ma znaczenie - na rozlewie dostajesz bodaj 15 sztuk (o ile mnie pamięć nie myli). Eliksir działa dokładnie tak, jak się tego spodziewać można - przez 15 min działania można z Mortisa dropić kości. Warto tu też wspomnieć, że smocze kości można znaleźć w kodach i paskach postępów niektórych eventów.
  Ci, co już śmigają na smoku, to raczej mają go z innych źródeł (np. loterie na streamach). Jest niemożliwe, żeby w uczciwej (słowo-klucz) grze zdobyć już 100k kości w ciągu tych kilku miesięcy od wprowadzenia.
   
  Last edited: Feb 15, 2022
 2. Afkaserious

  Afkaserious Junior Expert

  Żeby tylko te 10k to by mi już nie tak dużo brakowało, ale tam jest 100tys kosci...
   
 3. -kiler5-

  -kiler5- Active Author

  dobrze to rozumiem --bez dopisku w ikonie drakensang -własciwości - jak nie dopisze 64 to klient pozostaje 32 bity ? -czsami się tracę z tym ? ( tak poza nawiasem u mnie nie ma sensu wgrywać 64bity ,bo mam ram 3 ,czytałem co nie co na necie ,od 4 ram dopiero 64 bity )
   
  Last edited: Feb 14, 2022
 4. Przyjaciel

  Przyjaciel Forum Apprentice

  Cześć! ;) Ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć z jakiego to powodu kod bonudowy "IHEARTDSO2K22" mi nie działa? Pisze mi że kod ten został już użyty, ale jakim cudem skoro nie otrzymałem zawartości z kodu?
   
 5. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Domyślnie klient jest 32-bitowy, dopiero dopisek "x86-64" uruchamia go w 64-bitach. Jednakże nie musisz tego robić, bo sam instalator powinien utworzyć na pulpicie taki skrót, jak masz system operacyjny.

  Czasem trzeba trochę poczekać, aż gra przetworzy wpisanie kodu. Dzieje się tak zwłaszcza w momentach dużego obłożenia graczy. Zazwyczaj wystarczy odczekać trochę i zmienić mapę - nagroda wtedy przyjdzie. Kolejne wpisywanie nic nie da, bo system ma już informację, że kod był wpisany.

  Afkaserious - oczywiście, że jest 100k. Zjadłem jedno 0, ale już poprawiłem :D
   
 6. scorp13

  scorp13 Forum Greenhorn

  Witam, skoro pajączki z bylin już nie dają exp , to może jakaś podpowiedź jak od 55lvl szybko wbijać do 100 :)
   
 7. .killer.

  .killer. Forum Apprentice

  Miałem właśnie o to samo pytać :D Wiedziałem, że nie leci z nich loot, ale nie byłem pewny co do expa. Jakieś pomysły na podobny patent ?
   
 8. Michu26

  Michu26 Forum Apprentice

  Jak zrobić te misję aby być że znajomymi na saragonie
   
 9. Geraldinio

  Geraldinio Junior Expert

  w tym evencie "Awans bohatera" są jakieś gwarantowane nagrody? i ile jest klejnotów do wylosowania? bo jeśli 1 to znając życie, wypadnie mi akurat taki co mam ;)
   
 10. Arkezik662

  Arkezik662 Forum Apprentice

  Hej,
  Pytanie dlaczego na evencie "Awans Bohatera" nie ma paska postępu? Jakiś błąd? Czy dopiero po stworzeniu postaci będę widział paski postępu?
   
 11. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Zapraszam do zapoznania się z przewodnikiem do tego eventu. Znajdziecie tam odpowiedzi na swoje pytania. Niestety dostępna jest tylko wersja angielska.

  Grupa, buffy i bieganie po mapie - to wydaje się rozsądny pomysł na event.

  Nie wiem o którą Ci chodzi dokładnie. Jeżeli o Pierwotni, to trzeba przejść przez Cieniową twierdzę i wejść do Sali tronowej Sargona. Po jego pokonaniu i wyjściu do miasta, misja zostanie zaliczona (i nie, nie jest to żaden błąd, tak misja została zaprojektowana). Co się tyczy misji Mistrz cienia, po przekazaniu Jonowi esencji (zwykłej, szarej), jesteśmy kierowani do Cieniowej twierdzy, a następnie do Sali tronowej, w której musimy pokonać Sargona.
  Mam nadzieję, że taka odpowiedź wystarczy, gdyż pytanie jest wysoce nieprecyzyjne.
   
  -kiler5- likes this.
 12. Michu26

  Michu26 Forum Apprentice

  Nie wiem o którą Ci chodzi dokładnie. Jeżeli o Pierwotni, to trzeba przejść przez Cieniową twierdzę i wejść do Sali tronowej Sargona. Po jego pokonaniu i wyjściu do miasta, misja zostanie zaliczona (i nie, nie jest to żaden błąd, tak misja została zaprojektowana). Co się tyczy misji Mistrz cienia, po przekazaniu Jonowi esencji (zwykłej, szarej), jesteśmy kierowani do Cieniowej twierdzy, a następnie do Sali tronowej, w której musimy pokonać Sargona.
  Mam nadzieję, że taka odpowiedź wystarczy, gdyż pytanie jest wysoce nieprecyzyjne.
  [/QUOTE]

  Zrobiłem wszystkie misje w tym evencie i nadal nie jestem z znajomymi na mapie i nie wiem czy jest jeszcze coś o czym nie wiem .
   
 13. Ennika

  Ennika Someday Author

  Tu nie chodzi o misje eventu ale o misje z linii fabularnej gry. Chodzi o linie głównych questów (zadań).
   
 14. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Dokładnie tak, jak wspomniała Ennika - trzeba mieć wykonanie misje z głównej linii fabularnej. Specjalnie nawet napisałem ich nazwy, żeby nie było niedomówień. Napiszę może jeszcze raz - musisz mieć wykonane 2 misje: Pierwotni oraz Mistrz cienia.
   
 15. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  -kiler5- - po raz kolejny post usuwam.

  Zwróć proszę uwagę, że odpisujesz w złym temacie. Twój pierwotny post został przeniesiony do innego wątku i oczekiwane jest, że będziesz tam odpisywał. Jeżeli oczekujesz pomocy (a pisząc tu, zakładam, że tak jest), to odnieś się do tego, co się do Ciebie pisze. Naprawdę ciężko jest udzielić szczegółowej odpowiedzi, jeżeli jedyne co się dowiedziałem, to to, że masz problem z długim wczytywaniem map. Zadałem szereg pytań, na które do teraz nie otrzymałem odpowiedzi. Oczekuję, że udzielisz w końcu tych odpowiedzi. Jeżeli nie, to uznam, że nie chcesz otrzymać żadnej pomocy.
  Daruj sobie też insynuacje na temat trudności w rozmowie, gdyż to Ty swojej posty piszesz chaotycznie i nie w języku polskim.


  -kiler5- - wątek nazywa się to Pomoc techniczna.
   
  Last edited: Feb 19, 2022
 16. Geraldinio

  Geraldinio Junior Expert

  Mam pytanko, czy jest gdzieś rozpiska, które wyjątkowe itemy można w międzyświatach wyfarmić ze zwykłych mobków/skrzyń, a które wyłącznie z bossa? bo nie chciałbym np spędzić setek godzin na szukanie wzmacniacza bólu Beracha, jeśli nie ma żadnych szans, że wypadnie ze zwykłych potworów.
   
 17. krótkasprawa

  krótkasprawa Forum Apprentice

  dlaczego w obecnej edycji ewentu ,,awans bohatera'' medale awansu nie są sumowane w osiągnięciach? w poprzedniej odsłonie robiłem 20 medali i kasowałem postać i tak 5 razy aby zdobyć sto medali awansu i o trzymać nagrody z osiągnięcia ,teraz nabiłem nowym magiem 45 lewel i zrobiłem następnego maga którym na szybko wbiłem 20 leweli a licznik w osiągach stoi na 45 medalach .To błąd w opisie ,błąd w naliczaniu *****?
   
  Last edited by moderator: Feb 21, 2022
 18. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Takowa rozpiska jest zbędna, ponieważ unikaty możesz otrzymać z każdego przeciwnika. Na Twoim miejscu raczej bym nie spędzała setek godzin na szukaniu broni, a po prostu zdobyła skórki i wycraftowała.

  Z postu wycięłam niestosowne słowo - nawet tak zakamuflowane jest niestety niedozwolone.

  Co do pytania - oficjalnie wiemy, że event nie został w żaden sposób zmieniony. Zapytałam o szczegóły.
   
 19. KulawyMao

  KulawyMao Exceptional Talent

  Chyba trzeba przypomnac o bledzie osiagniec sprzed 5 lat albo i dalej...
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  wszystkie te osiagniecia...maja bledny opis, bo sugeruja zabijanie mobow o ogolnej nazwie np mumie(minibossy), a dzialaja na zasadzie zabij konkretne mumie(minibossy) na konkretnej mapie

  a wiec albo niech to zmienia i niech zalicza wszystkie minibossy z lortac, albo niech to doprecyzuja, o ktore dokladnie mini im chodzi i z ktorej mapy.

  dla przykladu, mumie z kolebki zycia zalicza do osiagniec, ale z zatoki cichej wody juz nie
   
  BKGREG likes this.
 20. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Ciężko, żeby przeciwnicy z Zatoki Cichej Wody byli zaliczani do osiągnięcia związanego z mumiami, skoro ich nazwa to "Łowcy mięsa".

  Opis jest dokładny - nie dość, że jest tam użyta nazwa przeciwnika, mowa w nich również o mistrzach, czyli bardzo konkretnie precyzuje typ elitarnego przeciwnika. Nie ma takiego czegoś jak "miniboss".
   

Share This Page