Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. tarcza3

  tarcza3 Forum Greenhorn

  Witam. Z jakiego powodu w premium day niemam pasa zapalu do kupienia na poziomie 145.
   
 2. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Z powodu nie skończenia głównych misji fabularnych. Jak je będziesz miał skończone, to i Pas zapału na 145 poziomie się pojawi.
   
 3. BlackBlond

  BlackBlond Forum Apprentice

  no cóż premium day właśnie zmienili mi nazwę na jakąś zboczona teletubiś- toż to cyrk
   
 4. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Niestety, nie wiem co tam zaprząta Twoją głowę myląc postać z bajki ze zboczeniem, ale nazwy same się nie zmieniają. Najwidoczniej Twoja była nieregulaminowa. Zapraszamy do supportu, chyba że wiesz, gdzie tkwił problem ;)
   
 5. Ennika

  Ennika Someday Author

  :) mam pytanie odnoście różdżki manipulacji materii. Czy gdy jedna osoba w grupie posiada tę różdżkę i jej użyje na mapie, to po zabiciu bossa, który się pojawi wszyscy w grupie uzyskują osiągnięcie? Czy tylko osoba, która zabije bossa? Nawet jeśli to nie ta, która użyła różdżki :D Czy to jest tylko osiągniecie indywidualne?

  I jeszcze jedno pytanie. Wczoraj w grupie zabiliśmy gorgę w międzyświecie na poziomie zagłada i moja skrzynia bossa nie była aktywna (nie widniała też na mini mapie). Taką samą sytuację miałam przedwczoraj na arachnie na rozlewie. Co mogłam zrobić nie tak? Wcześniej mogłam otwierać skrzynie :(
   
 6. Przyjaciel

  Przyjaciel Forum Apprentice

  Co do skrzyni koncowej w miedzyswiecie to pojawia sie ona tylko po zrobieniu calego danego miedzyswiata (m1,m2, boss). Jezeli natomiast uzyje sie portalu na bossa, to skrzynia sie nie pojawi, bo nie zrobiles/as tzw. full map.
   
  Ennika likes this.
 7. Mod_Yahiko

  Mod_Yahiko Moderator Team Drakensang Online

  Jeśli chodzi o różdżkę, to podejrzewam, iż osiągnięcie z niej powinno zaliczyć wszystkim osobom, które byłyby obecne z Tobą na mapie podczas ubijania tego bossika.
  Co do drugiego pytania, to skrzynka jest możliwa do otworzenia w momencie, gdy wykonasz wszystkie elementy powtarzalnego zadania, które wyskakuje przy okazji każdego przelotu międzyświatowego. Skrzynka nie pojawi się, jeśli:
  a) robisz bossa od razu z portalu
  b) nie wykonasz któregoś elementu zadania.
  Dla przykładu weźmy te Q2, na którym byłaś. Jeśli np. reszta grupy ubiła głównego strażnika pierwszej mapki, zanim zdążyłaś kliknąć w grzyby, albo kliknąć w kociołek, to wtedy skrzynki nie otrzymasz, bo porobiłaś wszystko za późno. Wtedy następnym fragmentem zadania jest ubicie tego strażnika, ale skoro już go nie ma na mapie, bo został ubity, to już nie masz możliwości zaliczenia tego.
   
  Ennika and Przyjaciel like this.
 8. gsokol

  gsokol Forum Apprentice

  Po zrobieniu misji na pustyni (zbieranie kryształów). Dostałem misje znaleźć czarne wejście... po aktywacji okazało się, że to niebieskie... Tak ma być to losowo się tworzy? Czy jakiś błąd???
   
 9. Mod_Yahiko

  Mod_Yahiko Moderator Team Drakensang Online

  Ogólnie na Pustyni Zagubionych masz 6 wejść na Pustyni Zagubionych. Pięć z nich mają przypisany swój kolorek(biały, zielony, niebieski, czerwony, żółty) , więc masz 100% szansy, że dany kolor trafisz w danym wejściu. Szóste wejście różni się od pozostałych, gdyż tam, po kliknięciu czarnej arkady, pojawia się losowa mapka, czyli jedna z tych pięciu, które można dostać z arkad znajdujących się po bokach mapki (z wyjątkiem białej Kii Krisal), ale można trafić też purpurową wersję Kii Krisal, do której nie można wejść w inny sposób. Dlatego też, jak klikniesz środkowe wejście, to może ci pokazać też "zwykłe" wersje Kii Krisal. Żeby zaliczyć te zadanie, musisz trafić wejście do purpurowej wersji mapy.
  [​IMG]
   
 10. Ennika

  Ennika Someday Author

  Czyli nie wiadomo... Zanim znajdę 2 kolejne części, może ktoś już to sprawdził i tu napisze :D

  O, to na 100% :rolleyes::p:oops: eehh, cała ja ostatnio :)
   
  Last edited: Jun 23, 2022 at 9:20 PM
 11. Geraldinio

  Geraldinio Junior Expert

  Klejnot zwycięzcy, który wzmacnia efekt "szału zwycięzcy" działa tylko z jakimś itemem, tak? pytanie tylko z którym, bo coś mi sie z setem 1h Magotiny kojarzy, ale mogę się mylić ;)
   
 12. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  "Klejnot zwycięzcy (klejnot)" wzmaga efekt "szału", który generowany jest przez "Klejnot zwycięzcy" (przedmiot ozdobę broni, z eventu "Pokonaj niezwyciężonego")
  Trochę namieszane, ale już chyba jasne ;)
   
  Geraldinio likes this.
 13. jaxom1

  jaxom1 Forum Apprentice

  Witam mam pytanie odnośnie zadania - 55. Konserwacja Maszyn -Odebrać wrogom kamienie słoneczne 50szt w Telepolos .Przyjąłem to zadanie około roku temu ,miałem przerwę w grze. Teraz wróciłem nie wiem czy to zadanie jest aktualne, ponieważ czyszczę lokacje 8-raz i nie wypada mi żaden kamień słoneczny . Dziękuje.
   
 14. Ennika

  Ennika Someday Author

  Te kamienie bardzo słabo lecą :( Lecą z golemów (jeśli dobrze pamiętam), więc gdy tylko je będziesz bił, będzie szybciej.
   
 15. jaxom1

  jaxom1 Forum Apprentice

  Witam mam pytanie. Czy jest gdzieś na forum lub w Grze możliwość sprawdzenia kiedy rozpocząłem grę, data założenia konta.
   
 16. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Nie ma takiej możliwości.
   

Share This Page