Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. krzy40

  krzy40 Someday Author

  Nieraz zdarzało mi się narzekać na poprzednią ekipę BP że coś czasem spartolili ale to co się teraz wyprawia to woła o pomstę do nieba!!! Co jakaś aktu czy jakiś hotfix to bubel :( Na drugą mapkę MoB nie da się wejść ! Co z tego że pojawia się wejście skoro kliknięcie w nie powoduje czarny ekran i konieczność ponownego odpalania gry :( Próbowano zmienić wybór dziennych zadań i co ? I kolejny klops :( Po to jest chyba serwer testowy aby sprawdzić co jest do poprawy a nie wrzucać na komercyjne buble. I proszę mi nie pisać że powinniśmy być wyrozumiali bo to nowa ekipa i dopiero ogarnia temat bo to bzdura. Upłynęło już tyle czasu że powinni już ogarniać grę na tyle by nie odstawiać takich baboli. Jak mam robić skrzynki skoro czas od momentu gdy podobno pojawiam się na mapce do momentu gdy mogę się ruszyć wynosi ok 10 sekund ? I nie jest to wina mojego kompa bo czyszczenie tempa i ponowna instalacja gry nic w tym temacie nie zmienia. Poprzednio nie było czegoś takiego. Więc tak jak pisano wyżej - albo ktoś odpowiedzialny za grę z ramienia BP weźmie młotek i puknie się w czoło i sprawi że gra stanie się w pełni grywalna albo adieu Drak - zamykamy serwery i zapominamy o takiej grze
   
  BKGREG likes this.
 2. DobryZwierzak

  DobryZwierzak Forum Greenhorn

  Lubię te grę ale nie jest fajnie kiedy wywala z planszy ewentowej z komunikatem nebula i nie można wejść do gry przez ten błąd. tak się wczoraj działo dotąd aż odechciało mi się grać. To smutne kiedy nie można zrobić mapki bo bez ostrzeżenia wyłącza się serwery i ma się w dupie czy to komuś sprawi przykrość że grał w party i z sekundy na sekundę bum i już nie ma grania. A tak miało miejsce wczoraj w nocy. Nie można wejść na nowa mapkę po użyciu pieńka czy to jakiś kolejny smutny żart ?. Jest tylko sam dźwięk mapki obrazu nie ma. Smutne jest kiedy na siłę wciska się aktualkę bez uprzedniego sprawdzenia. ja wiem jak to jest gdy pochrzanią się skrypty bo co innego sie tworzy na serwerze testowym a jeszcze inne rzeczy wprowadza się po cichu na serwerze gracza ale to tylko świadczy o poziomie waszej "nowej ekipy". Nie daliście żadnego nie ma przeprosin dla graczy nie ma też nawet symbolicznego kodu żeby to jakoś ludzko wyglądało. Nie ma Was dla Nas taka jest prawda. Zmieńcie to zmieńcie przede wrzytstkim siebie bo My jesteśmy ludźmi a nie botami a rozczarowania czasem bolą. O ile macie w sobie jeszcze odrobine ludzkich uczuć i chęci do tworzenia a nie psucia tej gry.
   
  BKGREG likes this.
 3. kasadin85

  kasadin85 Someday Author

  Wczoraj sprawdziłem i teraz mogłem wyrzucić, więc wywaliłem obydwa te przedmioty, gdyż wejście na krwawego maga mam odblokowane i do miedzyświatów też.

  Krzy40 co do tych misji dziennych to mam podejrzenie, że specjalnie robia tak żeby nie wprowadzić bo tam i eski czerwone mozna wybierac i inne przydatne rzeczy co teraz musiałes to kupic więc może przeliczyli, że im sie to nie opłaca.

  Ja niestety przez ta ich nie udolnośc zastanawiam się nad zakończeniem gry, a napewno juz n9ie kupue deluxa , może zwykła premke jeszcze tak, bo jak policze 12* 80 zł= 960 rocznie mam płacic za ta gre co jest kpina przy ich nie udolności!.

  Teraz ten event co jest złoto gwiazd, wczoraj dropłem sobie 2k eski a że nie jestem silnym graczem poszełem an ta arenke na zagładzie i niestety na zabicie tych 3 bosów prawie całe 2k eski mi zesłżo a postepu 407, jak poiliczyłem ile bym musiał miec tej esencji to nie da rady tyle nadropic 280k postepu na jedna runde musze miec 2k eski , jest to niestety kolejny event którego nie da sie zrobić na niższych modach niż rozlew ewentualnie bezlitosny. To zaczyna być meczące i irytujące, za duże sa te paski postepu
   
 4. BKGREG

  BKGREG Forum Apprentice

  dlaczego to nie jest przetlumaczone?
  [​IMG]
   
  Last edited: Feb 2, 2023
 5. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  DobryZwierzak - Twój drugi post został usunięty z powodu braku powiązań z jakimkolwiek tematem związanym z grą.

  Najwidoczniej ekipa zajmująca się tłumaczeniem rzeczy na nasz język nie wychwyciła tej linijki tekstu. Oczywiście zostanie to zgłoszone, ale nie jestem w stanie przewidzieć, kiedy pojawi się to w polskiej wersji na głównych serwerach.
   
 6. Lilithia

  Lilithia Active Author

  Chciałabym zapytać innych graczy oraz Ekipę o Osiągnięcia - Produkcja, tj. wyzerowanie wszystkiego tego co do tej pory zostało nabite / zdobyte itd. Czy Wam też przydarzyła się taka sytuacja? Zauważyłam to dziś i bardzo niemiło się zdziwiłam o_O
  Nie miałam jakichś mega wyczynów na swym koncie, jednakże mogłam m.in. przenosić zaklęcia włącznie z różowymi i wyżej, produkować (wybrane) wspomagacze itp. Dziś, stojąc przy stole warsztatowym dostałam lekkiej stopklatki gdy okazało się, że nie mogę sobie podrasować sprzętu... :confused:
  No proszę państwa, no tak się nie robi... Szczególnie, że nie czuję się poinformowana o takich kwiatkach... Skorzystałam z wyszukiwarki na forum by uzyskać jakieś info, ale nic nie wskórałam :/
  Czy ktoś coś wie?
   
 7. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Niestety, ale czasem osiągnięcia się bugują, np. w momencie, gdy wrócisz na mapę po utracie połączenia. Błąd oczywiście był przez nas zgłaszany.
  Osobiście polecam po prostu zmienić mapę, czy ją po prostu zrestartować (przechodząc np. z Kingshilla do Kingshilla), a one powinny wtedy wrócić do normalnego stanu.
   
 8. kasadin85

  kasadin85 Someday Author

  Mam 2 pytania
  na evencie złoto gwiazd , pewien mag mi napisał abym ubrał sie w światło czy błyskawice dokładnie nie pamiteam i jednoreczna bron bo wtedy lepiej sie bije te bosy na tym evencie tylko, że ja nie wiem o jaki build chodzi jak to sie robic u rycerza ktoś mi wytłumaczy:d

  Druga sprawa dotyczy maze of blaze jak pewnie wiekszoscjuz zauważyło poprawili mape w sensie, że moby się juz nie respia po wybicu wszytskiego otwiera si eprzejscie i znów ejstemsy na maze , kiedy ponownie wybijemy wszytsko to przenosi nas na 2 mape a stamdtad na azara ognia:D, tylko mały problem mi si,ę zrobił czarny ekran jak chiałem wejśc w drzwi czy tez tak macie czy jednak komus sie udąło pojsc na kolejne mapy?
   
 9. DobryZwierzak

  DobryZwierzak Forum Greenhorn

  Tak jest taki build. Sprawdza się w tym evencie. Co do drugiego pytania. Jest to możliwe mimo że Maze of Blaze jest nadal popsute. Jeżeli wejdziesz w odpowiednie drzwi to czarny ekran sie nie pojawi z dużym prawdopodobieństwem. Jeżeli w inne to ten czarny ekran się pojawi. Strzałki do tych drzwi nie widać na mapce kolejny "drobny błąd". Trzeba do niej podejść dopiero się pojawi. Po trzecie jak już tam wejdziesz to musisz powtórzyć pierwszą mapkę. I wejść innym wejściem inaczej gra sie na pewno wywali. Jak wejdziesz w grupie to pewnie zdarzy się tak że powywala jej członków na różne poziomy trudności. Bos nie widać jakich skili używa a po arenie dość ciężko się porusza. Jak już przeżyjesz to może dostaniesz jakiś fragment seta ale chyba nie jest on do końca przemyślany nie wiem czy warto osobiście mi się nie chce. Ale to moja opinia mogą być inne zdania. Brawo Bigpoint ciekawe co jeszcze można popsuć i nie naprawić.
   
  Glogi likes this.
 10. szyszak2222

  szyszak2222 Forum Apprentice

  i "naprawili" maze of blaze to jest chore ludzie czy wy tam w BP wiecie co robicie czy wszystko na fazie i prochach bo normalny człowiek by to pewnie ogarnął albo po prostu zamknął te porażkę
  nie pozdrawiam
   
  kerad19711 likes this.
 11. kasadin85

  kasadin85 Someday Author


  No ale jaki to build to chciałbym wiedzieć:D
   
 12. -cymerianin-

  -cymerianin- Forum Apprentice

  Podzielę się taką refleksjom. Poszedłem na event złoto gwiazd na bezlitosny później rozlew w obydwu przypadkach kupiłem klucz do kosmicznej skrzynki jeden klucz to wydatek 3166 mm, na bezlitosnym jak i zagładzie dostałem po kamyku oszlifowanym plus niebieskie śmieci :)
  Można powiedzieć że to najdroższe kamyki jakie kupiłem z oszlifowanych. Jedno jest bezcenne ,gratulacje od członków bractwa za udany zakup :)
  Zebrałem prawie 200 k eski zostawię na kolejny event może będą lepsze nagrody ;) Pozdrawiam.
   
 13. Glogi

  Glogi Junior Expert

  Nie chodziłem za dużo na Maze of Blaze bo za każdym razem gra mi się wieszała ale ciekaw jestem jak wygląda ten set dla krasnoluda możesz mi rzucić tu jakieś namiary gdzie to znajdę ?
   
 14. szyszak2222

  szyszak2222 Forum Apprentice

  rozkminiłem jak trzeba biegać po maze ale na jaki poziem bosa mnie wbije to tego już nie bo wchodze na mapki na bezlik a na mape bosa niespodzianka normal i o co tu kaman bo co autor miał na myśli to najstarsigorale nie wiedzaą
   
  BKGREG and kerad19711 like this.
 15. DobryZwierzak

  DobryZwierzak Forum Greenhorn

  Proszę coś takiego hełm i naramy mogą tylko fart trzeba mieć i cierpliwość żeby to mieć i dużo fragów i silną postać bo grupy nadal na maze of blaze rozbija. czarny ekran tez się pojawia i wywala wtedy z gry. z mapy bosa nie ma wyjścia ani teleportu do miasta to mały problem ale powinien mimo wszystko być. Skili jakie używa bos nie widać. To najsłabiej zrobiony z bosów nie przyłożyli sie ani żeby fajnie wyglądał ani do animacji zrobiony po prostu na odwal sie ooo jest i tyle. Bigpoint może za 10 lat wpadnie jak to naprawić albo i nie bo tak zdolnych zdolnych jak oni to parafrazując nie powiem kogo na świecie nie ma.
   
  Last edited by moderator: Feb 7, 2023
  Glogi likes this.
 16. Glogi

  Glogi Junior Expert

  Dzięki serdeczne za skreena

  Na pierwszy rzut oka wydaje się że z eventu dragana set mityczny z czarnych rycerzy jest dużo lepszy a niesyty trzeba by zamienić naramy i hełm co skutkowałoby sporym spadkiem dmg.

  To samo jest z drugim setem gdzie buty z Brigavik trzeba zastąpić tymi setowymi co w efekcie przyniosło by spadek krytyka jednak.

  Nie wiem tylko co to jest ten strzał w tym secie przebijający pancerz czy chodzi tu o rakietę która zdejmuje odporności ?

  W miarę bezkolizyjne wydają się tylko dwie części setu zbroja i rękawice które mogą podnieść 10% HP, 5% krytyka i 5% spida ataku ale niestety osłabiło by w moim przypadku działo mechaniczne bo korpus stosuję z q8 a i tak wartości spida ataku i krytyk uzyskuję maksymalne.
   
  Last edited: Feb 7, 2023
 17. DobryZwierzak

  DobryZwierzak Forum Greenhorn

  Tak jak pisałem to nie jest nic szczególnego zabawki i tyle rzeczy z brika i q są o wiele lepsze to jest uwalone wszystko tylko żeby było jeszcze do tego mapka zepsuta :( Trzeba być niezłym partaczem żeby cos takie zrobić ja wole set zrobić już z puchy niż biegać za tym dziadostwem. Jedyne co tam dobre to sześciany. I niestety nic więcej. Wcześniej za składnikami można było tam fajnie latać teraz to do niczego całkiem sie nie nadaje. Ludzie weźcie się za siebie i za prace bo praca nie boli a daje efekty. Może i mówię do ściany ale uważam że i do ściany warto mówić bo może cos się w tej ścianie otworzy.
   
  BKGREG likes this.
 18. szyszak2222

  szyszak2222 Forum Apprentice

  mam pytanie jak zrobić zadania "Kill Azar -5 "
  latałaem tam kilka razy ale zaliczyłem tylko raz wie może ktos jaki jest na to zadanie sposób
   
 19. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Obecnie występuje błąd z tym zadaniem, skutkiem czego nie zawsze zalicza ubicie Azara do tego zadania. Błąd oczywiście został już zgłoszony.

  DobryZwierzak - z Twojego postu musiałem usunąć link odsyłający do dysku Googla. Jeśli chcesz wrzucić tutaj swojego screena, to proszę wpierw o skorzystanie ze strony hostującej grafiki i dopiero stamtąd próbować wrzucić linka do zdjęcia. Wszelkie linki, które nie będą bezpośrednio odsyłały do obrazów będą po prostu usuwane.
  Osobiście jako taki przykład strony hostującej grafikę polecałbym imgura, który jest chyba najpopularniejszy wśród użytkowników tutejszego forum, a także jest jedną z prostszych stron do obsługi.
   
  Last edited: Feb 7, 2023
 20. Arkezik662

  Arkezik662 Forum Apprentice

  Witam, mam pytanie, otóż jak miałem misje żeby stworzyć odłamki niepokoju po 5 szt. każdego rodzaju to mogłem to robić, lecz teraz gdy oddałem questa nie mam schematu i nie mogę tego robić. To jakiś błąd czy tylko podczas tej misji można tak robić? A jeśli tak to da się jakoś wrócić do tej misji? Nw powtarzajka po wykonaniu czegoś tam?