Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. BA_Oldman

  BA_Oldman Guest

  Post został przeniesiony do pytań ogólnych, nie ma potrzeby tworzyć osobnych wątków :)

  Nikt nie mówił iż będzie łatwo :) Wychodząc od Arachny też mamy skałkę Wanadynitu. Trzeba na różne sposoby robić żeby nie umrzeć z nudów :)
  Zawsze warto przejrzeć poradnik, powodzenia.
   
 2. C4amper

  C4amper Forum Greenhorn

  Pytanie bardziej techniczne ale jak wchodzę na arene (1v1), mapki z bossami ( np. miedzyświaty) mój ping leci do 1k a po wyjsciu jest juz normalny. Miał ktoś taki problem ? Jest możliwe ze wina leży po stronie mojego internetu ale to ping by był ciągle wysoki ;/ dodam ze gre mam pobraną na full więc nie powinno sie tak dziać
   
 3. henruk

  henruk Forum Apprentice

  witam w jaki sposób użyć szlachetnego kamienia ulepszenia ?
   
 4. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Instrukcja jest podana w grze, w tooltipie, który pojawia się po najechaniu kursorem na kamień ulepszenia. Jeżeli jest się bardziej leniwym, to można szukać odpowiedzi w tym temacie - napisałem szczegółowo instrukcję kilkanaście postów wyżej.
   
  Last edited: Mar 10, 2020
 5. Hoooms1234

  Hoooms1234 Forum Greenhorn

  Mam pytanie czy w magicznym itemku można dropnąć platynowy bon?
   
 6. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Nie, tylko w nadzwyczajnym.
   
 7. Eleander_x

  Eleander_x Forum Greenhorn

  Mam pytanie , robie powoli Miedzyswiaty , teraz zabralem sie za misje do Nefretari - Wyprawa do najwyzszego klasztoru .Zebralem iskry i mam je polozyc na oltarzach. Czterech.Zreszta.No i na dwoch mi sie udało a pozostale dwa sa podswietlone na zolto ale nie reagują jak na nie klikam. Jakies rady?
   
 8. wolf1qwz

  wolf1qwz Forum Greenhorn

  Da się zmienić pocztę tak aby newslettery przychodziły na tą nową?
   
 9. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Jeżeli najeżdżasz kursorem, to pokazuje się jakaś informacja (typu kliknij by wykonać akcję; na środku ekranu)? Może to głupio zabrzmi, ale być może źle podchodzisz. Są w grze skrzynki, amfory, itp, których nie da się otworzyć "z marszu" i trzeba pokombinować, żeby się do nich dobrać. Może te ołtarze też spotkał taki los? Spróbuj inaczej podejść, od innej strony. Jeżeli nie pomoże, to spróbuj usunąć misję i pobrać na nowo od NPC. Jako ostateczność zaproponuję reinstalację gry (wraz z usunięciem folderu z plikami tymczasowymi). Innych pomysłów nie mam.

  Oczywiście, że się da. Zaloguj się na tej stronie. Następnie w prawym, górnym rogu najedź na nazwę konta i wybierz "Zarządzaj kontem". Dalej wybierz "E-mail" i na wyświetlonej stronie wpisz nowy adres e-mail, kliknij "Dalej" i postępuj zgodnie z informacjami jakie się pokażą. Dodatkowo, jako forma zabezpieczenia, konieczne jest kliknięcie na link potwierdzający, który zostanie wysłany na stary adres e-mail.
   
  BA_Oldman and TL_Tyche like this.
 10. arrow11

  arrow11 Forum Greenhorn

  Moja postać została usunięta, a gdy napisałem do BP to dostałem odpowiedź, że nie przywrócą mi postaci dlatego, że nie udzielają zwrotów w przypadku strat spowodowanych dostępem osób trzecich do konta. Po czym dalej napisali abym konto dobrze zabezpieczył. Co mam teraz zrobić? Z tego co pamietam to każdemu graczowi przysługują 2 przywrócenia postaci czy cos takiego. I na koniec chciałbym wspomnieć, że do mojego konta nikt nie ma dostepu
   
 11. wolf1qwz

  wolf1qwz Forum Greenhorn

  Racja, ale na tym nie ma nic na temat newsletterów i po zmianie emaila na inny, newslettery dalej przychodzą na ten poprzedni. Jedyną opcją aby nie zasmiecac tego poprzedniego jest wylacznie tej opcji tylko problemem jest, ze nie bedzie sie dostawac specjalnych bonusów
   
 12. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Co masz zrobić? To akurat proste, stworzyć nową postać. Przywrócenia przysługują, a i owszem, ale weź pod uwagę, że są one obwarowane pewnymi, dość istotnymi warunkami.
  Postacie w grze same nie znikają. Zawsze ktoś jest winny - mniej lub bardziej. Jeżeli skasuje właściciel konta, to raczej nie ma problemu. Ten zaczyna się w momencie, gdy osoba trzecia miała dostęp do konta. I wcale nie musi to oznaczać, że to aktualny właściciel dał komuś dane dostępowe. Z punktu widzenia supportu, jeżeli konto podlegało wymianie/przekazaniu, to aktualny właściciel jest osobą trzecią dla pierwotnego właściciela.
  Oczywiście o nic nie oskarżam, jedynie wskazuję potencjalne możliwości. Nie zmienia to jednak faktu, że postaci nie odzyskasz i musisz założyć nową.
   
 13. bardzomozliwe

  bardzomozliwe Forum Greenhorn

  Hejka, nie grałem około pół roku, w ekwipunku nabierało mi się 450 "Klucz męstwa" z tego co pamiętam można było je wykorzystać na specjalne wejścia do bosów. Mam zaledwie 107 poziom wiedzy, czy najlepszym sposobem na wykorzystanie tych kluczy będzie bicie bosów za klucze na poziomie "bolesny" czy jest jakaś inna opcja?
   
 14. AaronSzechter

  AaronSzechter Forum Apprentice

  Najlepiej jest bić bosy od poziomu śmiertelnego zbierając surowce do ulepszania kamieni (wapień i chętne oczy). Jeżeli nie masz płaszcza od herolda najlepiej jest bić herolda na poziomie Z1( od tego poziomu istnieje szansa wydropienia smoczej skóry herolda potrzebnej do wytworzenia płaszcza) w tajemnym sanktuarium. Na wielkiej pustyni żuk daje klucze męstwa, więc zbieranie ich jest bardzo łatwe i szybkie.
   
  TL_Tyche and bardzomozliwe like this.
 15. bardzomozliwe

  bardzomozliwe Forum Greenhorn

  Po paru wejściach udało mi się złapać ten materiał jednak wydaje mi się najlepszy pod profesję mecha którym gram. Jednak może coś się zmieniło od czasu mojego odejścia i warto go założyć? Obecnie jestem na etapie, że nie mam ani jednego kamienia królewskiego, więc patrząc z perspektywy, że chcę zdobywać jak najszybciej wiedzę to powinienem bić bosy za klucze na poziomie bolesnym?
   
 16. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  arrow11 - Twój post usuwam jako OT. Support absolutnie nikogo nie olewa - działają zgodnie z wytycznymi, które przytoczył już Jasiu111.
   
 17. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Tak czy siak, rekomendowałbym bicie na śmiertelnym. Składników zielonych będziesz potrzebował bardzo dużo (150 wapienia do kamieni ofensywnych i ponad 560 chętnych oczu do pozostałych). Szare składniki (lecące z bossów na bolesnym i dręczącym) są potrzebne do lekarstw, eliksirów i ulepszania amuletu Helios. Chodząc na śmiertelny upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu, mimo, że drugą pieczeń wykorzystasz za jakiś czas dopiero.
  Co do Niewzruszonej magmy, to w chwili obecnej jest to płaszcz, którego używa się głównie by wypełnić braki w krytyku (tier 8, poziom 60 to nawet 5k krytycznego ciosu w podstawie). Wartość unikatowa jest kwestią dyskusyjną. Jeżeli więc masz niedostatek krytyka, to warto rozważyć założenie tego płaszcza.
   
  bardzomozliwe and TL_Tyche like this.
 18. lucka3435

  lucka3435 Forum Greenhorn

  Czy jest możliwość kupienia umiejętności elementarz rzemieślnika? Nie pamiętam czy quest był kiedyś robiony ale jeśli był to nie mam możliwości łączenia kamieni a u npc Altinga nie mam żadnego questu.
   
 19. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  O jakie kamienie chodzi? Jeżeli nie jesteś w stanie łączyć kamieni powyżej zwykłych (czyli do oszlifowanych, błyszczących itp.), to czeka Cię ciąg misji Od niezdary po mistrza. Jeżeli jednak chodzi o kamienie mniejszego stopnia, to należy wykonać wcześniejsze misje:

   
  Last edited: Mar 16, 2020
  BA_Bastet likes this.
 20. wolf1qwz

  wolf1qwz Forum Greenhorn

  Jeżeli usunąłem pocztę (przez przypadek) to można zmienić ją na inną jakoś czy to nie możliwe? Bo chciałbym zmienić hasło na koncie, a nie mam jak