Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  hejka, nie wiem co sie wyrabia na tej grze ,ale robi sie to męczące. nie dośc że wydropić wysokoprocentowe platyny graniczy z cudem to jeszcze craft totalna porażka. oki rozumiem losowość ale to już jest przesada żeby wkładać 6-8 bonów a wychodził golas i tak od tygodnia
   
 2. Totentamten

  Totentamten Junior Expert

  Jest to frustrujące i piękne zarazem :) Kiedyś robiłem kalkulator pokazujący jaki procent szans jest na przejście konkretnej liczby bonusów, łatwiej było mi się dzięki niemu godzić z niepowodzeniami :)
   
 3. dzieju7575

  dzieju7575 Forum Greenhorn

  nie działa mi gra, nie mogę sie zalogować

  czy ktos mo powie czemu nie moge sie zalogowac wyskakuje mi bład klijeta cay cos takiego
   
  Last edited by moderator: Mar 25, 2020
 4. BA_Oldman

  BA_Oldman Guest

  Twoje posty połączyłem. Określenia "nie działa mi" oraz "jakiś błąd" nie są precyzyjne. Jeżeli posiadasz Windows XP luib MacOS to masz pecha, nie da rady uruchomić klienta. Jeżeli masz Windows 7 to trzeba pobrać ważne aktualizacje systemu. W innym przypadku zrzut ekranu lub precyzyjny opis błędu będzie bardzo pomocny.
  Pozdrawiam.
   
 5. MRDarak31

  MRDarak31 Padavan

  Hej. Wiecie może, czy gra jest nadal dostępna na przeglądarkę?
   
 6. ΣMiwel

  ΣMiwel Forum Ambassador

  Tak, jest. Tylko trzeba mieć taką, która obsługuje Javę.
   
 7. BA_Oldman

  BA_Oldman Guest

  Ciągle jest rozwiązanie w postaci Internet Explorer 11 (testowane pod Windows 7 i W10) oraz wspomniana Java. W Windows 7 musimy IE11 doinstalować a w Windows 10 poszukać :) (pole Wyszukaj i wpisać Internet Explorer). Powodzenia.
   
  MRDarak31 likes this.
 8. masiu111

  masiu111 Forum Greenhorn

  mam pytanko czy lodyga jezyn na zaglada3 od bossa leci losowo czy zawsze leci lodyga lub pozeracz snow

  chodze od rana i nic nie polecialo
   
  Last edited by moderator: Mar 27, 2020
 9. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Wszystko jest losowe. Może polecieć albo łodyga, albo pożeracz, albo nic. W większości leci nic.
   
 10. smiechunhs

  smiechunhs Someday Author

  Witam chciałem spytać jak można tak szybko sprzedawać item widziałem jak ktoś na yt po prostu trzyma prawy i sprzedaje wszystko w bp w sekundę nie musi klikać na każdy item tylko przejeżdża myszką jak to ustawić wie ktoś może?ułatwia to sprzedawanie bo jest znacznie szybciej ale nie mogę dojść jak to robić
   
  AaronSzechter and Kornelwsk like this.
 11. Kornelwsk

  Kornelwsk Junior Expert


  Dokładnie fajne pytanie, podobnie jak niektórzy zbierają drop z przysłowiowej "podłogi" np. po bossie, przejeżdżając myszką po dropie zbierając farme i przytrzymując przy tym tylko klawisz myszki. Powie ktoś jak to robić?
   
  AaronSzechter likes this.
 12. michal722

  michal722 Forum Apprentice

  Zainstalowałem dso i pojawiły mi się 2 wersje na pulpicie, wybrałem 64 bitową i zauważyłem że ta 32 bitowa zniknęła. Niestety pomimo dobrej grafiki w grze zacinało mi trochę podczas poruszania się. Chciałem zmienić na wersję 32 bitową bo miałem nadzieję że dzięki temu uniknę tych lagów, jednak jej nie znalazłem. Odinstalowałem grę i zainstalowałem od nowa, lecz ty razem od razu pojawiła się wersja 64 bitowa bez możliwości wyboru. Przeszukałem komputer ale nie mogę znaleźć 32 bitowej wersji. Czy faktycznie jeśli ją znajdę będzie gra lepiej chodziła i dwa jak znaleźć tę wersję?
   
 13. Valkirn

  Valkirn Forum Apprentice

  Wejdz do katalogu C:\Program Files (x86)\Drakensang Online kliknij plik thinclient.exe PPM wybierz utwórz skrót na pulpicie. Odpal i masz 32 bitowy. Lub we własciwosciach skrótu 64 bit w elemencie docelowym usuń końcówkę ( -x86_64) , zapisz zmiany i masz.
   
 14. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular

  Wystarczy mieć myszkę z dodatkowym przyciskiem dwukliku czy autokliku.Są jeszcze inne sposoby ale niestety o nich pisać,a tym bardziej ich objaśniać na forum nie można.
   
  Kornelwsk likes this.
 15. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  W sprawie myszek nie otrzymaliśmy jednoznacznej odpowiedzi od producenta gry. Jednocześnie chcę podkreślić, że w przypadku zewnętrznych programów, stanowisko producenta jest jasne, zgodne z OWH:
  Tego typu lagi raczej wskazują na używanie zintegrowanej karty graficznej zamiast dedykowanej. Sprawdź proszę, jakie ustawienia są aktywne w trakcie gry (w panelu sterowania danej karty graficznej) - jeżeli wybrany jest automatyczny wybór, najprawdopodobniej używana jest karta zintegrowana, co skutkuje lagami. Wystarczy wtedy przełączyć na preferowany procesor graficzny.
   
  Kornelwsk likes this.
 16. bardzomozliwe

  bardzomozliwe Forum Greenhorn

  1. Od którego poziomu wiedzy otrzymam więcej niż +9pkt talentów?
  2. Czy przy składaniu itemów z platynowych bonów warto dać na 3 i 4 slot te bony które trafiają się częściej czy nie wpływa to w żaden sposób na przeniesienie?
   
 17. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  1. Od 151 otrzymasz 12 punktów.
  2. Na szansę przeniesienia platynowych bonów nie wpływa to, co położysz na 3 i 4 slocie. No chyba, że wrzucisz tam dodatkowe platyny :p
   
  bardzomozliwe likes this.
 18. Kornelwsk

  Kornelwsk Junior Expert

  A ja mam jeszcze pytanie, o co chodzi z opcją FB przy logowaniu na konto DSO za pomocą przeglądarki lub Clienta. Mam na myśli funkcję <Połącz z Facebookiem>?
   
  Last edited: Mar 29, 2020
 19. Sheneros

  Sheneros Forum Greenhorn

  Witajcie! Wróciłem do gry po mniej więcej roku czasu i stworzyłem nowe konto,aktualnie mam 52lvl jednak po szybkim levelowaniu mam kiepskie eq. Czy byłby ktoś, który chciałby mi pomóc ze zdobyciem broni q7 wysokiego tieru,gdy osiągnie 55lvl?Mam jeszcze jedno pytanie czy opłaca się zdobyć ssmemu broń z q7 t1 i ulepszyć ją rdzeniami na wyższy tier,czy jest to strata rdzeni,których i tak mam malutko. Pozdrawiam
   
 20. BA_Oldman

  BA_Oldman Guest

  Zamiast klasycznych poświadczeń (nazwa użytkownika i hasło) logujemy się poprzez FB. Wtedy logujemy się poświadczeniami z FB (adres email i hasło). Oczywiście można też połączyć istniejące konto z FB do którego logujemy się nr telefonu. Zakładanie nowego konta poprzez FB logowany telefonem odradzam :)
   
  Kornelwsk likes this.