Discussion Pytania / Prośby - do moderatorów, dotyczące SEKCJI POLSKIEJ FORUM, NIE GRY

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Po pierwsze, post przeniosłem na tematu z pytania - nie ma potrzeby tworzyć osobnego wątku.
  Temat z pożegnaniem nie został zamknięty - był zamknięty od samego początku jego istnienia. Taka forma pożegnania została wybrana przez samą Venus. Nie nam kwestionować jej wybory.
   
 2. abrakadabraqwer

  abrakadabraqwer Forum Greenhorn

  Czyli dobrze zrozumiałem takiego poradnika nie ma? Nie nie mam zadnych sugestii ani wątpliwości po prostu nie mogłem znalezc poradnika którego nie było, więc cacy... Można powiedzieć, że jestem nowym graczem ponieważ ta gra już nie wygląda jak kilka lat temu (za czasów kiedy ranger był trendowaty dla grupy), tak więc prosił bym o podlinkowanie do takiego poradnika jak sie odschowa.
  (a i wilcy też by sie przydał)
   
 3. Ennika

  Ennika Advanced

  https://board-en.drakensang.com/threads/dyskusja-event-nowy-now-ksiezyca.78210/#post-722062 - w tym poście znajduje się link do DSO Wiki.
  https://drakensangonline.fandom.com/wiki/New_Moon(new)
   
  abrakadabraqwer likes this.
 4. SerceLwa89

  SerceLwa89 Forum Greenhorn

  Czy sa jakies tu osoby w administracji czy moderacji ktorzy odpowiadaja graczom na pytania dotyczace gry?Czy niema komu odpowiadac bo czekam na odpowiedz juz dokladnie od 4 czerwca.i moje posty sa olewane przez administracje
   
 5. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  SerceLwa89 - Twój post przeniosłem do bardziej pasującego tematu.
  Odnosząc się do Twojego pytania - odpowiedź na pytanie zadane w temacie pytań ogólnych do gry została udzielona 2 dni później, 6 czerwca. Zamiast zarzucać nam olewanie graczy przed administrację, wystarczyło dokładniej poczytać max. dwie ostatnie strony tego tematu.
  Po udzieleniu przeze mnie odpowiedzi, nie widziałem, abyś o cokolwiek jeszcze podpytywał, więc uznałem, że taka odpowiedź była wystarczająca i zrozumiała dla Ciebie.