Rdzenie materii :)

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Łukasz200689, Sep 27, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Łukasz200689

  Łukasz200689 Forum Greenhorn

  Witam wszystkich graczy,
  Mam ma£y problem. Może wyjdę na leniwego gracza, ale jako osoba pracująca nie dysponuję zbyt dużą ilością czasu na granie, stąd też pytam.
  Czy znacie jakiś dobry sposób na SZYBKI farm rdzenii materii?
  Sporo mi ich potrzeba, a leca jak krew z nosa ;)
  Kupowanie wejściowek za materię odpada, bo do każdego transferu potrzebne też są inne.
  Da się jakoś inaczej to załatwić, niż latać miesiącami po q?
  Za wszelkie porady będe bardzo wdzięczny ☺
   
 2. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Tak, farmienie. Niestety albo stety, innej możliwości nie ma.

  Rdzenie materi to rdzenie elementarne (obok drakenowych i ziemskich) i nie służą do "wyboru" rodzaju transferu. Do tego służą rdzenie, nazwijmy je, funkcyjne, tj. duszy, nieskazitelne i wzrostu.
   
 3. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Advanced


  Rdzenie materii nie lecą aż tak rzadko na 10 wejść leci 6-7 razy więc bardzo dobry procent . Ale ale rzeczywiście pozostało ci tylko farmienie a jak masz sporo odłamków sfer to wejściówki kupuj i to jest najszybszy sposób . Wejściówki kupujesz za odłamki sfery a nie tylko za materie pamiętaj o tym .
   
 4. Spide

  Spide Active Author

  Nigdy nie kupuj wejść za sfery. Drop sfer został tragicznie zmniejszony a to główna waluta wejść na wszystkie eventy. Jak się ich pozbędzie w ten sposób to później będzie płacz że nie ma na eventy a jak sam powyżej wspomniał, nie ma za dużo czasu na grę.