Rozlišení textur

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by SirJacobus, Jul 27, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Byli byste pro nějaké konkrétní vylepšení grafiky?

1. Jasné

2. Zbytečná věc...

Results are only viewable after voting.
  1. SirJacobus

SirJacobus Forum Greenhorn

Zdravím,

prohlížel jsem fórum, ale nikde jsem aktuálně nenarazil na informaci, že by se do blízké budoucnosti plánovalo nějaké zásadnější vylepšení vizuální stránky. Efekty a povrchy jsou fajn, ale postavy samotné mi připadají, jako kdyby se s nimi za ty roky nic moc neudálo (tak nějak ve stylu Warcraft 3 :))

Rozumím, že je jsou modely dělané univerzálně, pro co nejvíce lidí, ale výkon sestav se stále zvyšuje a možná by bylo fajn přidat volitelnou možnost aktivování detailnějších textur - alespoň pro postavy a jejich výzbroj... Osobně nemám žádnou ultra high end kartu, přesto se natolik nudí, že teplota ve hře nepřekročí 60°, aby vůbec roztočila větráky :)

Mám sice přímo v ovladači zapnuté dodatečné doostření a antialiasing, ale to je tak asi vše, není to superpočítač s pokročilou AI, aby ty modely dokázal v reálném čase škálovat :D

Je to jen takový "subtilní" návrh, ale myslím si, že od nás BigPoint dostává nemalé částky, tak snad se takového vylepšení někdy dočkáme... Nebo je modus aktuálních hráčských sestav takového charakteru, že podobná vylepšení se prostě nevyplatí?

Edit: Ještě mě napadlo, že hra již možná naráží na limity toho, co je možné takto zpracovat přímo v prohlížeči (cache atd...), ale zatím se v této oblasti tak hluboko neorientuju. A žádat standalone verzi je asi hloupost že :D

Last edited: Jul 27, 2020

Share This Page