Savaşçı drobundaki dengesizlik hk.

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by F2x, Aug 13, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. F2x

  F2x Forum Apprentice

  Savascinin cift elli silah droplari diger karakterlere gore cok düşük bunu bilerek mi düşürdüler bilmiyorum ama uzun zamandir böyle aslinda umrumda değildi ama platli silah yapmak istiyorum ama suan ki dropla imkansiz birden cok karakterle oynayan varsa beni anlar bariz sekilde savasciya cift elli düşmüyor duzeltilsin bu.
   
 2. Menekşe

  Menekşe Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba @F2x,

  Belirttiğiniz durum ile ilgili notlarımı almış bulunmaktayım. Geri dönüşünüz için teşekkürler. Lakin oyun içindeki drop oranlarımız her oyuncu için aynı olacak şekilde ayarlanmaktadır.

  Saygılarımızla, iyi günler dileriz.
   
  Last edited: Aug 13, 2020
 3. raider

  raider Forum Inhabitant

  Doğrusu bana da hiç Çift-Elli Eşsiz düşmedi halen. O kadar Gorga vs kestim ama yok yani.
   
 4. Menekşe

  Menekşe Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba @raider,

  Karakter sınıfınıza göre düşürmeniz gereken nesneleri ve rehberleri forumumuzdan bulabilirsiniz. Size daha kolay bir yol sağlayacağından eminim.

  Saygılarımızla, iyi geceler dileriz.
   
 5. PLAKASIZ

  PLAKASIZ Someday Author

  aramıza hoşgeldin savaşçı gardaşım :cool: bir bardak ıhlamur iç sakinleş önce. daha çoook isyan edeceksin. sakinn sakinnn ;)

  [​IMG]
   
  raider likes this.

Share This Page