Serwer Heredur : Bractwo Zjednoczeni Rekrutuje

Discussion in 'Sekcja Polska' started by fresh3000, Feb 17, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. fresh3000

    fresh3000 Forum Apprentice

    Bractwo Zjednoczeni serwer Heredur .Witam serdecznie Szukam ludzi do naszego Bractwa Cel do którego dążymy w naszym Zjednoczeniu i porozumieniu to pomoc, każdemu z was o ile pozwala na to czas ,by umacniać i kształcić swoją postać w grze być jak brat z bratem lub siostrą ,wspólnie pokonując przeciwności i trudności jakie stawia nam kraina Dracani.Wszyscy w Bractwie jesteśmy jednością w ponoszeniu poświęcenia i wytrwałości ,która jest symbolem naszym zupełnej zgody i Braterstwa.Służymy doświadczeniem i wiedza ,która pomoże rozwiać wszystkie wasze wątpliwości i trudności jak np eventy czy zdobywanie ekwipunku aż po rozlew krwi na Miedzyświatach.Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem na priv na Discord nick tomaszte#8293 lub w grze . Kontakt ze mną w grze : Tomaszte .Wymagamy Komunikatora głosowego Discord by mieć lepszy kontakt i porozumienie ,mam nadzieje ze o niczym nie zapomniałem , pozdrawiam was serdecznie i życzę miłego dnia oraz udanego dropu , pozdrawiam serdecznie tomaszte
     
    Diego1993 likes this.
  2. Diego1993

    Diego1993 Forum Greenhorn

    witam. jest to jeszcze aktualne? mozna dolaczyc?
     
  3. Jagiellonia

    Jagiellonia Forum Greenhorn

    Hej. Ja wczoraj dołączyłem, więc tak. :)