Sety-rady

Discussion in 'Sekcja Polska' started by SaladinKiller, Dec 7, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. SaladinKiller

  SaladinKiller Forum Apprentice

  Witam wszystkich jako że sporo się pozmieniało wraz z CE to chciałbym stworzyć wątek w którym znajdą się jakieś wskazówki jakie sety opłaca się nosić.
   
 2. Manfi86

  Manfi86 Advanced

  Na ten moment wszystko jest w fazie poznania. Zobacz jak wiele się w grze zmieniło. Poczynając od run i ograniczenia ich ilości poprzez drzewko skilli, wiedzę, na samych przedmiotach kończąc. Na ten moment wygląda na to, że sety będą dawały Ci korzyści do skilli, natomiast obstawiam, że pojawią się zmodyfikowane sety, bo te obecne wypadają średnio. Oczywiście każdy ma w pamięci stare schematy, bo wszyscy w zasadzie nosili to samo. Teraz to się wywróciło do góry nogami i to co kiedyś zapewniało stabilną postaci dzisiaj może okazać się nieadekwatne do zamierzeń. Ja na ten moment eksperymentuje ze wszystkim ale to droga zabawa bo każdy reset drzewka sporo kosztuje.
   
  MrBark likes this.