sigris zırh üretiminde hata var?

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by [kofin], Mar 29, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. [kofin]

[kofin] Junior Expert

aşağıda fotoğraflarını atarak gösteriyorum. maden ve zırh malzemelerini koyuyorum sonra yüzüğü koyuyorum ve bot koymamı istiyor. bot koyuyorum üretımde hata verıyor. Zırh koyuyorum yıne hata verıyor. Bu Sigris zırh nasıl üretilecek? tezgahta hatamı var yoksa benmı hata yapıyorum.

2. Maverickz

Maverickz Forum Apprentice

Tam emin değilim henüz bu tezgah olayına giremedim ama koyduğun item (bot ve zırh) efsanevi olduğu için hata veriyor olabilir. Materyaller kırmızı renkte(sıradışı) belki 3. sıraya konulacak itemde kırmızı (sıradışı) olması gerekiyordur.

[kofin] likes this.
  3. [kofin]

[kofin] Junior Expert

kırmızıda denedim olmadı malesef.

4. Nothanks!

Nothanks! Someday Author

Gogusluk için bot koymuşsun gogusluk koyman lazim

5. [kofin]

[kofin] Junior Expert

fotoğrafa bakıp konusurmusun....! botta var zırhta ... hepsını denedım.

6. Nothanks!

Nothanks! Someday Author

Boşa oynuyorsun bu oyunu da neyse yine de söyliyim ilk bastan bot koyduğun için uretim bozulmuş sonra gogusluk koysanda uretim olmaz tezgahi kapatip sıfırdan acman lazim donanım oluşturma dan üreteceğin donanimi secip sol baştan sırayla koyacaksin. sondan 2.yi baştan koyarsan uretim hatali olur. o unlemleride!! sana iade ediyorum çocuk.

7. [kofin]

[kofin] Junior Expert

:) öncelikle karşındaki hakkında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma. Şimdi tezgah konusuna geri geleyim. 10 yıldır drakensang oynuyorum. Tezgahın nasıl yapılması gerektiği konusunda az biraz fikir sahibiyim. Tabiki de önce yukarıdan seçim yapıp sonra maden zırh yüzük vs. koyuyorum. Rastgele yapmıyorum. Yukarıdan zırhı seçip yapmama rağmen aşağıda tezgahta bot resmi çıkıyor. Yani anlayacağınız bir hata mevcut. Ben yukarıdan zırhı seçince tezgahta zırh çıkmalı idi. Neyse konu tartışmaya dönmesin. Ünlemlerde sende kalmaya devam etsin.

8. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

büyük ihtimal görsel bir hata mevcut tıpkı bir zamanlar itemi t10 a filan çekerken tezgahta göğüslük yerine aslında silah istemesi gibi. elinde bulunan başka çeşit efso itemlerle deneme yaparsan belki sonuca ulaşırsın. merkezin işgüzarlığı sayesinde deneme yapman gerekecek

9. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba [kofin],

Konuyu merkez ekibimize bildirdik ileri ki yama ve ara bakım çalışmalarında sorunun çözüleceğini umuyoruz. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

İyi oyunlar dilerim.