Announcement Silinen Karakterlerin/Nesnelerin Geri Alınması Hakkında Resmi Açıklama

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Apr 14, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Arthemis TR

  Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

  Dracania'nın sevgili kahramanları,

  Müşteri Destek ekibi her gün sildikleri karakterleri ve nesneleri geri almak isteyen oyunculardan gelen pek çok taleple ilgilenmektedir. Geri alma sürecini kolaylaştırmak için lütfen bu konu ile ilgili aşağıdaki resmi bilgilerimizi okuyun.

  Genel olarak, silinen karakterleri veya nesneleri (tüketim malzemeleri dışında) sadece silme işlemi YANLIŞLIKLA YAPILDIĞINDA geri alıyoruz. Hiçbir oyuncunun sadece eğlence amacıyla veya bir şeyleri denemek için karakterini veya nesnelerini silmemesi gerektiğini lütfen unutmayın. Bu hizmet belirli koşullarla sınırlıdır ve bu yüzden Destek ekibimiz size her zaman olumlu bir cevap veremeyebilir.

  Karakter geri alma
  Karakterinizi yanlışlıkla sildiyseniz bizimle iletişime geçmelisiniz! Lütfen silme işleminden sonraki en geç 7 gün içinde isteğinizi bildirin. Daha sonra alınan isteklere otomatik olarak olumsuz yanıt verilecektir. İsteğinizi gönderirken, oyun hesabınızla ilgili tüm gerekli bilgileri doğru bir şekilde sunmaya dikkat edin. Bilgilerdeki uyuşmazlık veya eksiklikler geri alma sürecini aksatarak isteğinizin karşılanmamasına neden olabilir.

  Ortalık, takas ve çalınma gibi durumlarda silinen ya da nesneleri atılan karakterlerle ilgili tüm kural ve işlemleri de buradaki konumuzda bulabilirsiniz.

  Soru – Karakterimi iki kez geri alabilir miyim?
  Bu durum, o konuyla ilgili önceki taleplerinize bağlıdır. Başka bir değişle: evet bu mümkün, fakat Destek ekibi uygun bir inceleme sonrasında silme işleminin kazayla olup olmadığına karar verme hakkına sahip olacaktır. Herkes aynı hatayı ikinci kez yapabilir ama aynı hatanın birkaç kez tekrarlanması şüphe doğurur. Genel olarak hesap başına sadece iki karakter geri alma işlemine izin vereceğiz!

  Nesne geri alma
  Bir nesneyi yanlışlıkla silerseniz yine, hemen bizimle iletişime geçmelisiniz! Lütfen geri alma talebinizi sorunun meydana gelmesinden itibaren en geç 14 gün içinde gönderin. Bu 14 günden sonra alacağımız tüm başvurular otomatik olarak reddedilecektir! Destek ekibinin hesap başına ayda en fazla iki nesneyi geri alacağına lütfen dikkat edin. Ancak bir inceleme sırasında bu hizmeti uygunsuz kullandığınızı tespit ettiğimiz takdirde talebinizi reddetme hakkımızı saklı tutarız.

  Yukarıdaki taahhüdümüz sadece şu durumlarla geçerlidir:
  • Talebinizin samimi olması ve kötü niyetli tekrar etmemesi (geçmişte bu tür taleplerde bulunup bulunmadığınızı kontrol edeceğiz).
  • Nesnenin tezgahta eritilmiş veya birleştirilmiş olmaması.
  • Nesnenin üzerinde takılı herhangi bir türde mücevher veya güç oyması bulunmaması.
  Soru: Ama oyun hesabım hack'lendi ve tüm nesnelerim atıldı/tüm karakterlerim silindi... Ne yapabilirim?
  Bu özel bir durum. Oyun hesapları düzgün şekilde korunduklarında kolay kolay hack'lenemezler (hesabınızı nasıl koruyabileceğiniz hakkındaki bilgiler için lütfen buraya bakın). Destek ekibimi durumunuzu inceledikten sonra, sunduğunuz delillere bağlı olarak size yardım edip etmemeye karar verebilir. Bir hack'lenme durumunu ispatlama sürecinin her zaman çok kolay olmadığını ve bu nedenle Destek kısmına hiçbir baskıda bulunmamanız gerektiğini unutmayın. Sonuçta, hesabınızın güvenliğini sağlamaktan siz sorumlusunuz.

  Şunları geri yükleyemeyiz:
  1. Ganimet olarak bırakılan ama toplayamadığınız nesneleri. Destek ekibi bu durumların doğruluğunu kontrol edememekte ve bu nedenle, asla stoğunuza girmemiş nesneleri geri yükleyememektedir.
  2. Hiçbir tüketim nesnesi, oyunda bu nesneyi yanlışlıkla harcamak ya da atmaya sebebiyet verecek teknik sorun dışında, iade edilmemektedir.
  3. Demircide eritilen veya tezgahta birleştirilen nesneler. Bu nesneler, değeri ne olursa olsun sonsuza dek kaybolur ve geri alınamaz.
  4. Görevlerde ödül olarak verilen nesneler: Destek ekibi, kayıp nesneleri geri almanıza yardımcı olmak için görevinizi tekrar etkinleştirmez.
  Destek ekibi şu durumlarda geri alma yardımı sunmaz:
  1. Talebi gönderen kullanıcının asıl hesap sahibi olmadığı anlaşıldığında.
  2. İlgili oyun hesabının paylaşıldığı/çalındığı/satıldığı veya alındığı anlaşıldığında.
  3. Kullanıcı, karakterin veya nesnenin silinmesini önceden planlanmış bir hareket olarak herhangi bir sosyal medya kanalında duyurduğunda.
  4. Talebin açıkça istismar amaçlı olduğu anlaşıldığında (normalde, oyuncunun geçmişte çok sayıda benzer talep gönderdiğini keşfedersek).
  Unutmayın…
  Hesabınızın güvenliği ve oyun içi özellikler şahsen sizin sorumluluğunuzdadır. Destek ekibi, idialarınızı inceleyerek size ne zaman ve hangi koşullar altında bir düzeltme hizmeti sunulacağına karar verme hakkını daima saklı tutar. Ayrıca her bir vakanın farklı olduğunu ve çok sayıda geçmişe sahip olabileceğini, bu nedenle Destek ekibiminin her vaka için ayrı ayrı hükme varabileceğini unutmayın.

  Yukarıda açıkça belirtilmeyen diğer her türlü durum Destek Ekibiyle görüşülebilir.

  Saygılarımızla,

  Drakensang Online Ekibiniz​
   
Thread Status:
Not open for further replies.