Sistem

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by zmunda, Apr 26, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. zmunda

zmunda Forum Greenhorn

Merhaba, işte oynayabilecek bir oyun arıyordum web de oynamayı bir türlü beceremedim eski sürüm tarayıcı ie11 javalı mozilla hepsını denedım ama gırıs sağlayamadım bir türlü, galiba komple destek kalmış.
    İş bilgisayarı biraz fazla eski olduğu için giremiyorum sanırım nebula3 hatası alıyorum forumda onerılen butun yolları denedım.

2. erol21

erol21 Forum Apprentice

Arkadaşım tarayıcıdan açmanın bir yolu var , Mozilla ve ya opera tarayıcısını indirmelisi chromeden de yapabilirsin tabi. . Tavsiyem mozzilladır. Adının aklıma gelmeyen bir tarayıcı eklentisi var netten araştırıp bulabilirsin . O eklentiyi chromeye indirip aktif ediyorsun ve oyuna giriyorsun siteden . Sitedeki indir butonu oyuna gir olarak görünecek . Rica ederim :)
    Yapılmacayak şey yok internette hele ki bu bakımsız , ilgisizlik ve geliştirilmeyen bir oyun ile alakalıysa tarayıcıda değil tablettte bile oynarsın ki hiç keyifli olmuyor denemeyin ! .