SMOD_WhiciaQ

Discussion in 'Sekcja Polska' started by WhiciaQ, Apr 16, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Witajcie, wróciłam. Gdyby ktoś mnie nie pamiętał lub nie kojarzył ze starego forum - z tej strony ja ;). Od dzisiaj będę Waszym cieniem na forum i mam nadzieję, że się za bardzo nie pogryziemy. Gdyby ktoś się nudził - zapraszam tutaj na herbatę i pączka :oops:.
     
    BA_Bastet and Akatriel like this.
  2. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Witam z powrotem! <3

    Nie takie złe Forum, nie taka ciemna ta strona mocy - cieszymy się, że jesteś z nami, by łagodzić nastroje Forumowiczów, być ich miodem na serce, otuchą i uspokajającym błękitem postem :D :*

    5egrdrdt0ld01.jpg
     
    WhiciaQ likes this.
  3. Bazii33

    Bazii33 Forum Greenhorn

    Aga fajnie że wróciłaś. Jesteś pro.
     
    WhiciaQ and BA_Bastet like this.
  4. Teufel

    Teufel Forum Apprentice

    Siemka słucha pani , niech mi pani powie który to boss czarna dalia jakiś koło podał że idzie ja farmic
     
  5. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Witaj, zaskoczyłaś/eś mnie tym pytaniem. Pierwszy raz czytam, żeby ktoś przypisał taki przydomek jakiemuś bossowi w grze. Niestety nie wiem o jakiego bossa chodzi. Jedyna Czarna Dalia o jakiej słyszałam to tragiczna postać z historii kryminalistyki. Być może w grze jest pasjonat kryminalistyki, który sam z siebie nazywa tak ów bossa :eek:.
     
  6. тαυяιєℓ

    тαυяιєℓ Forum Apprentice

    Hejooo :D
    A przyszłam, a co? Miło Cię znowu widzieć na niebiesko :rolleyes:

    Byłoby fajnie jakby wiesz... jakieś ciacho, kawa alboco :cool:
    A tak serio to dawno nie zaglądałam i wiem, że tęsknisz <3 .
     
  7. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    No proszę. Tobie to się należy porządne lanie piórkiem po kuperku za taki długi okres niebytu :D.