Soğuk İpucu 2/5 Görevi

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by trakyamuzik, Jan 2, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. trakyamuzik

trakyamuzik Forum Apprentice

Merhaba Arkadaşlar.. bulamadım olmuyor görev acaba eskilerdenmı?
    görevi bilerek sildim yeni baştan göreve başladım ama olmuyor ben bilemedim.. yardım edermisiniz ?
    saygılarımla..

2. Lucky

Lucky Forum Apprentice

1500 materiniz varmı onuda söylermisiniz yoksa görevde materide getir diyor

trakyamuzik likes this.
  3. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @trakyamuzik,

Sayın @Lucky'nin de belirttiği üzere, görevden istenien sizin elinizde 1500 adet Materi Parçası olmasıdır. Bu gereksinimleri karşılamadığınız için görevi tamamlayamamaktasınız. Görev rehberinde Materi Parçalarını teslim et ifadesi çıktığı zaman görevi teslim edebileceksiniz.

Sevgilerimle, iyi akşamlar dilerim.

Slayerpanther and trakyamuzik like this.
  4. trakyamuzik

trakyamuzik Forum Apprentice

ne Materi nerden düşüyor. satın alıyormu? yardım lütfen
    saygılar

tamamdır.. saygılarla.

Last edited by moderator: Jan 4, 2021
  5. Slayerpanther

Slayerpanther Forum Greenhorn

Materiler Cardun şehri etrafındaki tüm haritalarda canavarları öldürerek elde edebilirsiniz.

trakyamuzik likes this.
  6. Master_TR

Master_TR Forum Greenhorn

İlerleyen görevlerde de 2500 materi istiyor, kaç gündür uğraşıyorum düşmüyor materi yani hala 600 eksiğim var, bu materi denen şey niye böyle aşırı az düşüyor? Bir de ana ilerleme görevine koyulması ne alaka ben bunu hiç anlayamadım? Yeni oyuncular nasıl bu tip şeyleri tamamlayacak? Yukarıdaki görevi de bonus kodla bitirmiştim zaten.

trakyamuzik likes this.