Feedback Spätná väzba hráčov k hre

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ares, Oct 12, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Ares

Ares Board Administrator Team Drakensang Online

V tomto vlákne môžete vytknúť, čo vám najviac vadí na hratelnosti hry, na pridaných novinkách, či iných vecí, ktoré sa týkajú hry (s výnimkou akcií, ktoré majú svoje vlastné vlákno).
    Skúste sa vyvarovať dlhým súvetiam a príbehom okolo problému a len
    stručne v pár vetách a bodoch zhrnte celý obsah.

Prosím, vyvarujte sa diskuzii, k tomu slúžia diskuzné vlákna.:)

2. jackoneill1976

jackoneill1976 Padavan

zmenou gwenfarina stitu mi BP sebrala 1000+1000 jader co nenafarmis za 5 minut.

3. Skuska55

Skuska55 Active Author

Ten Mortisov set je tu krátko a nedropli ho všetci /skoro všetci. Čo tak dať bonus kód, kde by bol ten set časovo obmedzený napr. na 3-7 dní. Vyskúšali by si ho všetci a mohli by sa k nemu vyjadriť.

čo mi vadí:
    1. Málo informácii zo strany BP. Zavádzajúce informácie napr. ohľadom možnosti dropu. (torzo z Q1.....pet z terajšieho eventu)
    2. Príliš veľká časová náročnosť hry. ( farma, eventy)
    3. Nizky drop užitočných platinových/zlatých očarovaní ( viac ako rok mi nedropla 2 ručna zbraň z očarovaním- zranenie od zbrane)
    4. Nespoluprajúci ponk - 2 roky nemožnosť sponkovať ozdobu zbrane ( aspoň zlaté očarovanie)
    5. Príliš nízky drop drahokamov, temných mincí a kociek ktoré dropuju pri premium a deluxe prémium účte.
    6. Nezvládnuté eventy - mini výzva (44 minievent počas 11 dní) - pre pracujúcich to je bez šance na dokončenie. Vhodnejšie by bolo 5 minieventov, kde by bolo doba trvania 24-48 hodín a nie 1-2 hod. na event
    7. Skoro nulová šanca na drop určitých vecí
    8. pre slabších/priemerných hráčov nemožnosť dokončiť niektoré eventy ( chýbajúce kľúče, eventové esencie)
    xxxxxxxxxx edit xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    9. občas sa nedá prihlásiť do hry ( keď sú zaujímavé eventy)

Last edited: Oct 16, 2019
    Elégedetlenkedő likes this.
  4. Stóné

Stóné Someday Author

Moc nehraju, což se asi přes zimu hodně změní, ale co mě osobně aktuálně vadí, jsou tyto věci:
    1. Klasika balance PVP, s čímž už ani nepočítám, takže spíše motivace pro PVP, nějake možnosti zlepšovat itemy do PVP.
    2. Drop kamenů = hrůza.
    3. Drop kostek při farmení, snížen.
    4. Drop temných mincí

Kocourak likes this.
  5. Borošar

Borošar Forum Connoisseur

- Nedostatečné informace ze strany BP
    - nizký drop platin
    - ponk (asi nemusím rozepisovat)
    - Khalys - není odlišená od klonů, portuje se příliš často
    - příliš velký skok v nárůstu obtížnosti mezi fatal a i1
    - padá mnoho ,,neužitečných" unikátů typu Roshana, Dračí set apod., za to drop unikátů z Q je mizivý

6. anti.

anti. Junior Expert

Využiji body předchozích hráčů...

1. k pvp bych se vyjádřil až s nějakými novinkami, které budou snad nastíněny začátkem roku v plánu na 2020, štvou mě hráči co jen stojí a schválně sabotují zápas nějak by se to mělo ošetřit

2. drop kamenů je skvělý není co vytknout od doby co to navýšili (snad to tak i nějaký čas zůstane)

3. platinu na ozdobě aby člověk hledal půl roku, očividně to nějak upravili, padá hlavně rychlost útoku a 32% platina nikoho nezajímá

4. Khalys by se mohla taky upravit, v počtu možných iluzí, třeba dle setu (3-4x boss) hledat bosse mezi sedmi obrazy je na nervy, i když cvičení hráči podle mini mapky dokáži ze začátku vyčíhnout tu správnou postavu

5. co se týče obtížnosti, osobně volím buď smrtící nebo peklo3 nic mezitím pro mě není a nechápu lidi co si myslí, že inf1 je lepší než smrt, maličké snížení hp v těchto obtížnostech by asi na škodu nebylo, osobně to neřeším, ale takhle z mého pohledu nemá inf1 a 2 vůbec smysl

7. blackassam

blackassam Advanced

doplním o další body:
    - doupata a variace na zjevení scénaře průběhu:...omezeno jen na dvě varianty další buď nízká nebo prakticky žádná...

- řemeslo ponku těžkopádný systém + chybí možnost vyjmutí očarka z unikátu v případě změn v herních setech ze strany BP , přidání navýšení šance pro uspěšný přenos stejného typu očarování, třeba do knihy za vědomosti.

-neúměrné rozdíly pro obtížnost na infernu pro sólo hru VS skupina kde se skládá x bonusů ( svým způsobem cílená diskriminace, pokud i nadále mají v úmyslu zavádět progresové pásky v eventech na infernu - ne všichni mají tu možnost hrát v herní časovou špičku a někteří si rádi zahrají i sólo - enormní spotřeba esence zvlášť pokud je potřeba speciální)

Last edited: Nov 25, 2019
    jackoneill1976 likes this.
  8. MIK0777

MIK0777 Forum Greenhorn

Pridám aj ja svoje postrehy aj keď si myslím že to bude ako do bútľavej vrby.

Nízky drop jadier nakoľko padajú len u bossa. Náhodný drop jadier je tiež na zúfanie drvivá väčšina mi padá pozemské, nepoškvrnené sú bieda. Keď už v tom nieje nejaký poriadok kde aké padne tak nech sa s nimi dá aspoň obchodovať nie len za drakeny a fragmenty ale aj medzi sebou ako výmena nadbytočných za nedostatkové za nejaký poplatok mincí alebo inej meny veď je ich plná torma také kostené mince sú napr. celkom k potrebe ako mŕtvemu kabát.

Nelogické triedy predmetov thier o tri triedy vyšší a výsledný efekt v statoch mizivý alebo aj horší, tiež radosti nepridá. Rafinérie vybavenia vysoké riziko straty predmetu až 50%. A to sa tu oháňali keď rušili šaškov, že kvôli hazardu a toto nieje hazard?
    Zatiaľ toľko aspoň sa mi uľavilo.

Elégedetlenkedő likes this.
  9. stuka.jede

stuka.jede Forum Greenhorn

Drahý Ares .
    Rád by som sa dozvedel ,prečo nedostávam body slávy v PVP súbojoch 1v1 za úspech nemilosrdný , neporaziteľný , nezničiteľný aj keď splním podmienky ,ktoré sú uvedené vo FAQ ? Je tam nejaká chyba, alebo to len môj účet má nejaký blok z vašej strany? Zas.

10. anti.

anti. Junior Expert

zrušeno v době implementace patche kdy se předělalo pvp ;)

11. stuka.jede

Môj zlatučký. Keď je raz niečo vo FAQu , tak nech to aj funguje. Niektorý hráči to roky využívali a nahrabali množstvo bodov slávy, prečo nás teraz diskriminujú. V starých štatistikách si si mohol presne pozrieť kto kde hral koľko bodov nahrabal. Keď nesedeli súčty v arénach bolo jasné že sa zabíjali skupiny napr. v pastvinách. Teraz? nevieš nič skontrolovať. Asi to tak niekomu vyhovuje. Alebo sa bude uberať táto hra iným smerom nevieme. Bolo by dobré , keby nám povedali ktorým nech sa vieme zariadiť.

12. Ares

Ares Board Administrator Team Drakensang Online

Všetok feedback nad týmto príspevkom bol poslaný.;)

Warodzilla likes this.
  13. stuka.jede

Drahý Ares.
    Myslím si, že hovorím za všetkých. Rad by som bol keby si sa zameral na našich gréckych spoluhráčov /Kapetovisoa + spol/. 120000 bodov cti za 30minut sa mne osobne zdá nereálne to bude asi bug . Bolo by dobre keby si to aj ty odsledoval predsa len ty si odborník. Ak sa mýlim a dá sa toľko nahrať za 30 minut tak sa im veľmi ospravedlňujem . a vymaž môj príspevok.

14. Skuska55

Skuska55 Active Author

Keď sa už niekto pozrie na tie arény, nech sa aj mrkne, že to nepripisuje vždy body do postupovej lišty. Bol som na mape boj o vlajky - vyhrali sme a nepripočítalo mi body ( mal som druhé najvyššie škody + doniesol som jednu vlajku , útok na pevnosť tak isto žiadné body. Jeden deň 907 bodov celkovo, ďalší deň okolo 5 000 bodov a približne rovnaký počet súbojov odohraných. Potom načo sú také eventy keď to nepripočítava body do postupovej lišty niektorým hráčom? Stáva sa aj, že to nezapočitáva správne počet zabitých hráčov - denná úloha. Aréna 5 vs 5 a uznalo mi o iba 8 hráčov, naša skupina vyhrala. Správne malo byť 15 hráčov. ( sú 3 kolá a v každej skupine bolo 5 hráčov, zo skupiny neodišiel nikto - takže malo by to byť snáď 15). Občas sa stane, že mi ukazuje že ma zabili 2 x v jednom kole. Klasik by povedal : zabili ma, ale prežil som to. Bolo to v aréne súboj 5 proti 5.

Last edited: Dec 5, 2019
  15. Uber_Soldat

Uber_Soldat Someday Author

Ta arena s tymi bodmi,je to tak, ze hrac co tam nahra take kvantum bodov za relativne Kratky cas to hra cez mentora 200% plus z dennej % a este buff %, takze za kolo vlajok v dobrej skupine vie spravit pocitam tak aj 6-10k bodov za kolo. Pri rychlych kolach 2-4 min tie body nie su nerealne co pise stuka. Uz sa tu o tom metorovi pisal ked zacala Prva PvP sezona, BP to zrejme vyhovuje, osobne to beriem ako podraz, lebo na prvych 3 miestach boli samozrejme hraci co mali metora, dalo sa to odsledovat aj podla odohratych zapasoch, stacilo im hrat 1/3 zapasov v porovnani s hracmi bez mentora.

16. stuka.jede

Môj zlatý, neskutočne veľa ľudí má mentora a nedávajú toľko. medzi nimi aj ja. Ja som hendikepovaný tým že na zápas 3v3 , 5v5 , 6v6 sa ani po 30 minútach nedostanem . Odpoveď z podpory znie : súboje vyberá počítač. Tak som sa s tým zmieril a behám len 1v1 . Je škoda, že som tak diskriminovaný. Ale čo už. Preto som tu poprosil, nášho drahého Aresa , nech sa na to pozrie, a dá nám vedieť ako sa to dá urobiť . Aj ja to tak chcem robiť. :)

17. couda22

couda22 Forum Expert

Jaky mas level postavy?

18. anti.

anti. Junior Expert

co se týče pvp eventu, mě dnes dokonce přepsalo body z minulých dnů, takže mám neuvěřitelných 6500 bodů :D a něco mi říká, že 3.3m bodů za zápas opravdu nedám, vždycky se snažím psát pozitivní příspěvky jelikož to dělá málokdo ale za tohle bych dal někomu pěstí, nevadí mi to ale tak říkal jsem si, že alespoň těch 5 vstupů do doupat by se hodilo což by i s trpem na 54 bylo za chvíli, když můžu mít za zápas i 6500 bodů... mimochodem ano, mám mentora a deluxe ale když mě do postupu se počítá jeden jediný typ zápasu a ke všemu jen jeden za celý věk, tak kde to jsme 6500/3.3m :D za 30dní eventů, jestli to někomu nadržuje chci mít v ruce toho kdo za to může

19. Skuska55

Skuska55 Active Author

Mal by som malú pripomienku. BP by malo pristupovať k zákazníkom rovnako a nepoužívať dvojaký meter podľa toho ako sa to práve hodí. Prečo je jedná skupina zvýhodnená v aréne? Keby to bolo zvýhodnene iba pre tých čo majú zakúpené prémium/deluxe prémium tak to viem pochopiť. Tieto konta majú mať výhody v hre.

20. Pokud se nepletu, je už tomu pěkná řádka let :D, co zavedli bonus mentora, bylo to svým způsobem odpověď na žádost komunity, aby nějakým způsobem hráčům pomohli s rychlejším postupem u dalších postav.

Share This Page